
- •Тема. Моє оточення
- •Хід уроку
- •Тема уроку. Знайомство. Привітання
- •Хід уроку вступ
- •Ознайомлення зі структурами
- •Закінчення уроку
- •Тема уроку. Знайомство. Привітання. Прощання
- •Хід уроку
- •Greetings. Вітання
- •Хід заняття
- •1. Початок заняття
- •Numbers 1 - 5. Цифри 1 - 5
- •Хід заняття
- •7. Творча робота «виготовлення акваріумів із рибками»
- •8. Презентація роботи
- •9. Підсумкова частина заняття
- •Colours. Кольори
- •Хід заняття
- •1. Початок заняття
- •2. Фонетична розминка
- •3. Закріплення вивченого матеріалу
- •Хід заняття
- •1. Початок заняття
- •2. Фонетична розминка
- •3. Повторення слів теми "colours"
- •4. Розучування пісеньки "colours"
- •5. Творчий колективний проект
- •6. Презентація проекту
- •7. Підсумкова частина
- •My face. Моє обличчя
- •Хід заняття
- •5. Творчий проект make clown
- •6. Підсумкова частина заняття
- •2 Клас ляльки. Одяг для ляльок
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку
- •5. Драматизація російсько-англійського вірша "My cat"
- •7. Драматизація діалогу no телефону
- •9. Опис картини ляльки-хлопчика
- •12. Етап читання
- •15. Граматична розминка
- •Моя школа
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •Серія уроків за темою “одяг»
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина .
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина уроку
- •Хід уроку
- •I. Організаційна частина
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частина уроку
- •Урок 4. Бути охайним
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку
- •2. Мовлення
- •III. Заключна частина уроку
- •Урок 5. Одяг
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина уроку
- •Зовнішність. 2 клас
- •I. Організаційна частина
- •II. Основна частина
- •1 Група "Red monster"
- •2 Група "Green monster"
- •3 Група "Blue moster"
- •III. Заключна частина
- •3 Клас
- •I. Початок уроку
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частина уроку
- •Хід уроку
- •I. Початок уроку
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частина уроку
- •Шкільне життя План-конспект уроку в 3 класі (за підручником о. Карп'юк)
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частина уроку
- •Хід уроку
- •I. Організаційний момент
- •II. Основна частина року
- •III. Заключна частина уроку
- •Ферма. Свійські тварини
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частинa
- •4 Клас
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина
- •Пори року. Погода 4 клас
- •Хід уроку
- •I. Організаційні моменти
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина
- •Урок-огляд знань із теми "people's homes". 4 клас
- •Хід уроку
- •Уведення в іншомовну атмосферу (привітання, бесіда чергового учня
- •II. Мовленнєва зарядка
- •IV. Активізація вивченої лексики
- •V. Фізхвилинка
- •VII. Підведення підсумків уроку. Домашнє завдання
- •Хід уроку
- •Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми, мети уроку
- •III. Основна частина
- •IV. Заключна частина
Закінчення уроку
Учитель звертається до учнів:
- Stand up, please!
- Good-bye boys and girls!
УРОК 2
Тема уроку. Знайомство. Привітання. Прощання
Мета уроку: ознайомлення зі словами his, her і тренування учнів у їх уживанні.
Розучування пісеньки: "What is your name?"
Тренування виразів: "Good morning", "Good-bye" в усному мовленні учнів.
Новий навчальний матеріал:
звуки: [h], [ð], [æ ]
слова: his, her, what, your.
Вирази класного вжитку: Get ready for the lesson! Listen and repeat. (Very) well! The lesson is over,
структури для говоріння: What is your (his, her) name? My (his, her) name is...
Обладнання: м'яч, аудіозапис пісеньки "What is your name?" та фонетичні завдання 2, 3, 4, 5.
