Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
пед.практики БАКАЛАВРА Жигадло.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
516.1 Кб
Скачать

Аналіз уроку теоретичного навчання

Дата: 04.04.06р.

Група: 14БПпіт

Присутні: 22 студенти

Дисципліна: Організація та методика виробничого навчання

Викладач: Ханова Олена Володимирівна

Тема: Облік в/н, види обліку успішності учнів

Мета: Навчити студентів вести журнали обліку виробничого навчання, розрізняти які є форми журналів

Тип: лекція

Урок почався своєчасно. Викладач та студенти до уроку були готові. Викладач мала: план уроку, наочні посібники (журнали обліку в/н), запитання були підготовленні заздалегідь. Учні мали конспекти.

Структура уроку була така:

  1. Організаційна частина 2–3хв.

  2. Вступний інструктаж

Викладач повідомила тему та мету уроку, перевірила присутніх студентів

  1. Поточний інструктаж

Ханова О.В. повідомила спочатку завдання обліку в/н, потім задиктувала основне визначення обліку в/н. Розповіла про кожну форму, що вона в себе включає. Наприклад, форма №1 - відомості про учнів групи, заповнюється відповідно поіменній книзі з особистих справ учнів; форма №2 - враховується відвідування і поточна успішність учнів, записується кількість витрачених годин, назви тем і короткий звіт навчально-виробничих робіт; форма №3 - облік інструктажів по безпеці праці учнів, інструктажі проводяться при вивченні наступної нової теми програми, а якщо тема велика то на початку кожного місяця; форма №4 та форма №5.

Викладач повідомила вимоги до обліку успішності які вимагаються законодавством, задиктувала види обліку успішності учнів: поточний, періодичний та підсумковий.

Кожний із своїх обліків мають свої вимоги оцінювання та цілі.

Так, наприклад, поточний облік - здійснює майстер безпосередньо в процесі уроку. Вірно оцінити роботу учнів майстер зможе використовуючи відповідні методи у сукупності; враховуючи всі сторони діяльності учнів.

Періодичний облік успішності - перевірка якості засвоєння учнями виробничих знань та формування у них відповідних вмінь та навичок на визначених етапах в/н.

Підсумковий облік успішності - здійснюється шляхом проведення випускних кваліфікаційних іспитів.

Для закріплення знань студентів викладач дала завдання студентам по варіантам: кожному різному варіанту створити та заповнити відповідно журнали обліку успішності.

Учні навчилися правильно заповнювати журнали обліку успішності, вони були охайними, розумними, комунікабельними та відповідальними.

4. Заключний інструктаж

Ханова О.В. підвела підсумки та задала домашнє завдання.

Висновок: мета уроку була досягнута, вступний, поточний та заключний інструктажі було проведено відмінно, всі учні виконали поставлене перед ними завдання.

Викладач _______________ Ханова О.В.

Аналіз уроку теоретичного навчання

Дата: 13.04.06р.

Група: 14БПпіт

Присутні: 18 студентів

Дисципліна: Технологія роботи з текстами

Викладач: Москалець Зінаїда Миколаївна

Тема: Створення публікацій

Мета: Навчити студентів створювати та застосовувати публікації різних видів

Тип: лекція

Урок почався своєчасно. Викладач та студенти до уроку були готові. Викладач мала: план уроку, наочні посібники (публікації різних типів), запитання були підготовленні заздалегідь. Учні мали конспекти.

Структура уроку була така:

  1. Організаційна частина 2–3хв.

  2. Вступний інструктаж

Викладач повідомила тему та мету уроку, перевірила присутніх студентів

  1. Поточний інструктаж

Москалець З.М. розповіла студентам про призначення публікації, де їх можна використовувати. Публікації є різних видів, наприклад, бланки, буклети, бумажні моделі, бюлетені, візитні карточки, ділові бланки, календ арики, конверти, каталоги, наклейки, оголошення, запрошення, резюме та ін. Кожний із різновидів публікації має свої види: прості або складні, ділові або прості. Під час лекції використовувала багато наочних посібників.

Для закріплення знань студентів викладач дала завдання створити будь-яку публікацію на свій погляд. .

4. Заключний інструктаж

Москалезь З.М. підвела підсумки та задала домашнє завдання.

Висновок: мета уроку була досягнута, вступний, поточний та заключний інструктажі було проведено відмінно, всі учні виконали поставлене перед ними завдання.

Викладач _______________ Москалець З.М.