Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Документ Microsoft Office Word.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
1.27 Mб
Скачать

5. Діалогічне мовлення

Впр.6 с. 17

III. Заключна частина уроку.

1. Д/з Впр.6 (с.17)

2. Підведення підсумків уроку.

-Did you like “Finger Family” Song?

- Did you like our lesson? (Thumbometer)

Урок 8

Тема: Мій дядько та тітка.

Мета:ознайомити з новими ЛО; активізувати вживання вивчених ЛО теми; повторити алфавіт; формувати навички правильної вимови англійських звуків; розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення, читання та письма; мислення, пам'ять, увагу, творчі здібності учнів; виховувати повагу до членів своєї родини, інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання: підручник, зошит, відео “ABC Song”.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Привітання.

Red, yellow, green and blue!

Hello, teacher!

How are you?

2. Повідомлення теми та мети уроку.

At this lesson we`ll try to describe family members. We`ll sing a new song, play a new game and learn some new words.

3 . Фонетична зарядка.

а)Let`s sing “ABC Song” first.

б) Впр.5 с. 19 [æ]- [e]

4. Повторення пісні «Finger Family»

II. Основна частина уроку.

1. Введення та активізація нових ЛО.

а)Впр.1 с. 18

Nice, kind, strong, weak, handsome, pretty

б) Гра «Пантоміма»

Учні по черзі виходять до дошки та зображують приємну/ добру/ сильну/ слабку/ гарну людину, а інші учні повинні назвати слово, що відповідає цьому образу.

-Are you nice?

-No, I am not.

-Are you kind?

-No, I am not.

-Are you kind?

-Yes, I am.

2. Формування навичок читання.

Впр. 2, с. 18

Фізкультхвилинка. “BabyShark” (див. Урок 5)

4. Робота в парах.

Впр.3, с. 18

5. Формування навичок монологічного мовлення.

Впр.6, с. 19

6. Формування навичок письма. Яка літера перша в слові?

_ice, _trong, _eak, _ind, _andsome, _retty

III. Заключна частина уроку.

1. Д/з Впр.4 (с.19)

2. Підведення підсумків уроку.

-Did you like “ABC”Song?

-What words have you learnt?

-What game did we play?

- Did you like our lesson? (Thumbometer)

Урок 9

Тема:Мої рідні.

Мета: повторити ЛО теми; вчити ставити запитання загального типу; формувати навички правильної вимови англійських звуків; розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення, читання та письма; мовну здогадку, мислення, пам'ять, увагу; виховувати повагу до членів своєї родини та інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання: підручник, зошит, відео “ BINGO”, Gogo Loves English 3.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Привітання.

Red, yellow, green and blue!

Hello, teacher!

How are you?

2. Повідомлення теми та мети уроку.

At this lesson we`ll practise vocabulary on the topic “Family”, learn Bingo Song and watch a new cartoon about Gogo`s family.

3.Введення в іншомовну атмосферу.

а) Вивчення пісні «BINGO»(from Super Simple Songs)

б ) Перевірка д/з. Впр.4 с.19

(Kids` Family Books)

II. Основна частина уроку.

1.Повторення граматичного матеріалу. Вживання дієслова to be

Впр.2, 3 с. 20

2. Формування навичок письма.

Впр. 4, с. 21 (речення 1-3)

Фізкультхвилинка «Wind the Bobbin Up»

(Впр.5 с. 21)

3. Перегляд мультфільму Gogo Loves English 3 «She is my mother».

III. Заключна частина уроку.

1. Д/з Впр.6 (с.21, речення 1-4)

2. Підведення підсумків уроку.

- What is the dog`s name from our new song?

- Did you like the cartoon about Gogo`s family? (Thumbometer)

Урок 10

Тема:Члени моєї родини.

Мета: повторити лексико-граматичний матеріал теми; алфавіт; розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення, аудіювання, читання та письма; мовну здогадку, мислення, пам'ять, увагу; виховувати повагу до членів своєї родини та інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання: підручник, зошит, відео “ABC Song”, “ BINGO”, ”Finger Family”, “Goodbye Song”.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.