
- •Обласною творчою групою вчителів початкових класів розроблено опорні конспекти уроків до підручника
- •Хід уроку
- •Хід уроку
- •IV. Вивчення нового матеріалу.
- •V. Практична частина.
- •I. Організація класу.
- •Iiі. Мотиваційний момент. Повідомлення теми і завдань уроку.
- •VI. Підсумок уроку
- •I. Організація класу.
- •Iiі. Мотиваційний момент. Повідомлення теми і завдань уроку.
- •VI. Підсумок уроку
- •Урок № 9
- •Тема: Що таке вікно. Як працювати з вікнами
- •План уроку:
- •IV. Вивчення нового матеріалу.
- •Хід уроку:
- •I. Організаційний момент.
- •II. Повторення правил техніки безпеки в комп’ютерному класі.
- •IV. Вивчення нового матеріалу.
- •Фізкультхвилинка
- •Урок 10
- •Хід уроку
- •I. Організаційний етап
- •II. Актуалізація опорних знань
- •III. Мотивація навчальної діяльності
- •IV. Вивчення нового матеріалу
- •Урок 11
- •Хід уроку
- •1. Організаційний етап
- •2. Оголошення теми уроку.
- •3. Вивчення нового матеріалу. Пояснення нового матеріалу.
- •4. Фізкультхвилинка
- •5. Практичне завдання. Інструктаж з техніки безпеки.
- •6. Вправи для очей:
- •Урок №12
- •1. Робота з підручником. Ст.57-59
- •2. Фізкультхвилинка
- •V. Закріплення знань учнів. Підсумок уроку.
- •Урок № 13
- •Перебіг уроку
- •Вправа «Усмішка»
- •4. Вивчення нового матеріалу.
- •Урок № 14
- •Перебіг уроку
- •3. Оголошення теми та завдань уроку.
- •4. Вивчення нового матеріалу.
- •Урок № 15
- •План уроку:
- •Хід уроку:
- •1. Організація класу до уроку
- •2. Повторення правил поведінки в комп’ютерному класі
- •3. Мотивація навчальної діяльності
- •2.1 Повідомлення теми та постановка мети уроку
- •2.2 Пояснення нового матеріалу
- •2.3 Фізкультхвилинка
- •2.4 Підготовка до роботи з комп’ютером
- •2.5. Закріплення нових знань
- •2.6 Рефлексія
- •3.1 Постановка домашнього завдання
- •3.2 Підведення підсумків уроку
- •Урок № 17
- •Хід уроку
- •IV. Вивчення нового матеріалу
- •Урок № 18
- •IV. Вивчення нового матеріалу
- •Урок № 19
- •Урок № 20
- •Хід уроку:
- •Урок №21
- •Хід уроку
- •Фізкультхвилинка
- •V. Пояснення матеріалу з елементами демонстрування.
- •Arial Black Comic Sans ms
- •Фізкультхвилинка
- •VI. Самостійна робота учнів.
- •Vіi. Закріплення вивченого матеріалу.
- •Vііi. Підсумок уроку.
- •Урок 22
- •Урок 22
- •Хід уроку
- •1. Позитивне налаштування на співпрацю
- •2. Повторення правил з техніки безпеки
- •Урок 23
- •IV. Вивчення нового матеріалу
- •Урок 23
- •Урок 24
- •2.1. Пригадуємо сутність поняття «алгоритм»
- •Гра «Зберися до школи»
- •Про важливість алгоритмів у нашому житті та систему команд виконавця. (з демонстрацією слайдів)
- •Хід уроку
- •Алгоритм «Перевізник»
- •V. Фізкультхвилинка.
- •Vі. Робота із зошитом.
- •Vіі. Практична робота на пк.
- •Vііі. Підсумки уроку.
- •Підготовлений творчою групою вчителів Кам’янець-Подільського району
- •Хід уроку
- •IV. Пояснення нового матеріалу
- •VI. Фізкультхвилинка
- •V. Робота з комп’ютером
- •V. Закріплення вивченого матеріалу.
