- •Хід уроку
 - •1. Організаційний момент
 - •2. Повідомлення теми та мети уроку
 - •II. Основна частина уроку
 - •1. Введення в атмосферу іншомовного спілкування. Мовленнєва розминка
 - •2. Фонетична зарядка
 - •3. Перевірка домашнього завдання
 - •4. Повторення вивченого матеріалу
 - •5. Робота з текстом. (Аудіювання)
 - •6. Введення нового граматичного матеріалу. Виконання письмових вправ
 - •6. Фізкультхвилинка
 - •7. Розвиток навичок усного мовлення
 - •1. Домашнє завдання
 - •2. Підведення підсумків уроку. Оцінювання
 - •Хід уроку
 - •2. Повідомлення теми та мети уроку .
 - •3. Фізкультхвилинка
 - •4. Повторення вивченого граматичного матеріалу
 - •5. Опрацювання нового граматичного матеріалу. Розвиток навичок письма
 - •Хід уроку
 - •1. Організаційний момент
 - •2. Повідомлення теми та мети уроку
 - •II. Основна частина уроку
 - •1. Введення в атмосферу іншомовного спілкування
 - •2. Подання нового лексичного матеріалу
 - •3. Аудіювання
 - •4. Фізкультхвилинка
 - •5. Розвиток навичок писемного мовлення
 - •6. Читання
 - •7. Розвиток навичок усного мовлення / Лавина
 - •1. Домашнє завдання
 - •2. Підведення підсумків уроку. Оцінювання
 - •Хід уроку
 - •1. Організаційний момент
 - •2. Повідомлення теми та мети уроку
 - •II. Основна частина уроку
 - •1. Введення в атмосферу іншомовного спілкування
 - •2. Мовна зарядка. Повторення вивчених лексичних одиниць
 - •3. Робота з текстом
 - •4. Фізкультхвилинка
 - •5. Розвиток навичок писемного мовлення
 - •7. Розвиток навичок діалогічного мовлення
 - •8. Узагальнення та систематизація вивченого матеріалу
 - •1. Підведення підсумків уроку. Оцінювання
 - •2. Пояснення домашнього завдання
 - •Хід уроку
 - •2. Подання нового лексичного матеріалу. Рбота з презентацією
 - •Хід уроку
 - •1. Організаційний момент
 - •2. Фонетична розминка. Тренування вимови носового звуку
 - •II. Основна частина уроку
 - •1. Повідомлення теми та мети уроку
 - •2. Введення нового граматичного материалу. (Презентація)
 - •3. Робота з новим граматичним матеріалом
 - •4. Фізкультхвилинка
 - •6. Розвиток навичок усного мовлення
 - •7. Утворення загальних запитань в Present Continuous
 - •8. Закріплення вивченого на уроці
 - •1. Підведення підсумків уроку. Оцінювання
 - •2. Пояснення домашнього завдання
 - •Хід уроку
 - •I. Мотивація l. Організаційцний момент. Привітання
 - •2. Повідомлення теми і мети уроку
 - •II. Основна частина уроку 1. Введення в атмосферу іншомовного спілкування. Фонетична зарядка
 - •Present poem
 - •It’s a very useful thing to know,
 - •I go, sometimes, often, always,
 - •2. Контроль домашнього завдання
 - •3. Аудіювання
 - •4. Практика перекладу. Підготовка до розбору граматичної теми
 - •5. Опрацювання нового граматичного матеріалу
 - •III. Заключна частина уроку 1. Домашнє завдання
 - •2. Підведення підсумків уроку. Оцінювання
 - •Хід уроку
 - •1. Організаційний момент
 - •II. Основна частина уроку
 - •1. Введення в атмосферу іншомовного спілкування. (Фонетична зарядка)
 - •Хід уроку
 - •II. Основна частина уроку
 
Unit 3. Shopping in Greenwich
Lesson 4. Sam’s party
Тема: Що ти хочеш отримати в подарунок? Вживання дієслова
to want
Мета:
Практична:
активізувати лексику з теми «Продукти»;
ввести новий граматичний матеріал (вживання дієсловa to want (to);
поширювати словниковий запас учнів з теми.
