
- •З педагогічної практики Керівник
- •Характеристика
- •Характеристика методичної роботи навчального закладу
- •Психолого-педагогічна характеристика групи 21
- •Характеристика
- •Характеристика
- •Аналіз уроку теоретичного навчання
- •Аналіз уроку теоретичного навчання
- •Викладач повідомила вимоги до обліку успішності які вимагаються законодавством, задиктувала види обліку успішності учнів: поточний, періодичний та підсумковий.
- •Аналіз уроку теоретичного навчання
- •Аналіз уроку теоретичного навчання
- •План - конспект залікового уроку теоретичного навчання
- •Обговорення залікового уроку теоретичного навчання
- •Дисципліна: Технологія роботи з текстами Кількість присутніх учнів: 19 студентів
- •План - конспект залікового уроку теоретичного навчання
- •Обговорення залікового уроку теоретичного навчання
- •Дисципліна: Технологія роботи з пеом Кількість присутніх учнів: 20 студентів
- •Аналіз виховного заходу
- •Аналіз виховного заходу
- •План – конспект залікового виховного заходу
- •Конспект
- •Що слід робити
- •Будьте чесними і щирими
- •Хочете мати друга — самі будьте другом
- •Виявляйте повагу
- •Не будьте занадто вимогливими
- •Що справді об’єднує друзів
- •Як зміцнити дружбу
- •Обговорення залікового позакласного виховного заходу
- •Кількість присутніх учнів 16 студентів
- •Анотації на психолого-педагогічну літературу
- •3.2. Рекомендації щодо організації командної діяльності у педагогічному колективі Київського професійного ліцею «Політехнік»
Аналіз уроку теоретичного навчання
Дата: 21.04.06р.
Група: 14БПпіт
Присутні: 21 студентів
Дисципліна: Технологія роботи з ПЕОМ
Викладач: Москалець Зінаїда Миколаївна
Тема: Створення електронної презентації. Налагодження презентації
Мета: Навчити студентів створювати та налагоджувати електронні презентації
Тип: лекція
Урок почався своєчасно. Викладач та студенти до уроку були готові. Викладач мала: план уроку, наочні посібники (публікації різних типів), запитання були підготовленні заздалегідь. Учні мали конспекти.
Структура уроку була така:
Організаційна частина 2–3хв.
Вступний інструктаж
Викладач повідомила тему та мету уроку, перевірила присутніх студентів
Поточний інструктаж
Москалець З.М. розповіла студентам про призначення електронної презентації, де її можна використовувати. Сучасному фахівцю часто потрібно готувати і проводити виступи як у межах своєї фірми, так і поза нею. Цьому сприяють засоби PowerPoint. За допомогою ПК швидко підточувати набір слайдів, що супроводжує виступ – цей виступ називається електронною презентацією. Слайди можна подавати як у чорно-білій гамі, так і в кольоровій. Слайди можуть містити текст, таблиці, діаграми, рисунки, органіграми, відео кліпи, звуковий супровід, гіперпосилання та ін. Створені презентації можна демонструвати на моніторі для великого кола осіб, на крані за допомогою мультимедійного проектора, розруком на папері роздавального матеріалу. Налагодити презентацію можна за допомогою анімації. Кожний об’єкт має сою анімацію. Наприклад, текст випливає по кожному слову окремо, а картинка вискакує з лівого краю.
Після налагодження анімації ми можемо продемонструвати її на екрані.
Для закріплення знань студентів викладач дала завдання: створити презентацію.
4. Заключний інструктаж
Москалезь З.М. підвела підсумки та задала домашнє завдання.
Висновок: мета уроку була досягнута, вступний, поточний та заключний інструктажі було проведено відмінно, всі учні виконали поставлене перед ними завдання.
Викладач _______________ Москалець З.М.
План - конспект залікового уроку теоретичного навчання
Дата: 11.05.06р.
