
- •Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
- •Основна частина уроку.
- •Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •2. Діалогічне мовлення.
- •Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •4. Діалогічне мовлення.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •5. Діалогічне мовлення
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Привітання.
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •II. Основна частина уроку.
- •III. Заключна частина уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
- •1. Повідомлення теми та мети уроку.
(матеріали підготовлені вчителем англійської мови ЗОШ №17 м. Кременчука
Бондар Оксаною Володимирівною)
Я, моя сім`я і друзі
Урок 1
Тема: Привітайся з друзями
Мета: ознайомити з метою та завданнями навчання у 2-му класі; презентувати підручник; учити інсценувати діалог і складати діалог за аналогією, правильно вимовляти звуки; розвивати комунікативні здібності учнів, увагу; виховувати культуру спілкування та дисциплінованість учнів; інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання: підручник, смайлики, відео “Goodbye, Eric!”
Хід уроку
Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
Привітання.
-Hello, kids! Now you are already the students of the 2d grade. Welcome to our English class!
2. Ознайомлення з метою та завданням навчання у 2-му класі.
This year we are going to learn many interesting things. We’ll speak about your family and friends, seasons and weather, appearance and clothes, school life and leisure time, you’ll get to know lots of new words and remember the English ABC! (слова вчителя супроводжуються показом малюнків за темами).
Повідомлення теми та мети уроку.
And at this lesson you`ll remember how to greet people and say goodbye. Besides, you’ll learn and act out a song.
Основна частина уроку.
Ознайомлення з підручником.
Now take your textbook, please. Let’s look through them. Do you like it? Are their many pictures? Can you write in the textbook? Of course, no. Should you keep your textbook neat? Of course, yes.
Повторення та активізація ЛО за темою.
a) And now let’s get to know the characters of the textbook. Open your textbooks at page 4. There is a picture at the top. Who can you see there? This is Miss Alison. She is a teacher. What is she telling us? Listen! (Учитель читає слова міс Елісон)
-Let`s greet Miss Alison. Repeat after me: Good morning! Nice to meet you!
б) Впр.1 с.4
Look at the pictures Ex.1 p.4. Who can you see? We can see a teacher and children. Where are they? They are at school. They greet each other:
-Good morning, Ann!
-Good morning, Dan!
-Good morning, Miss Alison!
-Good morning, children! (Діти хором повторюють привітання.)
3. Діалогічне мовлення.
Впр.2 с. 4
Учитель читає мовленнєві зразки вправи, учні хором повторюють, потім у парах розігрують діалоги за прикладом.
Фізкультхвилинка “Who is the most attentive pupil in our class?”
(Boys/Girls/Children, Stand up! Sit down! Hands up! Clap your hands! Hands down! Turn around!)
4. Вивчення пісні “Goodbye, Eric!”
(English4room.info - Unit 1: Lesson 3: Goodbye, Eric!)
а) And now we’ll have two guests at our lesson. They are parrots. Repeat after me: parrot, little, sitting, wall.
(Учитель контролює правильну вимову звуків [p], [r], [t], [w]).
Listen very attentively what their names are, how they greet each other and say goodbye.
Two little parrots, sitting on a wall
“My name’s Eric!” – “My name’s Paul!”
“Hello, Eric! – “Hello, Paul!”
“Goodbye, Eric!” – “Goodbye, Paul!”
-So what are the parrots’ names? How do they greet each other? How do they say goodbye?
б) Інсценування пісні “Goodbye, Eric!”
Учні повторюють слова пісні за вчителем, потім по рядах, а згодом у парах під музику за підказками вчителя інсценують її.
Впр.4 с.5
а) Бесіда з учнями.
Look at Ex.4 p.5. What are Miss Alison and her students doing? Are they saying “Hello” or “Good morning” to each other? Yes, you are right! They are saying “Goodbye!” Repeat after me: Goodbye, Bye, See you tomorrow!
б) Робота у парах.
Учні у парах інсценують прощання і кажуть один одному: “Goodbye!”, “Bye!”. “See you tomorrow!”