
- •З педагогічної практики Керівник
- •Характеристика
- •Характеристика методичної роботи навчального закладу
- •Психолого-педагогічна характеристика групи 21
- •Характеристика
- •Характеристика
- •Аналіз уроку теоретичного навчання
- •Аналіз уроку теоретичного навчання
- •Викладач повідомила вимоги до обліку успішності які вимагаються законодавством, задиктувала види обліку успішності учнів: поточний, періодичний та підсумковий.
- •Аналіз уроку теоретичного навчання
- •Аналіз уроку теоретичного навчання
- •План - конспект залікового уроку теоретичного навчання
- •Обговорення залікового уроку теоретичного навчання
- •Дисципліна: Технологія роботи з текстами Кількість присутніх учнів: 19 студентів
- •План - конспект залікового уроку теоретичного навчання
- •Обговорення залікового уроку теоретичного навчання
- •Дисципліна: Технологія роботи з пеом Кількість присутніх учнів: 20 студентів
- •Аналіз виховного заходу
- •Аналіз виховного заходу
- •План – конспект залікового виховного заходу
- •Конспект
- •Що слід робити
- •Будьте чесними і щирими
- •Хочете мати друга — самі будьте другом
- •Виявляйте повагу
- •Не будьте занадто вимогливими
- •Що справді об’єднує друзів
- •Як зміцнити дружбу
- •Обговорення залікового позакласного виховного заходу
- •Кількість присутніх учнів 16 студентів
- •Анотації на психолого-педагогічну літературу
- •3.2. Рекомендації щодо організації командної діяльності у педагогічному колективі Київського професійного ліцею «Політехнік»
Обговорення залікового уроку теоретичного навчання
Урок провела студентка КППК Жигадло Ю.М. гр. 17БП
Дата проведення: 11.05.06р.
№ групи теоретичного навчання: 14БПпіт
Дисципліна: Технологія роботи з текстами Кількість присутніх учнів: 19 студентів
Тема уроку: Створення змісту документа .
_________________________________________________________________
Мета уроку: навчити учнів використовувати вбудовані можливості .
текстового редактора Word при створенні змістів .
Присутні:
1. викладач Сергієнко О.М.
2. викладач Москалець З.М.
3. студентка практикантка: Петришина Т.В.
Заслухали:
Москалець З.М..: до уроку підготувалася добре, урок пройшов успішно, добре володіє методикою викладання матеріалу. Тема уроку повністю розкрита. Запитання на закріплення теми добре продумані і вимагали від учнів творчого мислення.
Сергієнко О.М..: матеріал уроку підготовлений добре, під час викладення матеріалу студентка показала високі знання з даного предмету володіє методикою викладання. Матеріал викладено на професійному рівні.
Петришина Т.В.: запланований матеріал був викладений. Час використано раціонально. Відповіді учнів на запропоновані запитання були дані правильно, що свідчить про те, що учні сприйняли і засвоїли новий матеріал. Учні на уроці були активні, порушень дисципліни не було. На мою думку мета виконана.
Ухвалили урок оцінити на „відмінно”
Москалець З.М. ______________
Сергієнко О.М. ______________
Петришина Т.В. ______________
План - конспект залікового уроку теоретичного навчання
Дата: 12.05.06р.
Група: 14БПпіт
Дисципліна: Технологія роботи з ПЕОМ
Провела: студентка групи 17БП Жигадло Юлія Михайлівна
Тема: Побудова графіків та діаграм
Мета: навчити учнів використовувати вбудовані можливості побудови графіків і діаграм електронної таблиці Excel
Присутні: 19 студентів
МТБ: комп’ютери, відповідне програмне забезпечення, дискети, наочні посібники (зразки виконаних документів)
Організаційна частина. Перевірити справність обладнання, наявність необхідних наочних посібників та присутність учнів за журналом.
Вступний інструктаж. Повідомити тему та мету уроку. Актуалізувати попередні знання учнів і, власне, перейти до викладання нового матеріалу.
Теоретичні відомості
Для наочного представлення даних у середовищі Microsoft Excel можна створювати десятки різновидів стандартних графіків (об’ємних та пласких), які поділяються за типами: лінійні графіки, гістограми, точечні графіки, кругові діаграми тощо. Крім того, існує можливість побудови нестандартних графіків – змішаних за типами, коли на одному графіку одночасно представлений, наприклад, і лінійний графік і гістограм.
Для
побудови графіків застосовується
Майстер діаграм, який викликається або
через пункт меню Вставка/Діаграма, або
за допомогою
кнопки на панелі інструментів.
Робота Майстра складається з чотирьох кроків:
1 крок: вибрати графік за типом і зовнішнім виглядом.
2. крок: кнопка Далее виконує перехід до другого кроку, на якому визначається діапазон даних для побудови графіка і те ,я к ці дані розташовані у таблиці – по рядках чи по стовпчиках.
3 крок: якщо дні були позначені, то їх діапазон автоматично вказується у зоні Диапазон, якщо ж вони не були позначені, то треба натиснути на синьо-біло-червону кнопку праворуч і зоні Диапазон, виділити потрібні дані у таблиці і знову натиснути на цю кнопку для повернення другого кроку Майстра.
Після натиснення кнопки Далее відкриється третій крок:
Тут визначаємо параметри майбутнього графіка.
Вкладника Заголовки використовується для визначення заголовків усього графіка (зони Название диаграммы) та заголовків для осей графіка (зони Ось Х, Ось У і Ось Z, якщо будується об’ємний графік).
Вкладника Подписи данных використовується у разі, якщо потрібно на графіку показати значення даних:
Вкладника Легенда використовується для показу/скасування показу умовних позначень для графіка і місця їх розташувань:
Вкладники Оси використовується для показу/скасування показу відповідних осей на графік:
Вкладника Таблиця данных використовується для лінійних графіків та гістограм для показу під графіком таблиці, за якою побудований графік:
Вкладинка Линии сетки використовується для показу основних або додаткових ліній на графіку (потрібне треба позначити або зняти позначку)
4 крок: визначається місце розташування побудованого графіка: він може розташовуватися або на окремому аркуші або на поточному:
Після вибору натискається кнопка Готово, і побудова графіка завершується.
Отримуємо готову діаграму.
3. Поточний інструктаж. Видача особистих завдань та цільові обходи.
4. Заключний інструктаж. Виставлення оцінок, розбір основних помилок та видача домашнього завдання.
ПРОТОКОЛ