- •Хід уроку
- •1. Організаційний момент
- •2. Повідомлення теми та мети уроку
- •II. Основна частина уроку
- •1. Введення в атмосферу іншомовного спілкування. Мовленнєва розминка
- •2. Фонетична зарядка
- •3. Перевірка домашнього завдання
- •4. Повторення вивченого матеріалу
- •5. Робота з текстом. (Аудіювання)
- •6. Введення нового граматичного матеріалу. Виконання письмових вправ
- •6. Фізкультхвилинка
- •7. Розвиток навичок усного мовлення
- •1. Домашнє завдання
- •2. Підведення підсумків уроку. Оцінювання
- •Хід уроку
- •2. Повідомлення теми та мети уроку .
- •3. Фізкультхвилинка
- •4. Повторення вивченого граматичного матеріалу
- •5. Опрацювання нового граматичного матеріалу. Розвиток навичок письма
- •Хід уроку
- •1. Організаційний момент
- •2. Повідомлення теми та мети уроку
- •II. Основна частина уроку
- •1. Введення в атмосферу іншомовного спілкування
- •2. Подання нового лексичного матеріалу
- •3. Аудіювання
- •4. Фізкультхвилинка
- •5. Розвиток навичок писемного мовлення
- •6. Читання
- •7. Розвиток навичок усного мовлення / Лавина
- •1. Домашнє завдання
- •2. Підведення підсумків уроку. Оцінювання
- •Хід уроку
- •1. Організаційний момент
- •2. Повідомлення теми та мети уроку
- •II. Основна частина уроку
- •1. Введення в атмосферу іншомовного спілкування
- •2. Мовна зарядка. Повторення вивчених лексичних одиниць
- •3. Робота з текстом
- •4. Фізкультхвилинка
- •5. Розвиток навичок писемного мовлення
- •7. Розвиток навичок діалогічного мовлення
- •8. Узагальнення та систематизація вивченого матеріалу
- •1. Підведення підсумків уроку. Оцінювання
- •2. Пояснення домашнього завдання
- •Хід уроку
- •2. Подання нового лексичного матеріалу. Рбота з презентацією
- •Хід уроку
- •1. Організаційний момент
- •2. Фонетична розминка. Тренування вимови носового звуку
- •II. Основна частина уроку
- •1. Повідомлення теми та мети уроку
- •2. Введення нового граматичного материалу. (Презентація)
- •3. Робота з новим граматичним матеріалом
- •4. Фізкультхвилинка
- •6. Розвиток навичок усного мовлення
- •7. Утворення загальних запитань в Present Continuous
- •8. Закріплення вивченого на уроці
- •1. Підведення підсумків уроку. Оцінювання
- •2. Пояснення домашнього завдання
- •Хід уроку
- •I. Мотивація l. Організаційцний момент. Привітання
- •2. Повідомлення теми і мети уроку
- •II. Основна частина уроку 1. Введення в атмосферу іншомовного спілкування. Фонетична зарядка
- •Present poem
- •It’s a very useful thing to know,
- •I go, sometimes, often, always,
- •2. Контроль домашнього завдання
- •3. Аудіювання
- •4. Практика перекладу. Підготовка до розбору граматичної теми
- •5. Опрацювання нового граматичного матеріалу
- •III. Заключна частина уроку 1. Домашнє завдання
- •2. Підведення підсумків уроку. Оцінювання
- •Хід уроку
- •1. Організаційний момент
- •II. Основна частина уроку
- •1. Введення в атмосферу іншомовного спілкування. (Фонетична зарядка)
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку
III. Заключна частина уроку 1. Домашнє завдання
T: Open your diaries and write down your homework: Ex.2, p.86
2. Підведення підсумків уроку. Оцінювання
T: OK! The lesson is coming to the end. In conclusion, tell me what have you learnt today. Was the lesson interesting?
(Учні відповідають).
T: I am glad, that you work hard at the lesson.
T: Your marks are …
T: The lesson is over. Have a good day. Good-bye!
Ps: Good-bye!
Unit 6. Let’s go to the country
Lesson 6.
Тема: Узагальнення та систематизація вивченого матеріалу
Мета:
Практична:
закріпити вивчений лексичний та граматичний матеріал з теми;
практикувати учнів у письмі;
поширювати словниковий запас учнів з теми;
удосконалювати навички непідготовленого мовлення;
підготувати учнів до виконання контрольної роботи.
Розвиваюча:
розвивати навички усного мовлення та роботи зі словником;
удосконалювати техніку читання;
розвивати слухову та зорову пам’ять увагу, кмітливість, логічне
мислення учнів;
розвивати в учнів мовну здогадку, мовленнєву реакцію;
розвивати пам'ять і мислення.
Виховна:
виховувати інтерес до навчально-пізнавальної діяльності на англійській мові;
формувати поважне ставлення до захоплень однолітків і точки зору інших.
Oсвітня:
розширювати загальний кругозір дітей;
розвивати пізнавальний інтерес у учнів;
Тип уроку: урок узагальнення і систематизації знань.
Обладнання: підручник, робочий зошит, CD програвач.
Хід уроку
І. Мотивація
1. Організаційний момент
Привітання
T: Good morning, children! Take your seats, please, and get ready for the lesson. It’s very nice to see you. How are you today?
Ps: We are OK. Thank you.
Бесіда з черговим
T: Who is on duty today?
P: I’m on duty today.
T: What day is it today?
P: It’s _____________.
T: What date is it today?
P: It’s the ____________ of February.
Повідомлення теми уроку
T: Dear pupils, we are finishing speaking about the life in the country. We had lerned the Present Continuous Tense too. And next lesson you’ ll have to write a test to see how well you know this topic, and how well you can use this ehglish tense. Well, today we are going to:
- revise topic-words and expressions;
- revise and practice grammar;
- learn new poem;
- do some interesting exercises.
II. Основна частина уроку
1. Введення в атмосферу іншомовного спілкування. (Фонетична зарядка)
T: Our first task for today is to learn a new poem. Well, listen to the audio.
Ex. 1b, p. 52
(Учні уважно слухають аудіо запис).
Unit 6. Let’s go to the country
Lesson 7. Test
Тема: Виконання завдань на повторення теми: «Природа»
Мета:
повторити лексико-граматичний матеріал теми;
перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою.
Тип уроку: контроль знань, умінь і навичок.
Обладнання : підручник, робочий зошит, картки із завданнями.
