Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Документ Microsoft Office Word.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
1.27 Mб
Скачать

1. Повідомлення теми та мети уроку.

- Сьогодні ви навчитеся представляти своїх друзів. Також ви продовжите вчитись читати й писати, будете розігрувати діалоги,грати в ігри й вивчите новий вірш. Отже, починаємо наш урок. Let’s start our lesson!

2. Перевірка домашнього завдання.

Ex.2, p.13.

3.Вправляння в іншомовному мовленні.

1) Повторення пісень, вивчених на попередніх уроках.

2) Гра “Напиши ім’я”.

(Учні диктують один одному та записують на дошці імена, написані на картках.)

4.Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.

1) Робота з підручником.

Ex.1, p.14.

- Look at the pictures! Who can you see? Як ви вважаєте, що роблять діти? Давайте послухаємо, про що вони розмовляють. Listen and repeat!

2) Розігрування ситуації.

Фізкультхвилинка

- Let’s play a “Sam Says” game.

5.Розвиток умінь мовлення.

1) Представлення друзів за зразком.

Ex.2, p.14.

2) Робота за картками з іменами дітей.

- She is Vic. She is my friend. He is Ben. He is my friend.

- Hello, Vic.

- Hello, Ben.

- Goodbye, Nick.

- Goodbye, Ben.

6. Вивчення вірша.

Ex.3, p.15.

7. Навчання читання.

Ex.4, p.15.

Фізкультхвилинка

I can run.

8. Формування навичок письма.

Ex.5, p.15.

IV.Підбиття підсумків. Домашнє завдання.

Гра “Мікрофон”.

-Мені сподобалось …

Ex.4, p.15.

Пісня “Прощання”.

Урок № 5

Тема:Я, моя сім’я і друзі.

Підтема:Спілкування з друзями.

Цілі: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Закріпити вживання формпривітання. Навчати вживати структури “Is he / she …? – Yes, he/she is. /No, he / she is not.” Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Навчати читання. Тренувати в аудіюванні. Формувати навички письма.

Розвивати мислення, діалогічне та монологічне мовлення, увагу, уяву, пам'ять.

Виховувати культуру мовлення.

Обладнання:англійські дитячі пісні, картки з літерами та транскрипційними знаками,картки з іменами дітей, малюнки дітей на дошці, іграшковий робот, м’яч.

Хід уроку

І.Організаційна частина.

Привітання. (Пісня)

ІІ. Фонетична зарядка.

Тренування у вимові звуків.

[k] – cat, can, kitten, kite;

[s] – sit, stand, star, Sam;

[i] – is, big, sit, his, Bill.

ІІI.Основна частина уроку.

1. Повідомлення теми та мети уроку.

- Сьогодні вививчите нові фрази, новий вірш, будете розігрувати нові діалоги. Також ми будемо вчитись читати й писати. So, let’sstartourlesson!

2. Перевірка домашнього завдання.

Ex.4, p.15.

3.Вправляння в іншомовному мовленні.

1) Повторення вірша.

Ex.3, p.15.

2) Гра з м’ячем.

- Good morning.

- Good morning.

- Are you Ann?

- No, I am not.

- Are you Sashko?

- Yes, I am.

- What is your name?

- My name is Nastia.

- Good bye.

- Goodbye.

4.Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.

1) Робота з підручником.

Ex.1, p.16.

- Look at the pictures! Who can you see? Як ви вважаєте, про що говорять діти на малюнку? Давайте дізнаємось, про що вони розмовляють. Listen and repeat!

2) Розігрування ситуації.

Фізкультхвилинка

- Let’s play a “Sam Says” game.

5.Розвиток умінь мовлення.

1) Ex.2, p.16.

a) Відгадування імен дітей, зображених на малюнках до вправи.

(Записую на дошці імена, вивчені на попередніх уроках, і разом з учнями читаю їх.)

Ex.2, p.16.

б) Робота за картками з іменами дітей.

Двоє учнів виходять до дошки. Один з них обирає собі ім’я з написаних на дошці й пошепки повідомляє його другому. Інші діти ланцюжком ставлять запитання і відгадують ім’я.

-Is he Max?

- No, he is not.

- Is he Nick?

- No, he is not.

- Is he Tim?

- Yes, he is.

2) Ex.3, p.16.

6. Вивчення вірша.

Ex.4, p.17.

7.Формування навичок письма.

1) Робота за малюнками.

(Учні вписують пропущені літери в імена під малюнками дітей на дошці)

2) Робота в зошитах.

Ex.6, p.17.

Фізкультхвилинка

I can run.

8. Навчання читання.

Ex.5, p.17.

IV.Підбиття підсумків. Домашнє завдання.

Гра “Мікрофон”.

-Мені сподобалось …

Ex.5, p.17.

Пісня “Прощання”.

Урок № 6

Тема:Я, моя сім’я і друзі.

Підтема: Знайомство з новим другом.

Цілі: Повторити й закріпити лексичний матеріал теми. Повторити вивчені форми привітання, знайомства та прощання. Тренувати у вживанні числівників 1 – 10. Повторити і закріпити знання букв англійського алфавіту. Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Навчати читання. Практикувати в аудіюванні. Формувати навички письма.

Розвивати мислення, діалогічне та монологічне мовлення, увагу, уяву, пам'ять.

Виховувати повагу до друзів та однокласників.

Обладнання:англійські дитячі пісні, картки з літерами та транскрипційними знаками, картки з іменами дітей,картки для гри “Склади слово”, картки для гри “Напиши слово”,іграшковий робот, м’яч, два гральних кубики.

Хід уроку

І.Організаційна частина.

Привітання. (Пісня)

ІІ. Фонетична зарядка.

Тренування у вимові звуків.

[b] – Bob, box, bird, bear;

[d] – Don, dog, desk, doll;

[æ] – am, Ann, can, cat, stand;

[i] – sit, big, it, his.

ІІI.Основна частина уроку.