Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
zvit11_1 останній.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
152.58 Кб
Скачать

Аналіз уроку теоретичного навчання.

Предмет: Технологія роботи з текстами.

Дата: 21.04.15

Викладач: Удодова О.С.

Група 15

Присутні 25 чол.,

Тема уроку: Шрифти.

Мета уроку: навчальна – вивчити способи роботи зі шрифтами;

Виховна – виховати відповідальність;

Розвивальна – розвинути логічне мислення;

Хід уроку:

  1. Організаційна частина.

  2. Повторення матеріалу.

  3. Вивчення нового матеріалу.

  4. Заключна частина.

Урок розпочався своєчасно, на організаційну частину було затрачено 5 хв. Викладач був готовий до уроку, діти також. Матеріальна база: планшети та таблиці висіли на дошці.

Урок відбувся у формі ділової гри. Групу розбили на декілька груп. Кожній групі було виділено по 15 хв. уроку, за цей час вони повинні були викласти опрацьовану тему так, щоб люди, які не розуміли цього колись, зараз це зрозуміли. З цим завданням не справилась тільки одна команда. Дівчата дуже хвилювались і забрали часу більше ніж відводилось командам.

Матеріали вони виклали добре, але на запитання відповідали задовільно, що призвело до менших оцінок, ніж у інших студентів.

Таким чином була проведена перевірка знань учнів. Були опитані всі студенти. Вони вміло

Користувалися наочним матеріалом й гарно орієнтувалися у своїх темах. Були активні, хоча деякі учні, все ж таки, були трохи пасивні. Виходячи з цього викладач поставив майже всім гарні оцінки і зробив це об’єктивно, вмотивувавши їх.

У кінці уроку викладач похвалила студентів за знання й уміння використовувати ці знання й задала домашню роботу. Вона включила в себе весь матеріал, що прозвучав на цьому уроці, треба було скласти кросворд з даних тем на 10 і більше слів, але обов’язково щоб були використані всі три теми. Це завдання якраз, ще раз давало змогу закріпити учням свої знання.

На уроці викладач була дуже доброю та гарним керівником для своєї групи. Вона допомагала відповідати учням, налаштовувала їх на правильні думки. Орієнтувала їх у інших темах, а також морально їх підтримувала

Мова викладача була чіткою, голосною, зрозумілою для дітей. Інколи викладач виправляла деякі російські слова учнів.

Групу вона тримала у повному спокої та тиші, хоча виникали деякі суперечки між командами з приводу додаткових запитань.

Висновок:

Тема уроку була повністю опрацьована, поставлена мета, викладачем, досягнута. План уроку був викладений, урок закінчився своєчасно. У кінці уроку було задано домашнє завдання.

Аналіз уроку теоретичного навчання.

Предмет: Технологія роботи з ПЕОМ

Дата: 20.04.15

Викладач: Удодова О.С.

Група 15

Присутні 28 чол.

Тема уроку: Створення та збереження документів.

Мета уроку: навчальна - навчити студентів працювати з документами;

виховна – виховати обережність, охайність;

Розвивальна – розвинути логічне мислення.

Хід роботи:

  1. Організаційна частина;

  2. Повторення матеріалу;

  3. Вивчення нового матеріалу;

  4. Заключна частина;

Урок проходив у кабінеті охорони праці. Кабінет добре оснащений, матеріально-технічно забезпечений, відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

Урок розпочався своєчасно. Під час організаційної частини викладач зробив перекличку, перевірив готовність до уроку. Повідомив тему та мету уроку. Далі викладач перейшов до перевірки знань учнів по пройденому матеріалу. Контроль знань учнів проходив методом фронтального опитування.

Час затрачений на контроль знань використаний раціонально. Оцінки виставлені викладачем об’єктивні та мотивовані. Викладач вміло використовував прийоми і методи контролю. Викладач пояснив незрозумілі моменти в попередньому матеріалі та перейшов до нової теми.

Виклад нового матеріалу проходив у формі пояснення. Викладач показав відмінні знання матеріалу і відповідною методикою викладання.

Щоб визначити якість засвоєння нового матеріалу, викладач запропонував учням відповісти на кілька запитань по новій темі (Якими способами можна створити документ? Якими способами можна зберегти документ?). Учні без ускладнень відповіли на запитання, що свідчить про те, що учні зрозуміли та засвоїли новий матеріал.

Домашнє завдання було видано учням з врахуванням їх індивідуальних особливостей. Викладач дав рекомендації щодо виконання завдання, наголосив на головних аспектах.

Висновок:

Урок пройшов на високу рівні, тема уроку розкрита, мета досягнута, план уроку виконаний.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]