- •VI. Підсумок уроку.
- •VI. Домашнє завдання.
- •V. Повторення і закріплення вивченого.
- •VI. Підсумок уроку.
- •V. Підсумок уроку.
Урок 11
підготувала творча група
Білогірського району
Тема: Що таке комп’ютерна мережа
Мета: Розглянути закономірності та об’єктивну необхідність виникнення комп’ютерних мереж; види, основні характеристики та принципи використання комп’ютерних мереж;
Ввести поняття: глобальна та локальна мережі;
З'ясувати: принципи об’єднання комп’ютерів у мережі;
Обладнання: комп’ютер, презентація до уроку, таблиця «Компютерні мережі»
Хід уроку
1. Організаційний етап
Розминка.
–Давайте вирішимо кросворд.
Відповіді до кросворду:
По горизонталі: 1. Комп'ютер. 2. Монітор. 3. Диск. 4. Нуль. 5. Алфавіт. 6. Процесор. 7. Цифра.
По вертикалі: 8. Принтер.
2. Оголошення теми уроку.
3. Вивчення нового матеріалу. Пояснення нового матеріалу.
Зараз вже неможливо уявити собі будь-яку галузь науки та техніки без використання комп’ютерів. Для того, щоб користувачі могли використовувати всю інформацію світу, комп’ютери об’єднують у мережі. При фізичному з’єднанні двох або більше комп’ютерів утворюється комп’ютерна мережа. У загальному випадку для створення комп’ютерних мереж необхідно спеціальне апаратне забезпечення (мережне устаткування) і спеціальне програмне забезпечення (мережні програмні засоби). Найпростіше з’єднання двох комп’ютерів для обміну даними називається прямим з’єднанням.
Комп’ютерною мережею називають сукупність обчислювальних машин, з’єднаних між собою каналами передачі даних і призначених для розподілу та колективного користування апаратними, обчислювальними та програмними засобами та інформаційними ресурсами.
(Робота з підручником на ст.. 52-54)та перегляд презентації
4. Фізкультхвилинка
Раз, два! – всі пірнають
Три, чотири! – виринають.
П’ять, шість! – на воді
Кріпнуть крильця молоді.
Сім, вісім! – повторили
І за парти тихо сіли.
5. Практичне завдання. Інструктаж з техніки безпеки.
Виконання практичного завдання за планом ст..55 підручника
6. Вправи для очей:
Міцно заплющити очі на 5 секунд, потім відкрити на 5 секунд. Повторити 6 разів. Швидко моргати протягом 30 секунд.
7. Підсумок уроку. Узагальнення навчального матеріалу за завданнями на ст.. 56 підручника
8. Домашнє завдання: Опрацювати §11, виконати завдання 5 ст. 56.
указати вигоду від його використання. Обов’язково вкажіть використані джерела інформації.)
Тому я рекомендую тобі звертатися по допомогу до батьків.
Для них я теж підготував повідомлення і прошу тебе його їм передати.
Урок №12
підготувала творча група Білогірського району
Тема: Що таке Інтернет
Мета уроку:
Познайомити учнів з поняттям та послугами Internet: сервером, чат, службами інтернету, веб-сторінками, веб-серверами.
Розвивати увагу, логічне мислення, пам'ять.
Обладнання: комп’ютери, програма Браузер, презентація до уроку
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Повторення правил з техніки безпеки.
Розминка.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
Що таке комп’ютерна мережа?
Які є види комп’ютерних мереж?
Для чого призначенні комп’ютерні мережі?
ІІІ. Вивчення нового матеріалу.
Бесіда.
- Вам мабудь вже знайоме слово Internet, а сьогодні поговоримо про інші послуги, які надає мережа. Взагалі будь-який комп'ютер може бути на весь час спілкування в Internet підключеним через телефонну лінію та модем, і тоді такий режим роботи називається on-line. Або комп'ютер підключається до мережі лише на час, потрібний для одержання повідомлення (режим off-line).