Розвиваюча:
розвивати граматичні навички учнів;
розвивати навички усного (монологічного та діалогічного) мовлення;
розвивати пам’ять, увагу та логічне мислення учнів.
Виховна:
виховувати почуття відповідальності, колективізму, комунікативності під час виконання вправ по темі;
виховувати в учнів любов та інтерес до англійської мови.
Oсвітня:
розширювати світогляд учнів;
розвивати пізнавальний інтерес у учнів.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: підручник, робочий зошит, картки із завданнями.
Хід уроку
І. Мотивація
1. Організаційний момент
Привітання
T: Good mornig, children! I’m glad to see you today.
Ps: Good morning, teacher! We are glad to see you too.
T: Sit down, please. How are you? (Запитую вибірково у кількох учнів).
P: I’m fine/OK/super/ bad/sick…
Бесіда з черговим
T: Who is on duty today?
P: I’m on duty today.
T: What day is it today?
P: It’s … .
T: What date is it today?
P: It’s the … of December.
2. Повідомлення теми та мети уроку
T: It’s time to begin our lesson. Our topic today is «Sam’s party». Well, today we’ll:
- speak about Sam’s birthday;
- learn some new words;
- learn and practice new grammar (to want (to);
- listen and read a text;.
T: OK, are you ready? So, let’s start our lesson.
II. Основна частина уроку
1. Введення в атмосферу іншомовного спілкування. Мовленнєва розминка
T: Here is an old English rhyme. And we’ll learn it. But first of all let’s answer the questions:
- Who is the shopper?
- What does the shopper buy?
(Учні відповідають на запитання вчителя).
T: And now listen and repeat after me!
(В клас заходять двоє старшокласників і інсценують вірш “Pussy Cat”).
Pussy Cat
- Who is that?
- Only Grandma’s Pussy cat.
- What do you want?
- A bottle of milk
- Where is your money?
- In my pocket.
- Where is your pocket?
- I forgot it.
- Oh, you silly Pussy cat.
(Учні уважно слухають. Вчитель роздає їм роздруківки цього вірша-сценки).
Т: Pupils answer the questions.
Who is the shopper?
What bays the shopper?
P1: The shopper is ……
P2: Shopper buys ……..
T: Put in the rhyme any food you’d like to buy and then act this rhyme out.
(Двоє-четверо кращих учнів розігрують вірш-сценку).
2. Фонетична зарядка
Т: And now let’s practice some English sounds. Children, look at the blackboard. There are some sounds- [s], [k] Repeat after me. Now read the words with these sounds.
[s] – pencil, centre, first, guess, house, last, sorry.
[k] – cake, crisps, picture, kid, kitchen, disco, can, black, flack.
(Учні зачитують подані на дошці слова і відпрацьовують нові звуки).
3. Перевірка домашнього завдання
Т: And now let’s check our homework. What a homework have you done for today?
(Впр. 2, ст. 70 – побудувати речення).
Т: Let’s read your sentences!
(4-5 учнів за бажанням зачитують свої речення. Вчитель оцінює роботу учнів).
4. Повторення вивченого матеріалу
T: And now let’s revise the material of the previous lesson and do some exercises.
1) Ex. 7, p. 52 (Workbook).
(Учні записують назви поданих речей, а потім в парах складають коротенькі діалоги і зачитують їх).
T: Now I offer you to play the game “A memory game”.
(Учні використовують зразок записаний на дошці як модель говоріння (I like milk, … ), учитель старається запамятати відповіді учнівв, а потім задає їм запитання типу: Do you like lemonade/milk, etc, звертаючись до конкретних учнів. Вони повинні дати відповідь на це запитання – Yes, I do. I like lemonade/No, I don’t. I don’t like lemonade).
