
- •Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
- •Основна частина уроку.
- •Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •2. Діалогічне мовлення.
- •Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •4. Діалогічне мовлення.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •5. Діалогічне мовлення
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
1. Повідомлення теми та мети уроку.
- Сьогодні на уроці ми продовжимо тренуватися знайомитись із новими друзями, повторимо вже відомі пісні та вивчимо нову. Ми будемо грати в ігри, розігрувати діалоги та вчитись писати. Отже, починаємо наш урок. Let’s start our lesson!
2. Перевірка домашнього завдання.
3.Вправляння в іншомовному мовленні.
1) Повторення пісні.
Ex.3, p.9.
2) Гра з м’ячем “What is your name?”.
4.Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
1) Робота з підручником.
Ex.1, p.10.
- Look at the pictures! Who can you see? Як ви вважаєте, що роблять діти? Правильно, діти знайомляться. Listen and repeat!
2) Розвиток діалогічного мовлення.
- Are you Ann?
- Yes, I am.
- Nice to meet you, Ann! Are you Peter?
- Yes, I am.
- Nice to meet you, Peter!
Фізкультхвилинка
- Let’s play a “Sam Says” game.
5.Розвиток умінь мовлення.
1) Розігрування діалогів.
- Hello! I am … . Are you Dan?
- No, I am not.
- Are you Anton?
- Yes, I am.
2) Робота в парах.
(Розкладаю на столі картки з іменами дівчаток й хлопчиків.)
- Hello! Are you Sam?
- Yes, I am. Are you Bill?
- No, I am not. I am Tim.
6. Формування навичок аудіювання.
Гра “Напиши цифру”.
(Перед початком гри пригадуємо цифри, які вчили у минулому році.)
Фізкультхвилинка
I can run.
7. Розучування пісні.
Ex.3, p.11.
8. Формування навичок письма.
1) Гра “Впиши літеру”.
- Look and fill in the letter. Подивись і встав літеру.
2) Робота в зошитах.
Ex.4, p.11.
III. Підбиття підсумків. Домашнє завдання.
Гра “Мікрофон”.
-Мені сподобалось …
Ex.3, p.11.
Пісня “Прощання”.
Урок № 3
Тема: Я, моя сім’я і друзі.
Підтема: Гра з друзями.
Цілі: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Закріпити вживання форм привітання та знайомства. Повторити і закріпити знання букв англійського алфавіту. Навчати читання. Тренувати в аудіюванні. Формувати навички письма.
Розвивати мислення, діалогічне та монологічне мовлення, увагу, уяву, пам'ять.
Виховувати культуру спілкування.
Обладнання: англійські дитячі пісні,картки з буквами та транскрипційними знаками,м’яч, картки з великими та маленькими буквами для гри, матеріали для гри “Bingo”, іграшковий робот.
Хід уроку
І.Організаційна частина.
Привітання. (Пісня)
ІІ. Фонетична зарядка.
Введення та відпрацювання звуків: [ Λ ] [ u ] [m] [n].
ІІI.Основна частина уроку.
1. Повідомлення теми та мети уроку.
- Сьогодні ми з вами повторимо букви англійського алфавіту, ви навчитеся читати й писати деякі англійські імена. Ми також будемо інсценувати діалоги та грати в ігри. Отже, починаємо наш урок. Let’s start our lesson!
2. Перевірка домашнього завдання.
3.Вправляння в іншомовному мовленні.
1) Повторення пісні.
Ex.3, p.11.
2) Гра з м’ячем.
(Кидаю м’яч по черзі кожній дитині, якій треба назвати літеру в алфавітному порядку. Якщо учень збивається, гра починається спочатку. Учні можуть кидати м’яч один одному, називаючи літери у алфавітному порядку.)
4.Розвиток умінь мовлення.
1) Повторення фраз привітань та знайомства.
- Hello!
- Hello!
- What is your name?
- My name is Nastia.
- Nice to meet you, Nastia.
- Nice to meet you.
- Hello!
- Hello!
- Are you Sam?
- No, I am not.
- Are you Sashko?
- Yes, I am.
- Nice to meet you, Sashko.
- Nice to meet you, too.
2) Розігрування діалогів біля дошки.
Фізкультхвилинка
- Let’s play a “Sam Says” game.
5. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
1) Робота з підручником.
Ex.1, p.12.
- Look at the pictures! Who can you see? Як ви вважаєте, що роблять діти? Так вони грають у гру. Ми теж пограємо, але спершу нам треба вивчити слова, які діти кажуть один одному. Listen and repeat!
T: Hello, how are you?
P: I am fine. Thank you.
2) Гра.
6. Навчання читання.
1) Робота з підручником.
Ex.2, p.13.
2) Гра “Bingo!”.
Фізкультхвилинка
I can run.
7. Формування навичок письма.
1) Робота в зошитах.
Ex.3, p.13.
2) Гра “Напиши ім’я”.
IV.Підбиття підсумків. Домашнє завдання.
Гра “Мікрофон”.
-Мені сподобалось …
Ex.2, p.13.
Пісня “Прощання”.
Урок № 4
Тема: Я, моя сім’я і друзі.
Підтема: Наші найкращі друзі.
Цілі: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Закріпити вживання форм знайомства та прощання. Закріпити знання букв англійського алфавіту. Навчати читання. Тренувати в аудіюванні. Формувати навички письма.
Розвивати мислення, діалогічне та монологічне мовлення, увагу, уяву, пам'ять.
Виховувати повагу до однокласників.
Обладнання:англійські дитячі пісні, картки з транскрипційними знаками,картки з іменами дітей, іграшковий робот.
Хід уроку
І.Організаційна частина.
Привітання. (Пісня)
ІІ. Фонетична зарядка.
Тренування у вимові звуків.
[m] – monkey, mouse,morning;
[n] – Nick, name, nice;
[p] – pig, parrot, Pam;
[g] – goose, girl, good.
ІІI.Основна частина уроку.