Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
пед.практики БАКАЛАВРА Жигадло.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
516.1 Кб
Скачать

Характеристика

Буряк Валентина Юріївна,

1986 р.народження, українка

Буряк Валентина Юріївна з 01.09.2003 р. по 31.06.2004 р. навчалася в Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка за спеціальністю «Оператор ЕОМ. Оператор комп’ютерного набору». З 01.09.2004р. навчається в цьому ж коледжі за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст» за профілем підготовки «Інформатика та комп’ютерна техніка».

Навчається сумлінно. Має високий організаційний рівень. Зарекомендувала себе здібним, наполегливим, вимогливим до себе, відповідальним студентом, завдяки тому досягла високих успіхів у навчанні.

Валентина творчо застосовує у навчанні свої знання які здобуває.

Скромна, стримана, відповідальна, пунктуальна, комунікабельна.

Доручену роботу виконує охайно та вчасно, користується повагою серед товаришів та викладачів.

Звикла чесно і відверто висловлювати свою точку зору, не боїться прямо говорити про те, що її хвилює, послідовно захищає свої позиції.

Леся проживає у лагідній та добрій сім’ї. Завжди допомагає батькам, а вони в свою чергу піклуються про неї, вони весь час спілкуються з класним керівником.

Цікавиться такими предметами, як інформатика, українська ділова мова, філософія.

Аналіз уроку теоретичного навчання

Дата: 03.04.06р.

Група: 14БПпіт

Присутні: 20 студентів

Дисципліна: Інтернет мережі

Викладач: Сергієнко Олександр Миколайович

Тема: Робота з електронною поштою. Створення повідомлення

Мета: Навчити студентів використовувати електронною поштою. Створювати повідомлення

Тип: лекція

Урок почався своєчасно. Викладач та студенти до уроку були готові. Викладач мав: план уроку, наочні посібники (плакати), запитання були підготовленні заздалегіть. Учні мали конспекти.

Структура уроку була така:

  1. Організаційна частина 2–3хв.

  2. Вступний інструкаж

Викладач повідомив тему та мету уроку, перевірив присутніх студентів

  1. Поточний інструктаж

Викладач прочитав лекцію у якій говорилося про призначення електронної пошти, проте що це система, що дозволяє пересилати повідомлення з одного комп’ютерна на інший через модем та мережеве з’єднання. Адреса електронної пошти має такий вигляд: ім’я_користувача@хост.домен. Для роботи з електронною поштою використовуються спеціальні програми, наприклад: Outlook Express. Засоби роботи з електронною поштою мають також Web- браузери Internet Explorer.

Для створення повідомлення у електронній пошті потрібно у меню Сообщение вибрати команду Создать, потім натиснути кнопку Создать сообщение. У вікні, що з’явилося увести потрібну адресу одержувача, тему та текс повідомлення. У мережі Іnternet можна безкоштовно отримати поштову скриньку, наприклад, за такими адресами:

www.ukrpost.net

www.ukr.net

www.avanport.com

Для створення власної поштової скриньки треба натиснути на кнопку Новый пользователь. На екрані з’явиться вікно з умовами реєстрації. Для продовження реєстрації необхідно натиснути на кнопку я принимаю условия. У вікні з’явиться форма реєстрації користувача поштової скриньки.

Для закріплення знань викладач дав завдання студентам: створити власну поштову скриньку і відправити з неї повідомлення своєму другові.

Дане завдання, на мою думку, розвинуло в учнів комунікабельні здібності, закріпили отримані раніше знання та нові. Студенти з зацікавленням виконували дану їм роботу.

4. Заключний інструктаж

Викладач підвів підсумки та задав домашнє завдання.

Висновок: мета уроку була досягнута, вступний, поточний та заключний інструктажі було проведено відмінно, всі учні виконали поставлене перед ними завдання.

Викладач _______________ Сергієнко О.М.