Група: 14БПпіт
Дисципліна: Технологія роботи з текстами
Провела: студентка групи 17БП Жигадло Юлія Михайлівна
Тема: Створення змісту документа
Мета: навчити учнів використовувати вбудовані можливості текстового редактора Word при створенні змістів
Присутні: 19 студентів
МТБ: комп’ютери, відповідне програмне забезпечення, дискети, наочні посібники (зразки виконаних документів)
Організаційна частина. Перевірити справність обладнання, наявність необхідних наочних посібників та присутність учнів за журналом.
Вступний інструктаж. Повідомити тему та мету уроку. Актуалізувати попередні знання учнів і ,власне, перейти до викладання нового матеріалу.
Теоретичні відомості
Створення змістів за допомогою вбудованих стилів і заголовків зводиться до відбору з документу тих заголовків, яким призначені стилі Заголовок 1 — Заголовок 9. Тому слід переконатися, що заголовкам розділів призначені саме ці стилі. Для присвоєння окремим абзацам вищевказаних стилів потрібно спочатку виділити потрібний абзац, а потім виконати команду ФОРМАТ→СТИЛЬ. У вікні, що з’явилося, у полі “СПИСОК” оберіть, якщо потрібно, “ВСЕХ СТИЛЕЙ”, а у полі “СТИЛИ” — потрібний стиль заголовку. Також у цьому вікні можна змінювати формат стилів та створювати власні. Видаляти стандартні стилі заборонено (текстовим редактором)! Після встановлення потрібних параметрів натисніть кнопку “ПРИМЕНИТЬ”.
Щоб максимально спростити цю процедуру, скористайтеся списком стилів на панелі інструментів ФОРМАТУВАННЯ. Але на панелі інструментів можуть відображатися не всі потрібні Вам стилі, тому необхідно повертатися до вікна “СТИЛЬ”.
Після того, як на потрібні абзаци вже встановлені потрібні стилі, можна створювати зміст.
Для цього потрібно:
Поставити курсор в ту частину документу, де має бути зміст (зазвичай це або початок або кінець документу);
Виконати команду “ВСТАВКА→ОГЛАВЛЕНИЕ И УКАЗАТЕЛИ”;
Перейти на вкладку “ОГЛАВЛЕНИЕ”;
Вибрати зі списку оформлення змісту (из шаблона, Классический, Изысканный, Затейливый і т.д.), положення номерів сторінок (або по правому краю, або біля тексту) та тип заповнювача (крапочки, рисочки...), а також рівень заголовків, які потрібно внести у зміст.
Натисніть “ОК”
Після натиснення кнопки “ОК” зміст з’явиться на сторінці. Тепер можна змінити оформлення окремих рядків змісту — або по одній, або змінивши їх стилі. Наприклад, заголовкам третього рівня присвоюється стиль “ОГЛАВЛЕНИЕ 3”. Поставивши курсор в цей абзац, викликавши вікно “СТИЛЬ” в меню “ФОРМАТ”, Ви можете змінити в ньому шрифт та оформлення абзацу.
3. Поточний інструктаж. Видача особистих завдань та цільові обходи.
Завдання:
З комп’ютера вказаного викладачем, скопіюйте файл “antivirus.doc” в свою папку на робочому комп’ютері.
Відформатуйте заголовки документів (див. зразок). Ті, які відформатовані напівжирним шрифтом — Заголовок 1, курсивом — Заголовок 2.
Сформуйте зміст за зразком.
Змініть стиль представлення заголовків 1-го рівня. Колір тексту червоний, Шрифт – Courier New, напівжирний, розмір – 14. відступ першого рядка від краю сторінки – 1,5 см. Відступ перед і після абзацу — 6 пт.
Змініть стиль представлення заголовків 2-го рівня. Колір тексту – синій, Шрифт – Arial, курсив, розмір – 13, інтервал – розріджений. Відступ першого рядка від краю сторінки – 2,5 см.
Збережіть документ під іменем “antivirus_zmist_Прізвище.doc” у папку вказану викладачем.
Теоретичні відомості законспектуйте.
4. Заключний інструктаж. Виставлення оцінок, розбір основних помилок та видача домашнього завдання.
ПРОТОКОЛ