Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Перші уроки з англ. мови.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
18.66 Mб
Скачать

III. Заключна частина уроку

►► Домашнє завдання

Підготувати усну розповідь про свій улюблений одяг.

►► Підведення підсумків уроку

Well done. You've worked hard today. Your marks are... You know, the winner in doing projects today is... So, please, come here. I have a present for you — this badge. The lesson is over. Good-bye!

Зовнішність. 2 клас

Цілі:

✓ повторити, узагальнити й активізувати вживання лексико-граматичного матеріалу з теми;

✓ розвивати навички читання та письма, аудіювання;

✓ формувати навички усного мовлення;

✓ учити учнів характеризувати, описувати, порівнювати й оці­нювати;

✓ розвивати вміння працювати в групі; S розвивати мовленнєву реакцію, комунікативні здібності; S виховувати усвідомлене ставлення до навчання;

✓ формувати навички практичного застосування знань.

Методи: проектна технологія, інтерактивні методи, викорис­тання комп'ютера.

Обладнання: медіа-проектор, CD-програвач, картки-звуки, малюнки тварин, гість-клоун, картки із загадками, картки з малюн­ками частин тіла та їх назвами для гри «Доміно», макети монстрів, картки із завданнями зі складання монстрів, завдання для листа, проектні роботи дітей.

Тип уроку: застосування набутих знань, умінь і навичок.

I. Організаційна частина

Hello, dear pupils! Sit down, please! I'm glad to see you. Our topic today is "Appearance" and we'll have a lot of things to do. We'll read, write, speak English, make different monsters and present our projects. So, let's start!

II. Основна частина

►► Фонетича розминка

На дошці малюнки тварин, під ними звуки [α:], [aә], [æ], [h], [f], [n], [U], [і:], [ai]. Let's pronounce some sounds.

The bear

Уявіть собі, що ведмежа побачило мед і дуже радіє: [α:], [aә]

The monkey

А якщо мавпочка зла, то вона кричить: [æ ]

The cat

Коли він задоволений, він мурчить [r], а якщо скривджений [f], і [h ]

The elephant

Коли слон хоче купатися, він говорить [U:] і [п]

The mouse

Мишка біжить до своєї нірки й пищить [і:]

The snake

А якщо раптом ми побачимо змію, то скажемо: [аі], а вона відповість: [S] І

►► Мовленнєва розминка

Oh, children, look! We've got a guest today.

Clown. Hello, children! Who is this?

This is a clown, His eyes are brown,

His nose is big. His cheeks are white.

His lips are rosy. This is a clown,

His nose is pink. His smile is bright.

Clown. Yes, I'm a clown! And Finish my rhymes, please!

I want to play with you.

От плеча до кисти сам

Руку называю — arm.

Красивое лицо у Джейс.

Лицо мы называем — face.

Папа при любой погоде

Закаляет тело — body.

Футбол. Все за мячом бегут.

Ступню мы называем — foot.

Уши у слона большие,

Ухо по-английски — ear. , .

Руку протянул мне Сэнд.

Кисть руки назвали — hand.

Соринка в глаз попала — ай!

Глаз по-английски будет — eye.

Узнал я у своих коллег,

Что ногу всю назвали — leg.

Чищу зубы. Зубы — teeth.

Что же? Что же ты молчишь?

Teacher. Ok. I see you are good pupils.

Повторення лексики із використанням комп'ю­терних технологій.

►► Фізкультхвилинка. "Action Chant"

Практика вживання лексичного матеріалу.

►► Інтерактивна гра «Доміно»

Діти мають картки із зображеннями частин тіла та їх назвами. Завдання: знайти пару.

►► Групова робота "Read and make monsters"

Діти отримують картки із реченнями. Картки різних кольорів (червоний, синій, зелений), групу­ються за кольором. На дошці макети 3-х монстрів тих же кольорів. Діти читають завдання і прикрі­плюють до тіл монстрів необхідні частини тіла.