
- •Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
- •Основна частина уроку.
- •Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •2. Діалогічне мовлення.
- •Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •4. Діалогічне мовлення.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •5. Діалогічне мовлення
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
1. Повідомлення теми та мети уроку.
- Ми продовжуємо розмовляти про наші родини. Сьогодні на уроці ми вивчимо нові слова, будете розігрувати діалоги та грати в ігри. Ми вивчимо новий вірш, будете тренуватись читати й писати. Let’s start our lesson!
2. Перевірка домашнього завдання.
Ex.5, p.25.
3.Вправляння в іншомовному мовленні.
1) Повторення пісні.
Ex.4, p.25.
2) Гра “Yes / No”.
(Розкладаю картки на столі малюнками донизу. Один з учнів виходить до столу і бере одну з карток, не показуючи зображення решті. Інші учні ланцюжком ставлять запитання, намагаючись відгадати, хто з членів родини зображений на малюнку.)
- Is this your sister?
- No.
-Is this your father?
- No.
-Is this your mother?
- Yes, she is.
4.Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
1)Робота за малюнками.
Ex.1, p.26.
-Look at the pictures! Who can you see? Listen and repeat!
2) Ex.2, p.26.
-Look at the pictures! Як ви вважаєте, про що розмовляють діти? Правильно, вони розмовляють про того, хто зображений на фотографії. Listen and repeat!
Фізкультхвилинка
- Let’s play a “Sam Says” game.
5.Розвиток умінь мовлення.
Ex.3, p.26.
a) Бесіда з учнями.
-Number 2. Who is this?
- This is Bill’s grandfather.
- Number 3. Who is this?
- This is Bill’s mother.
б) Робота з фотографіями родин учнів.
- Who is this?
- This is my mother.
- Who is this?
- This is my brother.
6.Вивчення вірша.
Ex.4, p.27.
7. Навчання читання.
Ex.5, p.27.
Фізкультхвилинка
I can run.
8.Формування навичок письма.
1) Робота в зошитах.
Ex.6, p.27.
2) Гра “Напиши слово”.
(Розкладаю картки словами донизу на столі.)
- C-a-t.
- Cat.
- B-i-g.
- Big.
IV.Підбиття підсумків. Домашнє завдання.
Гра “Мікрофон”.
- Мені сподобалось …
Ex.5, p.27.
Пісня “Прощання”.
Урок № 10
Тема:Я, моя сім’я і друзі.
Підтема: Як справи у твоїх рідних?
Цілі: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Ознайомити з новими ЛО та закріпити їх вживання в усному мовленні. Навчати вживати запитання “How is your …?” та відповідь “He / She is fine, thank you”. Навчати учнів читання й аудіювання. Формувати навички письма.
Розвивати мислення, діалогічне та монологічне мовлення, увагу, уяву, пам'ять.
Виховувати любов та повагу до членів своєї родини.
Обладнання:англійські дитячі пісні, картки з літерами та транскрипційними знаками, картки з малюнками членів родини, картки для гри “Bingo!”,іграшковий робот, мікрофон.
Хід уроку
І.Організаційна частина.
Привітання. (Пісня)
(Звертаюся до кількох учнів.)
- How are you?
- I am fine. Thank you.
ІІ. Фонетична зарядка.
Тренування у вимові звуків.
[m] – mum, meet, my, mother, Max;
[ð] – this, father, mother, brother;
[Λ] –run, fun, jump, uncle.
ІІI.Основна частина уроку.
1. Повідомлення теми та мети уроку.
- Ми продовжимо розмовляти про наші родини. Сьогодні на уроці ви вивчите нові слова й фрази, як завжди, будете інсценувати діалоги та грати в ігри. Ми вивчимо нову пісню, будемо тренуватись читати й писати. Let’s start our lesson!
2. Перевірка домашнього завдання.
Ex.5, p.27.
3. Вправляння в іншомовному мовленні.
Повторення вірша.
Ex.4, p.27.
4.Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
Ex.1, p.28.
-Look at the pictures! Who can you see? Правильно. Давайте дізнаємось, про що розмовляють хлопчики? Правильно, вони розмовляють про того, хто зображений на фотографії. Listen and repeat!
Фізкультхвилинка
- Let’s play a “Sam Says” game.
5. Розвиток умінь мовлення.
1)Робота з підручником.
Ex.2, p.28.
-Number 2. How is your grandfather?
- He is fine, thank you.
- Number 3.How is your sister?
- She is fine, thank you.
2)Гра “Як справи?”.
(Розкладаю картки на столі малюнками донизу. Два учні підходять до столу, беруть по одній картці, показують малюнки, по черзі ставлять один одному запитання, використовуючи слова, що відповідають цим малюнкам, та відповідають на них.)
- Hi! How is your brother?
- Hello! He is fine, thank you. How is your mother?
- She is fine, thank you.
6.Вивчення пісні.
Ex.3, p.29.
7. Навчання читання.
Ex.4, p.29.
Фізкультхвилинка
I can run.
8.Формування навичок письма.
1) Робота в зошитах.
Ex.5, p.29.
2)Гра “Bingo!”.
-Write a letter. /Впиши букву.
IV.Підбиття підсумків. Домашнє завдання.
Гра “Мікрофон”.
- Мені сподобалось …Ex.4, p.29.
Пісня “Прощання”.