
- •Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
- •Основна частина уроку.
- •Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •2. Діалогічне мовлення.
- •Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •4. Діалогічне мовлення.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •5. Діалогічне мовлення
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
1. Повідомлення теми та мети уроку.
- Сьогодні ми будемо вчитись розповідати про членів наших родинами пригадаємо, як вони називаються англійською мовою, вивчимо нові слова, будемо грати в ігри та розігрувати нові діалоги. Також ви продовжите вчитись читати й писати. Let’s start our lesson!
2. Перевірка домашнього завдання.
Ex.4, p.21.
3.Вправляння в іншомовному мовленні.
Гра “Продовж”.
(Клас поділяється на 2 команди. Члени однієї з них називають перший рядок будь-якого вірша чи пісні з вивчених раніше. Члени другої команди мають розповісти цей вірш чи проспівати пісню. Потім вони дають завдання першій команді.)
4.Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
1) Робота за малюнками.
2) Гра “Yes / No”.
Фізкультхвилинка
- Let’s play a “Sam Says” game.
5.Розучування пісні.
Ex.1, p.22.
6. Розвиток умінь мовлення.
1)Ex.2, p.22.
a) Бесіда з учнями.
- Look at the pictures! Who can you see? Як ви вважаєте, що роблять діти та дорослі? Правильно, хлопчик знайомить свою подругу зі своїми батьками. Listen and repeat!
б) Розігрування полілогів.
2) Ex.3, p.23.
a) Бесіда з учнями.
- Look at the pictures of exercise 3! Who can you see? Як ви вважаєте, що роблять діти та дорослі? Правильно, хлопчик знайомить свою подругу зі своїми батьками. Listen and repeat!
T: Meet my family. This is my mother / father / sister / brother. I love my family.
б) Розповідь учнів про свої родини.
(Використовуємо малюнки.)
7. Навчання читання.
Ex.4, p.23.
Фізкультхвилинка
I can run.
8.Формування навичок письма.
Ex.5, p.23.
IV.Підбиття підсумків. Домашнє завдання.
Гра “Мікрофон”.
- Мені сподобалось … Ex.4, p.23.
Пісня “Прощання”.
Урок № 8
Тема:Я, моя сім’я і друзі.
Підтема: Члени моєї родини.
Цілі: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Навчати вживати структуру “Is this …” та відповіді “Yes, he / she is”, “No, he / she is not” в усному мовленні. Навчати учнів читання. Практикувати в аудіюванні. Формувати навички письма.
Розвивати мислення, діалогічне та монологічне мовлення, увагу, уяву, пам'ять.
Виховувати любов та повагу до батьків.
Обладнання:англійські дитячі пісні, картки з літерами та транскрипційними знаками, картки для гри “Назви ім’я”, фотографії родин учнів, картки для гри “Склади речення”, іграшковий робот.
Хід уроку
І.Організаційна частина.
Привітання. (Пісня)
(Звертаюся до кількох учнів.)
- How are you?
- I am fine. Thank you.
ІІ. Фонетична зарядка.
Тренування у вимові звуків.
[t] – ten, tiger, tree, Ted;
[e] –ten, pen, red, Fred.
ІІI.Основна частина уроку.
1. Повідомлення теми та мети уроку.
- Сьогодні ми з вами продовжимо розмовляти про наші родини. Ви вивчите нову пісню, будете розігрувати нові діалоги, грати в ігри, вчитись читати й писати. Let’s start our lesson!
2. Перевірка домашнього завдання.
Ex.4, p.23.
3. Вправляння в іншомовному мовленні.
1) Повторення пісні.
Ex.1, p.22.
2) Гра “Назви ім’я”.
(Клас поділяється на 2 команди. Розкладаю картки на столі буквами донизу.)
- S. Sam.
- A. Ann.
4.Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
1)Ex.1, p.24.
-Look at the pictures! Who can you see? Як ви вважаєте, про що розмовляють діти? Правильно, вони розмовляють про того, хто зображений на фотографії. Listen and repeat!
2) Ex.2, p.24.
-Number 2. Is this Vicky?
-Number 3. Is this Tim?
-Number 4. Is this Nick?
Фізкультхвилинка
-Let’s play a “Sam Says” game.
5.Розвиток умінь мовлення.
(Використовуємо фотографії родин учнів.)
- Is this your mother?
- Yes, she is.
- Is this your father?
- No, he is not.
- Is this your brother?
- Yes, he is.
6. Розучування пісні.
Ex.4, p.25.
7. Навчання читання.
1) Гра “Склади речення”.
- Make up a sentence.
The dog is big.
2) Робота з підручником.
Ex.5, p.25.
Фізкультхвилинка
I can run.
8.Формування навичок письма.
Ex.6, p.25.
IV.Підбиття підсумків. Домашнє завдання.
Гра “Мікрофон”.
- Мені сподобалось …
Ex.5, p.25.
Пісня “Прощання”.
Урок № 9
Тема:Я, моя сім’я і друзі.
Підтема: Мої бабуся і дідусь.
Цілі: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Ознайомити з новими ЛО та закріпити їх вживання в усному мовленні. Навчати вживати запитання “Who is this?”в усному мовленні. Навчати учнів читання. Тренувати в аудіюванні. Формувати навички письма.
Розвивати мислення, діалогічне та монологічне мовлення, увагу, уяву, пам'ять.
Виховувати любов та повагу до членів своєї родини.
Обладнання:англійські дитячі пісні, картки з літерами та транскрипційними знаками, картки з малюнками членів родини, малюнки до теми, фотографії родин учнів, картки для гри “Напиши слово”,іграшковий робот, мікрофон.
Хід уроку
І.Організаційна частина.
Привітання. (Пісня)
(Звертаюся до кількох учнів.)
- How are you?
- I am fine. Thank you.
ІІ. Фонетична зарядка.
Тренування у вимові звуків.
[Λ] – mum, jump, run, uncle;
[f] –father, grandfather, family, friend.
ІІI.Основна частина уроку.