- •Тема. Моє оточення
- •Хід уроку
- •Тема уроку. Знайомство. Привітання
- •Хід уроку вступ
- •Ознайомлення зі структурами
- •Закінчення уроку
- •Тема уроку. Знайомство. Привітання. Прощання
- •Хід уроку
- •Greetings. Вітання
- •Хід заняття
- •1. Початок заняття
- •Numbers 1 - 5. Цифри 1 - 5
- •Хід заняття
- •7. Творча робота «виготовлення акваріумів із рибками»
- •8. Презентація роботи
- •9. Підсумкова частина заняття
- •Colours. Кольори
- •Хід заняття
- •1. Початок заняття
- •2. Фонетична розминка
- •3. Закріплення вивченого матеріалу
- •Хід заняття
- •1. Початок заняття
- •2. Фонетична розминка
- •3. Повторення слів теми "colours"
- •4. Розучування пісеньки "colours"
- •5. Творчий колективний проект
- •6. Презентація проекту
- •7. Підсумкова частина
- •My face. Моє обличчя
- •Хід заняття
- •5. Творчий проект make clown
- •6. Підсумкова частина заняття
- •2 Клас ляльки. Одяг для ляльок
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку
- •5. Драматизація російсько-англійського вірша "My cat"
- •7. Драматизація діалогу no телефону
- •9. Опис картини ляльки-хлопчика
- •12. Етап читання
- •15. Граматична розминка
- •Моя школа
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •Серія уроків за темою “одяг»
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина .
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина уроку
- •Хід уроку
- •I. Організаційна частина
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частина уроку
- •Урок 4. Бути охайним
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку
- •2. Мовлення
- •III. Заключна частина уроку
- •Урок 5. Одяг
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина уроку
- •Зовнішність. 2 клас
- •I. Організаційна частина
- •II. Основна частина
- •1 Група "Red monster"
- •2 Група "Green monster"
- •3 Група "Blue moster"
- •III. Заключна частина
- •3 Клас
- •I. Початок уроку
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частина уроку
- •Хід уроку
- •I. Початок уроку
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частина уроку
- •Шкільне життя План-конспект уроку в 3 класі (за підручником о. Карп'юк)
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частина уроку
- •Хід уроку
- •I. Організаційний момент
- •II. Основна частина року
- •III. Заключна частина уроку
- •Ферма. Свійські тварини
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частинa
- •4 Клас
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина
- •Пори року. Погода 4 клас
- •Хід уроку
- •I. Організаційні моменти
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина
- •Урок-огляд знань із теми "people's homes". 4 клас
- •Хід уроку
- •Уведення в іншомовну атмосферу (привітання, бесіда чергового учня
- •II. Мовленнєва зарядка
- •IV. Активізація вивченої лексики
- •V. Фізхвилинка
- •VII. Підведення підсумків уроку. Домашнє завдання
- •Хід уроку
- •Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми, мети уроку
- •III. Основна частина
- •IV. Заключна частина
III. Заключна частина уроку
It is time to finish our lesson. You are clever and active pupils. Your marks are... . Your homework is to do exercise 1 on page 81, to learn new words and write down into vocabularies and to do exercise 3 on page 77 in a written form.
Ферма. Свійські тварини
Тема. Ферма. Свійські тварини
Мета: ознайомити учнів із лексикою теми. Навчити діалогічного мовлення за темою. Ознайомити учнів та відпрацювати конструкції These/those are...
Розвивати пам'ять, увагу, мислення.
Виховувати любов, бережливе ставлення до тварин.
Обладнання: малюнки тварин, аудіозапис, таблиці конструкції, м'яч для гри.
Хід уроку
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
□ Привітання та повідомлення теми й мети уроку
Teacher. Good morning!
Pupils
Good morning, good morning!
Good morning to you.
Good morning, good morning.
I am glad to see you.
Teacher. Сьогодні ми дізнаємось, які тварини живуть на фермі дідуся Тома, і навчимося називати їх" англійською мовою. Діти, не забувайте, що тварини — це живі істоти, їх потрібно любити, берегти, не ображати.
□ Уведення в іншомовну атмосферу
►► Гра "What animal says that?" Teacher. What animal says "bow-wow?" Pupil. It is a dog.
Teacher. What animal says "mew-mew?" Pupil. It is a cat.
Teacher. What animal says "moo-moo?" Pupil. It is a cow.
Teacher. What animal says "cock-a-doodle-doo?"
Pupil. It is a cock.
Молодці! Ми з вами в другому класі вчили назви тварин і віршики про цих тварин. Давайте ми з вами разом пригадаємо ці вірші. А я вам допоможу, буду показувати малюнки цих тварин.
Вчитель показує малюнки: кота, собаки, миші, сови, качки, риби.
