
- •Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
- •Основна частина уроку.
- •Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •2. Діалогічне мовлення.
- •Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •4. Діалогічне мовлення.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •5. Діалогічне мовлення
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
1. Привітання.
Good morning, good morning!
Good morning to you!
Good morning, good morning!
We are glad to see you!
2. Повідомлення теми та мети уроку.
At this lesson you`ll remember how to greet your friends and introduce yourself; you`ll also learn how to speak about your friend.
3. Фонетична зарядка.
Let`s sing “Phonics Song” first.
+ I is for igloo [i-i] igloo
J is for juice [d –d ] juice
K is for kangaroo [k-k] kangaroo
L is for lion [l-l] lion
4. Введення в іншомовну атмосферу.
а)-What other English words starting with these letters do you remember?
I, ice-cream, jam, jeans, Jack, kitten, kite, Kate, kids, lemon, love, little, lamp
-
Can you make up a sentence with any of these words?
б) Перегляд мультфільму Gogo Loves English 2
“What`s his name?”
-What`s his name? – His name`s Peter.
-What`s her name? – Her name`s May.
II. Основна частина уроку.
1. Подання та відпрацювання граматичного матеріалу: особові займенники.
Учитель (показуючи на себе/ на когось з учнів/ на дівчинку/ на хлопчика/ на себе та учнів): I/You/She/He/We/They. Учні повторюють жести та слова.
Впр. 4, с. 11
2. Введання та активізація нових ЛО.
-Look! This is the flag of China. Repeat after me: China.
What colour is the Chinese flag?
And this is an American flag. Repeat after me: the USA.
-Впр.1, с. 10
Учитель читає діалоги, учні слухають та повторюють, а потім інсценують ці діалоги у парах.
Фізкультхвилинка. “Panda can”
3. Навчання читання.
Впр.5 с. 11
4. Навчання письма
Учні обирають по 5 імен з Впр.5 с. 11 та переписують їх у зошити. Учитель ходить по класу, перевіряє правильність написання та просить учнів прочитати свої слова.
5. Монологічне мовлення. Розповідь про друга.
Впр.6 с. 11
III. Заключна частина уроку.
1. Д/з Впр.6 (с.11)
2. Підведення підсумків уроку.
-The flag of what country is it? (China, Ukraine, the UK, the USA)
-Look and say (I/You/ We/ He/She)
- Did you like our lesson?(Thumbometer)
Урок 5
Тема: Моя сім'я
Мета:ознайомити з новими ЛО; активізувати вживання вивчених ЛО теми; вчити вживати особові займенники; повторити літери алфавіту; формувати навички правильної вимови англійських звуків; розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення, аудіювання, мовну здогадку, мислення, пам'ять, увагу; виховувати почуття взаємодопомоги, поваги до батьків та дорослих, інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання: підручник, відео “Phonics Song”, Magic English 2 “Family”.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання.
Red, yellow, green and blue!
Hello, teacher!
How are you?
2. Повідомлення теми та мети уроку.
At this lesson we`ll remember how to name family members. You`ll also learn new words and practice them in exercises, songs and games.
3. Фонетична зарядка.
Let`s sing “Phonics Song” first.
+ M is for monkey [m-m] monkey
N is for no [n-n] no
O is for octopus [ɒ - ɒ] octopus
P is for pig [p-p] pig
4. Введення в іншомовну атмосферу.
а)-What other English words starting with these letters do you remember?
Mouse, mother, milk, man, nuts, nose, Nick, orange, Oscar, pen, pencil, panda.
- Can you make up a sentence with any of these words?