Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
англ. мова у 5 класі.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
10.12 Mб
Скачать

5. Розвиток навичок писемного мовлення

ex. 1, 2, p. 39 (WB)

T: The next task for you are some interesting exercises. Read the tasks, please. Translate.

(Учні письмово виконують завдання(1- підписують під картинками назви виз-начних місць; 2- будують речення із поданих фраз), а потім по черзі зачитують їх).

T: Very good!

7. Розвиток навичок діалогічного мовлення

Ex. 3, p. 57

Т: Let’s talk: A visitor in Greenwich.

(Учні працюють в парах. Розігрують діалог, доповнюючи його поданими нижче фразами).

8. Узагальнення та систематизація вивченого матеріалу

Т: Children, look I have a magic box. Take everybody only one magic card from this box. Divide, please, into two groups according to the pictures on your cards. So, we have two groups. The first group will write where can visitors go in Greenwich, the second group will write what can visitors do there. Begin with: In Greenwich I can go to the …“ or In Greenwich I can see/visit/play/look at…”.

(Учні письмово виконують завдання. Потім учні з однієї групи називають місця, що можна відвідати у Грінвічі, а учні іншої групи розповідають, що там можна робити).

Т: Super. Both groups are right.

ІІІ. Заключна частина уроку

1. Підведення підсумків уроку. Оцінювання

T: OK! The lesson is coming to the end. In conclusion, tell me what have you learnt today. Was the lesson interesting?

(Учні відповідають).

T: I am glad, that you work hard at the lesson.

T: Your marks are …

(Вчитель хвалить активних учнів і дає поради неактивним).

2. Пояснення домашнього завдання

T: Open your diaries and write down your homework: ex. 4, p. 57.

The lesson is over. Have a good day. Good-bye!

Ps: Good-bye!

Д одаток 1

Д одаток 2

Unit 6. Let’s go to the country

Lesson 2. Nature. Seasons and weather

Тема: Пори року. Погода. Описуємо улюблену пору року

Мета:

Практична:

  • ознайомити учнів з новою лексикою по темі, формувати лексичні навички;

  • вдосконалювати навички використання у мовленні структури “It is …”;

  • удосконалювати навички читання незнайомого тексту.

Розвиваюча:

  • розвивати навички діалогічного мовлення та висловлювання власної думки;

  • розвивати пам’ять, мовну здогадку, логічне мислення, швидку мовленнєву реакцію учнів.

Виховна:

  • виховувати культуру спілкування.

Oсвітня:

  • розширити загальний кругозір учнів;

  • розвивати пізнавальний інтерес у учнів.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Обладнання: мультимедійна презентація, компютер, CD плеєр, картки із завданнями, НМК “Joy of English 5”.

Хід уроку

І. Мотивація

1. Організаційний момент

  • Привітання

T: Good morning pupils! I’m glad to see you here. I’m sure you are ready for active work today.

Ps: Good morning, teacher. We are glad to see you too.

T: Sit down, please.

2. Повідомлення теми та мети уроку

T: Our topic today is “Nature. Seasons and weather” By the end of the lesson you should learn more about nature, the weather in Ukraine and in the world.

II. Основна частина уроку

1. Введення в атмосферу іншомовного спілкування. Мовленнєва розминка

T: How are you today?

(Запитую у кожного учня).

P: I’m fine/OK/super/ bad/sick…

(Слайд 2)