Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Тема (Восстановлен).docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
114.1 Кб
Скачать

Міністерство освіти і науки молоді та спорту

ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка»

Плани-конспекти виховних годин

Студентки 124 групи

Ляшенко Діани Русланівни

Коростишів 2013

Зміст

Виховні години проведені у 2 класі:

  1. Розкажи мені про себе ········································ 3

  2. Турнір «Найрозумніший» ·································· 5

  3. Хліб усьому голова ············································ 12

  4. Книга чи комп’ютер ·········································· 14

  5. Здоров’я – найдорожчий скарб ························ 17

Виховні години проведені у 4 класі:

  1. Сім чудес світу ···················································· 23

  2. Мобільна культура ··········································· 26

  3. Дружба та товаришування ······························ 30

  4. Свято Святого Миколая ···································· 32

Тема. Розкажи мені про себе

Мета. Познайомитися із класом. Виховувати колективізм, взаємодопомогу, організованість школярів. Розвивати пізнавальні здібності, логічне мислення, творчу уяву дітей.

Обладнання: зелені і червоні сигнальні картки, набір запитань, аудіо записи, набір карток із загальними питаннями, аркуші паперу, молодчинки.

Хід заняття:

І. Організаційна частина Доброго дня, діти! Сідайте. Сьогодні я у вас проведу виховну годину. На протязі заняття ми дізнаємось щось нове, а щось уже відоме один про одного. Тому тема нашого сьогоднішнього заняття: «Розкажи мені про себе».

ІІ. Основна частина Представлення Ми розпочнемо з того, що я по черзі підніматиму 4 картки із запитаннями, а кожен з вас по порядку відповідатиме на них. Я розпочну перша, а ви продовжите. 1 картка – Як тебе звати? 2 картка – Скільки тобі років? 3 картка – Чим ти захоплюєшся? 4 картка – Яка твоя мрія? Молодці! Ось ми і познайомились. А також дізналися про захоплення та мрії один одного. Чи хороша ти дитина. Тепер ми перевіримо чи хороші ви діти. Для цього я роздам вам по 2 картки – 1 червону і 1 зелену. Візьміть зелену картку у праву руку, а червону – у ліву. Я поставлю вам декілька запитань, якщо ваша відповідь «так», то піднімайте зелену картку, а якщо «ні», то червону. Запитання: 1) Чи допомагаєте ви вдома? 2) Чи вчасно виконуєш домашні завдання? 3) У тебе багато товаришів і друзів? 4) Ти любиш тварин? 5) А чи допомагаєш їм узимку? Чудово! Як ви помітили, то у нас більше піднімалися зелені картки, а отже ви хороші діти. Так тримати! Фантазери Крім того, що ми побачили те, що ви хороші діти, зараз перевіримо наскільки і як ви вмієте працювати у групах та бути організованими, уявляти та фантазувати. Зараз ми поділимось на 3 групи: 1 ряд – 1 група, 2 ряд – 2 група, 3 ряд – 3 група. І так, кажна команда отримає картку із завданням, яке починається так: «Уявіть і покахіть як танцюють…» Порадившись у групах ви під мелодію будете танцювати. На підготовку у вас є 1 хвилина. Якщо щось не зрозуміло, то запитуйте. 1 картка – рибки ( Время и Стекло – Серебряное море) 2 картка – жабки (Братья Борисенко – Звёздный берег) 3 картка – зайчики (Бьянка – Были танцы) Супер! Наші команди чудово впорались із завданням, тому ви отримаєте молодчинки та аркуші паперу, які вам знадобляться для наступного завдання. Компліменти Настав час подивитись які гарні якості, риси характеру ви можете сказати один про одного. Кожен напише на своєму аркуші декілька компліментів своєму сусіду по парті. Хто впорається першим, той тихенько кладе руки на парту і чекає інших. Ось і впорались. Поміняйтесь, будь-ласка, аркушами. Давайте прочитаємо компліменти, які ви написали.

ІІІ. Підсумок - Що нового ви дізнались про своїх однокласників? - Які моменти виховної години запам’ятались? - Чи будете ви надалі цікавитись захопленнями і мріями своїх однокласників і друзів? IV. Висновок Отже на сьогоднішньому занятті ми з вами познайомились, а також я та ви дізналися багато нового і цікавого один про одного.

Тема. Турнір «Найрозумніший»

Мета: Перевірити рівень знань учнів 2 класу, сприяти розвитку їх інтелекту, вчити впевнено демонструвати свої знання з різних предметів. Розвивати творчу уяву, логічне мислення, пізнавальний інтерес, пам'ять, потяг до знань, швидку реакцію, навички виразного та інтонаційного мовлення. Виховувати інтерес до навчання, дух колективізму.

Обладнання: картки із тестами, картки із категоріями, таблиця категорій, грамоти, картки із шифрами.