Хід уроку
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ УРОКУ
Teacher. Stand up, please! Good morning, boys and girls! Sit down, please! Get ready for the lesson. Very well. (Значення двох останніх виразів учитель перекладає). Після свого привітання вчитель просить учнів привітатися, тобто тренує в усному мовленні учнів вираз: "Good morning!"
ФОНЕТИЧНЕ ВІДПРАЦЮВАННЯ СТРУКТУР
Завдання № 2. Listen and repeat.
Слухай і повторюй
[w-w]; [t-t]; [wt-wt]; [j-j-j] your name; What is your name? What is your name? [ai-ai, mai-mai]; [n-n, ei-ei, neim-neim]; [i-i, z-z, iz-iz]. My name is Helen. My name is Helen. Спочатку учні повторюють структури за диктором хором, а потім індивідуально. Якщо деякі учні роблять помилки, учитель приділяє їм більше уваги.
Гра з м'ячем (див. урок 1,V, 2)
Розучування пісеньки "What is your name?"
Завдання № 1
Жіночий голос. Послухайте пісеньку «Як тебе звати?»
Чоловічий голос. Listen to the English song "What is your пате?»
Виконується пісня.
What is your name?
What is your name?
Now tell me, please,
What is your name?
My name is Helen,
My name is Helen,
My name is Helen.
That's my name.
Учитель пояснює значення виразів: "Now tell me, please", "That's my name."
Завдання № 3. Listen and repeat.
Слухай і повторюй
Диктор читає перший куплет пісеньки "What is your name?"
Sing with us. Співай разом із нами. (Виконується перший куплет пісеньки). Sing to the music. Співай під музику. (Виконується музика першого куплету.) Listen and repeat. Слухай і повторюй.
Диктор читає другий куплет пісеньки «What is your name? »
Sing with us. Співай разом з нами. (Виконується другий куплет пісеньки.) Sing to the music. Співай під музику. (Виконується музика другого куплету.) Now sing the whole song. (Виконується музика усієї пісні.)
З метою підбадьорення вчитель вживає вираз Very well!
Ознайомлення зі словами his, her і тренування їх у структурі His (her) name is...
Семантизація слова. Учитель, показуючи по черзі на хлопчиків групи, промовляє: His name is Sasha (Vitia, Bogdan) і т. д.
Контроль розуміння здійснюється перекладом.
Фонетичне відпрацювання слова his.
Під час постановки звука [h] потрібно слідкувати за тим, щоб він не був схожий на український звук [х]. Для цього можна запропонувати учням подути, ніби на замерзлі руки або на замерзле скло.
Завдання № 4. Listen and repeat.
Слухай і повторюй
His, his, his name. His name is Mike. His name is Mike.
Використання учнями структури his пате is у відповіді на запитання вчителя What is your name?
Слово her у структурі Her name is вводиться і відпрацьовується аналогічно до слова his.
Завдання № 5
Учитель попередньо пояснює артикуляцію звука [ә:}: рот трішки відкритий, губи не витягувати й не напружувати.
Listen and repeat.
[ә:-ә:, пә:-hә:] her name, her name. Her name is May. Her name is May.
КОНТРОЛЬ ЗАСВОЄНОГО НА УРОЦІ
Гра «Познайом мене зі своїми друзями»
Усі учні стають у коло. Кожен учень відрекомендовує свого сусіда праворуч і ліворуч:
His (her) name is...
Гра "Please - game"
Учитель подає команди: Stand up!, Sit down! Учні виконують їх тільки в тому випадку, коли чують слово please.
Учню, який порушив правила гри, пропонують встати. Учитель вказує на учня, який стоїть, і ставить запитання до решти учнів: What is his (her) name? Клас повинен відповісти хором: His (her) name is...
ЗАКІНЧЕННЯ УРОКУ
Teacher. Stand up! The lesson is over. Goodbye, boys and girls.
Відпрацьовується вираз Good-bye в усному мовленні учнів.
Домашнє завдання
Принести картинки або фото чоловіка чи жінки для гри за навчальною ситуацією «Учень і його оточення».