
- •Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
- •Основна частина уроку.
- •Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •2. Діалогічне мовлення.
- •Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •4. Діалогічне мовлення.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •5. Діалогічне мовлення
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
Заключна частина уроку.
1. Д/з Впр.5 (с.5)
2. Підведення підсумків уроку.
- What do you say when you meet your friend/teacher?
- when your friend says goodbye?
- Was the lesson interesting for you? Did you like the song about parrots?
(Діти виражають своє ставлення до уроку за допомогою смайликів)
Урок 2
Тема: Про себе
Мета: ознайомити з новими ЛО; активізувати вживання вивчених ЛО теми; повторити літери алфавіту; закріпити знання чисел до 10; формувати навички правильної вимови англійських звуків; розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення, письма, мислення, пам'ять, увагу; виховувати інтерес до вивчення англійської мови та культуру спілкування.
Обладнання: підручник, відео “Phonics Song”,“Goodbye, Eric!”, картки з іменами учнів.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання.
-Good morning, kids!
-Good morning, teacher!
2. Повідомлення теми та мети уроку.
A
t
this lesson you’ll remember the English ABC. You’ll also practice
in telling and writing your name and age.
3. Фонетичеа зарядка.
-Do you remember “Phonics Song”? Let’s sing it!
A is for apple [æ-æ] apple
B is for ball [b-b] ball
C is for cat [k-k] cat
D is for dog [d-d] dog
4. Введення в іншомовну атмосферу.
а) - What other English words starting with these letters do you remember?
Ann, ant, banana, book, boy, ball, cap, cake, clock, dragon, duck, doll, Dan
- Can you make up a sentence with any of these words?
б) – Do you like “Goodbye, Eric” Song? Let’s sing it!
в) Eric and Paul have a lot of friends. Can you count them? (1-10)
г) – Did you say Hello and Goodbye in English to your friends and parents at home?
II. Основна частина уроку.
Введення та активізація нових ЛО.
-Open your books at page 6. Who can we see? We can see a boy and a girl. The girl’s name is Ann and the boy’s name is Dan. Ann is seven and Dan is seven too.
-And how old are you? (Діти по черзі відповідають: I am seven/eight.)
- Now listen to what Ann and Dan say and repeat after me.
Ex.1 p.6
-Where are you from?
-What form are you in? (по черзі) I am in the second form.
2. Діалогічне мовлення.
Впр. 2, с. 6
Учні хором повторюють за вчителем репліки діалогу, потім у парах складають та інсценують аналогічні діалоги.
Фізкультхвилинка.
Clap, clap, clap your hands as slowly as you can.
Clap, clap, clap your hands as quickly as you can.
Walk, walk, walk, walk, walk as slowly as you can.
Walk, walk, walk, walk, walk as quickly as you can.
Sit down, stand up, sit down, stand up as slowly as you can.
Sit down, stand up, sit down, stand up as quickly as you can.
Jump, jump, jump, jump, jump as slowly as you can.
Jump, jump, jump, jump, jump as quickly as you can.
Монологічне мовлення.
Учні розповідають про себе за зразком:
Hello!/Hi!/ Good morning! My name is… I am seven/eight. I’m from Ukraine.
I’m in the second form.
4. Навчання письма.
У кожного учня на парті картка з його іменем. Діти відтворюють своє ім’я за зразком.
Заключна частина уроку.
1. Д/з Впр.5 (с.7)
2. Підведення підсумків уроку.
- What form are you in?
- How old are you?
- Was the lesson interesting for you?
(Діти виражають своє ставлення до уроку за допомогою смайликів).
Урок 3
Тема: Звідки ти родом?
Мета:ознайомити з новими ЛО; активізувати вживання вивчених ЛО теми; повторити літери алфавіту, кольори; формувати навички правильної вимови англійських звуків та навички письма; розвивати навички діалогічного мовлення, аудіювання, мислення, пам'ять, увагу; виховувати почуття патріотизму, інтерес до вивчення англійської мови та культуру спілкування.
Обладнання: підручник, відео “Phonics Song”, English4room.info- Hello- Unit 1-Lesson 1, “Panda Can”, прапорці, картки для написання імен учнів та конверт.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.