Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Документ Microsoft Office Word.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
1.27 Mб
Скачать

1. Повідомлення теми та мети уроку.

- Сьогодні на уроці ми будемо розігрувати діалоги, грати в ігри, вчитись читати й писати. Також ми повторимо цифри, літери англійського алфавіту, вивчені пісні й вірші. Let’s start our lesson!

2. Перевірка домашнього завдання.

Ex.5, p.17.

3.Вправляння в іншомовному мовленні.

1) Повторення вірша.

Ex.4, p.17.

2) Гра з м’ячем.

(Кидаю м’яч по черзі кожній дитині, якій треба назвати літеру в алфавітному порядку. Якщо учень збивається, гра починається спочатку. Учні можуть кидати м’яч один одному, називаючи літери у алфавітному порядку.)

4. Формування навичок аудіювання.

Ex.1, p.18.

Ex.2, p.20.

Фізкультхвилинка

- Let’s play a “Sam Says” game.

5.Розвиток умінь мовлення.

1)Розігрування діалогів.

Діалог 1:

- Hello!

- Hello!

-Are you Petro?

- No, I am not.

- Are you Danylo?

-Yes, I am.

- How are you?

- I am fine, thank you. And how are you?

- I am fine. Thank you. Good bye, Danylo.

- Good bye.

Діалог 2:

- Hello!

- Hello!

- What is your name?

- My name is Danylo.

- How are you, Danylo?

- I am fine, thank you. And how are you?

- I am fine. Thank you. Good bye, Danylo.

- Goodbye.

2) Робота з підручником.

Ex.2, p.19.

3) Гра “Відгадай ім’я”.

Двоє учнів виходять до дошки. Один з них обирає собі ім’я з написаних на картках й пошепки повідомляє його другому. Інші діти ланцюжком ставлять запитання і відгадують ім’я.

- Is he Max?

- No, he is not.

- Is he Nick?

- No, he is not.

- Is he Tim?

- Yes, he is.

6. Навчання читання.

1) Гра “Склади слово”.

2) Робота з підручником.

Ex.3, p.19.

Фізкультхвилинка

I can run.

7.Формування навичок письма.

1) Гра “Напиши слово”.

(Розкладаю картки словами донизу на столі.)

- C-a-t.

- Cat.

- B-i-g.

- Big.

2) Робота в зошитах.

Ex.4, p.19.

IV.Підбиття підсумків. Домашнє завдання.

Гра “Мікрофон”.

- Мені сподобалось …

Ex.4, p.21.

Пісня “Прощання”.

Урок № 7

Тема:Я, моя сім’я і друзі.

Підтема: Знайомство з моєю сім’єю.

Цілі: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Ознайомити з новими ЛО і закріпити їх уживання в усному мовленні. Навчати вживати структуру “This is…”.Навчати читання. Тренувати в аудіюванні. Формувати навички письма.

Розвивати мислення, діалогічне та монологічне мовлення, увагу, уяву, пам'ять.

Виховувати любов та повагу до батьків.

Обладнання:англійські дитячі пісні, картки з літерами та транскрипційними знаками,малюнки до теми, іграшковий робот.

Хід уроку

І.Організаційна частина.

Привітання. (Пісня)

(Звертаюся до кількох учнів.)

- How are you?

- I am fine. Thank you.

ІІ. Фонетична зарядка.

Тренування у вимові звуків.

[ð] – father, mother, brother, this;

[θ] –thank, think, birthday.

ІІI.Основна частина уроку.