- •Тема. Моє оточення
- •Хід уроку
- •Тема уроку. Знайомство. Привітання
- •Хід уроку вступ
- •Ознайомлення зі структурами
- •Закінчення уроку
- •Тема уроку. Знайомство. Привітання. Прощання
- •Хід уроку
- •Greetings. Вітання
- •Хід заняття
- •1. Початок заняття
- •Numbers 1 - 5. Цифри 1 - 5
- •Хід заняття
- •7. Творча робота «виготовлення акваріумів із рибками»
- •8. Презентація роботи
- •9. Підсумкова частина заняття
- •Colours. Кольори
- •Хід заняття
- •1. Початок заняття
- •2. Фонетична розминка
- •3. Закріплення вивченого матеріалу
- •Хід заняття
- •1. Початок заняття
- •2. Фонетична розминка
- •3. Повторення слів теми "colours"
- •4. Розучування пісеньки "colours"
- •5. Творчий колективний проект
- •6. Презентація проекту
- •7. Підсумкова частина
- •My face. Моє обличчя
- •Хід заняття
- •5. Творчий проект make clown
- •6. Підсумкова частина заняття
- •2 Клас ляльки. Одяг для ляльок
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку
- •5. Драматизація російсько-англійського вірша "My cat"
- •7. Драматизація діалогу no телефону
- •9. Опис картини ляльки-хлопчика
- •12. Етап читання
- •15. Граматична розминка
- •Моя школа
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •Серія уроків за темою “одяг»
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина .
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина уроку
- •Хід уроку
- •I. Організаційна частина
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частина уроку
- •Урок 4. Бути охайним
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку
- •2. Мовлення
- •III. Заключна частина уроку
- •Урок 5. Одяг
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина уроку
- •Зовнішність. 2 клас
- •I. Організаційна частина
- •II. Основна частина
- •1 Група "Red monster"
- •2 Група "Green monster"
- •3 Група "Blue moster"
- •III. Заключна частина
- •3 Клас
- •I. Початок уроку
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частина уроку
- •Хід уроку
- •I. Початок уроку
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частина уроку
- •Шкільне життя План-конспект уроку в 3 класі (за підручником о. Карп'юк)
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частина уроку
- •Хід уроку
- •I. Організаційний момент
- •II. Основна частина року
- •III. Заключна частина уроку
- •Ферма. Свійські тварини
- •Хід уроку
- •II. Основна частина уроку
- •III. Заключна частинa
- •4 Клас
- •Хід уроку
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина
- •Пори року. Погода 4 клас
- •Хід уроку
- •I. Організаційні моменти
- •II. Основна частина
- •III. Заключна частина
- •Урок-огляд знань із теми "people's homes". 4 клас
- •Хід уроку
- •Уведення в іншомовну атмосферу (привітання, бесіда чергового учня
- •II. Мовленнєва зарядка
- •IV. Активізація вивченої лексики
- •V. Фізхвилинка
- •VII. Підведення підсумків уроку. Домашнє завдання
- •Хід уроку
- •Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми, мети уроку
- •III. Основна частина
- •IV. Заключна частина
III. Заключна частина уроку
►► Домашнє завдання
Намалювати свою кімнату і скласти речення про речі в кімнаті, принести ляльку з одягом.
►► Підведення підсумків уроку
Гра. Kim's game. Draw several items of clothing on the board, then tell pupils to look at them for a minute, rub out the drawings and ask pupils to write down as many of the items as they can remember.
►► Оцінювання
Урок 4. Бути охайним
Мета:
■ Практикувати у вживанні Present Continuous — wearing та одяг.
■ Увести новий лексичний матеріал: class, photo, smile, time for та практикувати його вживання.
■ Розвивати навички аудіювання та говоріння.
■ Практикувати учнів у читанні.
■ Учити учнів говорити слова співчуття: Oh, no! Oh, dear!
■ Виховувати охайність, інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання: Pupil's book (p. 55), Workbook (p. 71), cassette (55:4), coloured pencils, картки зі словами для фізкультхвилинки.
Тип уроку: повторювально - узагальнювальний.
Хід уроку
І. ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА
►► Привітання. Повідомлення теми та мети уроку
Hello, my little travellers! I'm glad to see you. And today we'll continue to speak about clothes. We are going to listen to the text about Helen and then read it. I hope, you'll work hard today. So, let's start!
Get ready for the lesson!
Show me your books\ workbooks\ pencils\ coloured pencils!
II. Основна частина уроку
►► Фонетична розминка
Mr. Tongue затишно живеться у своєму теплому будиночку-ротику. Одного разу вночі розгулялася негода, подув сильний вітер [u:-u:-u:], зашуміли дерева [∫-∫-∫] і почався дощ. Крапельки дощу застукали по будиночку [t-d-t-d], але Mr. Tongue спокійно спав, тихо дихав [h-h-h] й уві сні чув, як стукає дощик по даху [р-р-р]. А вранці дощу ніби й не було: світило сонечко, співали пташки [vi:-vi:]. Mr. Tongue прокинувся, подивився у вікно: «О-о, як чудово!» і вигукнув [α:-: - α:- :]. Йому раптом захотілося піти на прогулянку. Він поснідав і мерщій побіг до річки. По дорозі він зустрів Mrs. Snake. Вона була чомусь сердита і зашипіла [θ-θ]. Потім вона зламала зуба і засичала [θ-ð-θ-ð], a Mr. Tongue посміхнувся, згадав свою улюблену скоромовку: «реðинову ðіну купили в магаðині, реðинову ðину принесли в корðині» і пішов далі, де на нього чекало багато нових пригод. А нас із вами також чекає багато справ.
►► Мовленнєва розминка
Повторення вживання речень із wearing + clothes.
What are you wearing today, ...? — I'm wearing...
Учні працюють у парах.
►► Подання тексту для аудіювання та читання
Pupil's book p. 55 № 4
Pre-listening
Look at the pictures.
What is happening?
What has happened to Helen's shirt?
What do they think Helen feels?
How will her parents feel when they see the class photo? (Учні можуть відповідати рідною мовою.)
Увести нові слова: class, photo, smile, time for, відпрацювати вірну вимову та записати в словники.
Listening
Pupils listen and read silently.
Reading
Учні ланцюжком читають речення тексту.
►► Фізкультхвилинка
Показую картки зі словами, учні читають слова і виконують дії:
Run! lump! Swim! Go! Sing! Dance! Climb the tree!
►► Практикування учнів у вживанні вивченого лексико-граматичного матеріалу
Читання
Pupils colour the pictures, following the information given.
