- •Тема. Моє оточення
- •Хід уроку
- •Тема уроку. Знайомство. Привітання
- •Хід уроку вступ
- •Ознайомлення зі структурами
- •Закінчення уроку
- •Тема уроку. Знайомство. Привітання. Прощання
- •Хід уроку
- •Greetings. Вітання
- •Хід заняття
- •1. Початок заняття
- •Numbers 1 - 5. Цифри 1 - 5
- •Хід заняття
- •7. Творча робота «виготовлення акваріумів із рибками»
- •8. Презентація роботи
- •9. Підсумкова частина заняття
- •Colours. Кольори
- •Хід заняття
- •1. Початок заняття
- •2. Фонетична розминка
- •3. Закріплення вивченого матеріалу
- •Хід заняття
- •1. Початок заняття
- •2. Фонетична розминка
- •3. Повторення слів теми "colours"
- •4. Розучування пісеньки "colours"
- •5. Творчий колективний проект
- •6. Презентація проекту
- •7. Підсумкова частина
- •My face. Моє обличчя
- •Хід заняття
- •5. Творчий проект make clown
- •6. Підсумкова частина заняття
- •2 Клас ляльки. Одяг для ляльок
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку
- •5. Драматизація російсько-англійського вірша "My cat"
- •7. Драматизація діалогу no телефону
- •9. Опис картини ляльки-хлопчика
- •12. Етап читання
- •15. Граматична розминка
- •Моя школа
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •Серія уроків за темою “одяг»
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина .
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина уроку
- •Хід уроку
- •I. Організаційна частина
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частина уроку
- •Урок 4. Бути охайним
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку
- •2. Мовлення
- •III. Заключна частина уроку
- •Урок 5. Одяг
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина уроку
- •Зовнішність. 2 клас
- •I. Організаційна частина
- •II. Основна частина
- •1 Група "Red monster"
- •2 Група "Green monster"
- •3 Група "Blue moster"
- •III. Заключна частина
- •3 Клас
- •I. Початок уроку
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частина уроку
- •Хід уроку
- •I. Початок уроку
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частина уроку
- •Шкільне життя План-конспект уроку в 3 класі (за підручником о. Карп'юк)
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частина уроку
- •Хід уроку
- •I. Організаційний момент
- •II. Основна частина року
- •III. Заключна частина уроку
- •Ферма. Свійські тварини
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частинa
- •4 Клас
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина
- •Пори року. Погода 4 клас
- •Хід уроку
- •I. Організаційні моменти
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина
- •Урок-огляд знань із теми "people's homes". 4 клас
- •Хід уроку
- •Уведення в іншомовну атмосферу (привітання, бесіда чергового учня
- •II. Мовленнєва зарядка
- •IV. Активізація вивченої лексики
- •V. Фізхвилинка
- •VII. Підведення підсумків уроку. Домашнє завдання
- •Хід уроку
- •Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми, мети уроку
- •III. Основна частина
- •IV. Заключна частина
III. Заключна частина
Закріплення вивченого на уроці.
Гра на повторення нового матеріалу. На дошці висять малюнки пір року і назви місяців, але перемішані.
Чотири учні по черзі підходять до дошки, вибирають назву місяця і кріплять до відповідної пори року.
ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
РЗ, впр. с. 71 письмово.
ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ УРОКУ
Урок-огляд знань із теми "people's homes". 4 клас
Тема. People's Homes
Мета: активізувати вивчену лексику з теми та розвивати мовленнєву компетенцію учнів за допомогою різноманітних форм навчальної діяльності, формувати соціокультурну компетенцію. Розвивати творчі здібності учнів.
Обладнання: моделі слів, ілюстрації, малюнки, роздавальний матеріал.
Хід уроку
Уведення в іншомовну атмосферу (привітання, бесіда чергового учня
Hello, children! Nice to see you! Sit down! How are you?
Who's on duty today! Would you like to ask some questions?
(What date is it today? What day of the week is it today?
What season is it now? What's the weather like today?)
II. Мовленнєва зарядка
As, you know a week has 7 days? What are they? Let's revise a rhyme "Seven Brothers"
Seven brothers, seven brothers,
Look exactly like each other
But they aren't just the same
Each has got its own name.
I'm Sunday.
I'm Monday.
I'm Tuesday.
I'm Wednesday.
I'm Thursday.
I'm Friday.
I'm Saturday.
Sunday, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday.
Teacher. You see the golden autumn is over. And which is the next season? Imagine each season has got its own colour.
Let's colour the seasons:
Spring is green Autumn is yellow
Summer is bright Winter is white
Teacher. I think there is no bad season. As for me I like spring. And what about you? What is your favourite season? Do you like spring (summer, autumn, winter)?
Повідомлення теми і мети уроку.
Teacher. Well, children, today's topic is "People's Homes". I want you to show your knowledge on the topic, to take part in a competition, to improve your skills. That's why we need to revise some words.
ІІІ. ФОНЕТИЧНА ЗАРЯДКА — PRONOUNCIATION DRILLS
Тeacher. Listen to me, read and pronounce correctly the words from my "Mixbag" (набір лексичних одиниць із теми).
Read the words yourselves and try to translate them.
IV. Активізація вивченої лексики
►► Lexical game (Handout № 1)
✓ Which word is different
flat, hall, bathroom, sugar, kitchen, toilet, upstairs
✓ Make up some compound words
bath, fire, arm, book, cup, bed, place, board, room, chair, room, case
✓ Unscramble the words rorirm, lain, darrwoeb, asfo, rpecta
Teacher. Now, take the handout № 2. Read the text and replace the pictures by the words.
Look at the blackboard. You see a drawing of an empty room. Let's put some furniture in it. Listen to my sentences and draw a thing of furniture in right place.
1. There is an armchair in the left corner of the room.
2. There is a bookcase in the right corner of the room.
3. There is a sofa between the armchair and the bookcase.
4. The picture is above the sofa.
5. There is a table in the middle of the room.
6. There are two chairs around the table.
