Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Документ Microsoft Office Word.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
1.27 Mб
Скачать

1. Привітання.

Red, yellow, green and blue!

Hello, teacher!

How are you?

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Today we`ll remember the words and songs on the topic «My Family» and we`ll also learn Goodbye Song.

3.Введення в іншомовну атмосферу.

а) Повторення «ABC» та «BINGO» Songs

б) Перевірка д/з. Впр.6 с.21

в) Повторення пісні «Finger Family»

II. Основна частина уроку.

1. Аудіювання.

Впр.1 с. 22

2. Повторення ЛО з теми.

а) Гра «Зіпсований телефон» (використовуючи ЛО за темою)

б) Впр. 2, с. 22

3. Формування навичок читання.

Впр.3 с. 23

Фізкультхвилинка “Baby Shark” (див. Урок 5)

4. Формування навичок письма.

Впр.5 с. 23

5. Формування навичок діалогічного мовлення.

Впр. 7 с. 23

III. Заключна частина уроку.

1. Д/зВпр.6 (с.23)

2. Вивчення The Goodbye Song (http://www.dreamenglish.com)

C lap your hands Stomp your feet

Spin around Shake your body

Jump up high Stand still

Ok! Ok!

Clap your hands Stomp your feet

Sit down Turn left

Stand up Turn right

1,2,3,4 1,2,3,4

Goodbye, goodbye, see you again

Goodbye, goodbye, see you my friends

Goodbye, goodbye, I had fun today

I had fun today

Goodbye!

(матеріали підготовлені вчителем англійської мови Івко Альоною Анатоліївною ЗОШ №9 м. Кременчука)

Урок № 1

Тема: Я, моя сім’я і друзі.

Підтема: Знайомство з друзями.

Цілі: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Ознайомити учнів з формами знайомства і привітань. Тренувати у вживанні структур: “What is your name?”, “My name is …” та “I am …” в усному мовленні. Навчати аудіюванню. Формувати навички письма.

Розвивати мислення, діалогічне та монологічне мовлення, увагу, уяву, пам'ять.

Виховувати повагу до однокласників.

Обладнання: англійські дитячі пісні,картки з буквами англійського алфавіту, картки для самостійної роботи.

Хід уроку

І. Організаційна частина.

Привітання. (Пісня)

ІІ. Основна частина уроку.

1. Повідомлення теми та мети уроку.

- Сьогодні на уроці ми пригадаємо, як можна вітатись та знайомитись англійською. Ми будемо розігрувати діалоги й грати в ігри. Також ми вивчимо нову пісню й будемо вчитись писати англійською мовою.

2. Повторення.

Гра “Чи знаєш ти алфавіт?”

Об’єдную учнів у 2 команди. У коробці містяться картки, на яких написані літери. Учасники команд по черзі дістають з коробки картки, називаючи правильно літери, за що отримують по 1 балу за літеру.

3.Вправляння в іншомовному мовленні.

1) Розучування пісні.

Ex.1, p.4.

2) Гра “Слово до букви”.

4. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.

1) Робота з підручником.

Ex.1, p.8.

- Look at the pictures! Who can you see? Як ви вважаєте, що роблять діти? Правильно, діти знайомляться. Listen and repeat!

2) Розвиток діалогічного мовлення.

Ex.2, p.9.

- I am … . What is your name?

- I am … .

- Nice to meet you!

- Nice to meet you!

Фізкультхвилинка

- Let’s play a “Sam Says” game.

5.Розучування пісні.

Ex.3, p.9.

6. Розвиток умінь мовлення.

- А зараз давайте потренуємося знайомитися так, як знайомляться діти в пісні, що ми з вами щойно вивчили.

- What is your name?

- My name is … . What is your name?

- My name is … . Hello, … .

- Hello, … .

7. Формування навичок аудіювання.

- Listenandcircle. / Прослухай та обведи.

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

(E, U, I, W, G, P, A, X, S, N, K, F)

Фізкультхвилинка

I can run.

8. Формування навичок письма.

1) Гра “Напиши малу букву”.

- Write a small letter. Напишіть малу букву.

2) Робота в зошитах.

Ex.4, p.9.

III. Підбиття підсумків. Домашнє завдання.

Гра «Мікрофон».

-Мені сподобалось …

Ex.3, p.9.

Пісня «Прощання».

Урок № 2

Тема: Я, моя сім’я і друзі.

Підтема: Мої друзі.

Цілі: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Відпрацювати вживання форм знайомства та привітання. Тренувати у вживанні структур “Are you…? Yes, I am./No, I am not.” в усному мовленні. Навчати аудіювання. Формувати навички письма.

Розвивати мислення, діалогічне та монологічне мовлення, увагу, уяву, пам'ять.

Виховувати культуру спілкування.

Обладнання:англійські дитячі пісні,м’яч, картки з іменами дівчаток й хлопчиків, картки з цифрами, малюнки для лічби, малюнки тварин на дошці, іграшковий робот.

Хід уроку

І.Організаційна частина.

Привітання. (Пісня)

ІІ.Основна частина уроку.