I have a little dog
His name is Jack.
His head is white
And his ears are black.
My cat is black.
My cat is fat,
My cat likes rats.
Rats are grey and fat.
Mice like cheese.
Sparrows like peas.
Owls like mice. I like rice.
The duck has a duckling,
What does it say?
Quack, Quack, Quack,
All through the day.
The fish has a baby,
What does it say?
It doesn't say anything,
All through the day.
►► Перевірка домашнього завдання
Для перевірки домашнього завдання вчитель збирає зошити наприкінці уроку.
II. Основна частина уроку
►► Подання лексичного матеріалу
Усна бесіда за малюнками в підручнику.
Look at the pictures on page 43. We can see many animals here.
We can see a hen — курку and her little chicks — маленькі курчата.
1. What colour are they?
2. We can also see a duck — качку? What colour is it?
3. And next to the duck we can see a goat — козу. What colour is it?
4. Next to the goat we can see a pig. What colour is it?
5. Here we can see a cow. What colour is it?
6. And who is next? It is a farmer. A farmer is a man who lives and works on a farm.
7. And next to the farmer we can see a goose — гусеня.
The English say: "Christmas is coming and the goose is getting fat", because they eat goose at Christmas dinner.
Англійці кажуть: Різдво наближається — гусак жирує, оскільки вони їдять його на різдвяну вечерю. What colour is it?
8. We say — one goose, but we say — two geese. Гуси — англійською мовою — geese.
►► Робота в групах з картками
Учитель розподіляє учнів на команди по сім гравців і роздає учням кожної команди картки з назвами або малюнками тварин (с. 43). Учитель називає різні слова, серед них назви тварин на картках або малюнках. Коли педагог називає тварину, учень із кожної групи, у якого картка із цим словом, повинен якомога швидше її підняти.
Подання діалогу для читання, вправа 1 с. 43-44.
►► Етап підготовки до читання
Усна бесіда з учнями за малюнками до тексту.
Teacher. This is Tom's grandpa. He is a farmer. He lives and works on the farm. We can see his farm on pages 43-44.
Teacher. What animals can we see?
Pupil. We can see ...
How many cows are on the farm? What colour are they?
Pupil. There is one cow. It is brown and white.
Teacher. How many goats are on the farm? What colour are they?
Pupil. There is one goat. It is white.
Teacher. How many horses are on the farm? What colour are they?
Pupil. There are two horses. They are black and brown.
Teacher. How many hens are on the farm? What colour are they?
Pupil. There are three hens. They are red and white.
Teacher. How many rabbits are on the farm? What colour are they?
Pupil. There are five rabbits. They are grey and white.
►► Етап читання
Учні про себе читають діалог. Потім читають діалог за ролями.
►► Практикування у вимовлянні звуків
Вправа 2 с. 44. Учитель включає магнітофон, а учні слухають і повторюють.
Закріплення правил читання літер і буквосполучень
Учитель розподіляє учнів на три групи й пише на дошці слова:
Carpet, floor, mouse, horse, armchair, sport, house, farm, car, count, four, park, round, garden, brown, cow, short, door.
Завдання першої групи — виписати слова з дифтонгом [аu], другої — зі звуком [α:], третьої — зі звуком [ ]
[аu] [α:] [ ]
Mouse carlet floor
House armchair horse
Count farm sport
Round car four
Brown park short
Cow garden door
►► Фізкультхвилинка
Touch your shoulders!
Touch your nose!
Touch your ears!
Touch your toes!
Hands up!
Hands down!
Hands on hips!
And sit down!
Подання граматичної конструкції These/those are...
►► Усна бесіда
Teacher (указуючи на олівець). Look! This is a pencil. (Беру два-три олівці.)
These are pencils. Коли предмет один, ми кажемо this is ... Коли предметів декілька — these are. Наприклад: This is a chick — це курча. These are chicks — це курчата. Now look there! (Учитель показує на дерево за вікном.)
That is a tree — То — дерево. (Учитель широким жестом показує на дерева за вікном.) Those are trees — То дерева.
Відпрацювання конструкції These/those are...на матеріалі тексту
"On Grandpas Farm" (ст. 45).
►► Етап підготовки до читання
Усна бесіда з учнями за малюнками тексту.
Teacher. What animal can we see?
Pupil. We can see ... .
►► Етап читання
Учитель пише на дошці слова:
Hen, chick, cow, goose, dog, goat, rabbits, horses, ducks.
Teacher. Which of these words occur in the text?
Учні про себе читають текст і відповідають на запитання. Потім читають текст ланцюжком.
►► Етап перевірки розуміння тексту
Teacher. Про яких тварини, із тексту, ми можемо сказати "these are?" "those are?" Чому?
