- •Обласною творчою групою вчителів початкових класів розроблено опорні конспекти уроків до підручника
- •Хід уроку
- •Хід уроку
- •IV. Вивчення нового матеріалу.
- •V. Практична частина.
- •I. Організація класу.
- •Iiі. Мотиваційний момент. Повідомлення теми і завдань уроку.
- •VI. Підсумок уроку
- •I. Організація класу.
- •Iiі. Мотиваційний момент. Повідомлення теми і завдань уроку.
- •VI. Підсумок уроку
- •Урок № 9
- •Тема: Що таке вікно. Як працювати з вікнами
- •План уроку:
- •IV. Вивчення нового матеріалу.
- •Хід уроку:
- •I. Організаційний момент.
- •II. Повторення правил техніки безпеки в комп’ютерному класі.
- •IV. Вивчення нового матеріалу.
- •Фізкультхвилинка
- •Урок 10
- •Хід уроку
- •I. Організаційний етап
- •II. Актуалізація опорних знань
- •III. Мотивація навчальної діяльності
- •IV. Вивчення нового матеріалу
- •Урок 11
- •Хід уроку
- •1. Організаційний етап
- •2. Оголошення теми уроку.
- •3. Вивчення нового матеріалу. Пояснення нового матеріалу.
- •4. Фізкультхвилинка
- •5. Практичне завдання. Інструктаж з техніки безпеки.
- •6. Вправи для очей:
- •Урок №12
- •1. Робота з підручником. Ст.57-59
- •2. Фізкультхвилинка
- •V. Закріплення знань учнів. Підсумок уроку.
- •Урок № 13
- •Перебіг уроку
- •Вправа «Усмішка»
- •4. Вивчення нового матеріалу.
- •Урок № 14
- •Перебіг уроку
- •3. Оголошення теми та завдань уроку.
- •4. Вивчення нового матеріалу.
- •Урок № 15
- •План уроку:
- •Хід уроку:
- •1. Організація класу до уроку
- •2. Повторення правил поведінки в комп’ютерному класі
- •3. Мотивація навчальної діяльності
- •2.1 Повідомлення теми та постановка мети уроку
- •2.2 Пояснення нового матеріалу
- •2.3 Фізкультхвилинка
- •2.4 Підготовка до роботи з комп’ютером
- •2.5. Закріплення нових знань
- •2.6 Рефлексія
- •3.1 Постановка домашнього завдання
- •3.2 Підведення підсумків уроку
- •Урок № 17
- •Хід уроку
- •IV. Вивчення нового матеріалу
- •Урок № 18
- •IV. Вивчення нового матеріалу
- •Урок № 19
- •Урок № 20
- •Хід уроку:
- •Урок №21
- •Хід уроку
- •Фізкультхвилинка
- •V. Пояснення матеріалу з елементами демонстрування.
- •Arial Black Comic Sans ms
- •Фізкультхвилинка
- •VI. Самостійна робота учнів.
- •Vіi. Закріплення вивченого матеріалу.
- •Vііi. Підсумок уроку.
- •Урок 22
- •Урок 22
- •Хід уроку
- •1. Позитивне налаштування на співпрацю
- •2. Повторення правил з техніки безпеки
- •Урок 23
- •IV. Вивчення нового матеріалу
- •Урок 23
- •Урок 24
- •2.1. Пригадуємо сутність поняття «алгоритм»
- •Гра «Зберися до школи»
- •Про важливість алгоритмів у нашому житті та систему команд виконавця. (з демонстрацією слайдів)
- •Хід уроку
- •Алгоритм «Перевізник»
- •V. Фізкультхвилинка.
- •Vі. Робота із зошитом.
- •Vіі. Практична робота на пк.
- •Vііі. Підсумки уроку.
- •Підготовлений творчою групою вчителів Кам’янець-Подільського району
- •Хід уроку
- •IV. Пояснення нового матеріалу
- •VI. Фізкультхвилинка
- •V. Робота з комп’ютером
- •V. Закріплення вивченого матеріалу.
- •VI. Підсумок уроку.
- •VI. Домашнє завдання.
- •V. Повторення і закріплення вивченого.
- •VI. Підсумок уроку.
- •V. Підсумок уроку.
Урок №21
Підготувала Грановська Л.В, .Теофіпольський район
Тема: Форматування об’єктів слайда.
Мета:
Ø Дати уявлення учням про форматування тексту на слайді – зміна розміру літер, їх кольору та виду накреслення, вирівнювання по горизонталі.
Ø Розвивати увагу, пам’ять, розумові операції.
Ø Стимулювати бажання учнів оволодівати комп’ютерною грамотою.
Обладнання: мультимедійна дошка, презентація до уроку, персональні комп’ютери, програмне забезпечення MS Power Point.
Хід уроку
І. Організація класу:
Дорогі діти! Подивіться один одному в очі, посміхніться, передайте частинку свого гарного настрою іншим. От бачите від ваших посмішок затишніше і світліше стало у нашому комп’ютерному класі.
- Сьогодні на уроці за правильні відповіді ви будете отримувати листівки від Елзіка. По закінченню уроку ці листівки замінюються оцінками).
ІІ. Повторення правил техніки безпеки в комп’ютерному класі.
- На початку уроку доречно буде згадати правила техніки безпеки та поведінки у комп’ютерному класі.
- Я починаю правило – ви закінчуєте.
Не можна розпочинати роботу за комп’ютером …..........( без дозволу вчителя ).
Не приносити у кабінет обчислювальної техніки ...........( зайві речі ).
Відстань від екрана монітора до очей під час роботи за комп’ютером не менше…………….. (50 см ).
Не торкатися ………..( проводів, вилок, розеток ).
ІІІ. Актуалізація опорних знань та вмінь.
- Діти, скажіть, з якою програмою ми працювали на попередніх уроках.
- Що таке редагування?
- Яку клавішу потрібно натиснути, щоб слово перенести в новий рядок?
- За допомогою якої клавіші можна видалити зображення?
- Як перемістити малюнок?
- Як змінити розмір малюнка?
- Як видалити малюнок або будь – який об’єкт?
- А зараз, давайте подивимось на екран, там Елзік підготував нам завдання.
Фізкультхвилинка
Діти виконують дії, про які йдеться у віршику:
Працювали ми, трудились
Так, що трішки вже й стомились.
Встаньмо, руки догори,
Помахали – раз, два, три.
Вліво, вправо нахилились,
На сусіда подивились,
Одне одному всміхнулись,
Кругом себе повернулись.
Все в порядку?
Потягайтесь і за парти повертайтесь.
ІV. Повідомлення теми і мети уроку.
- Діти, ви правильно виконали всі завдання і тепер Елзік запрошує нас познайомитися з новою темою уроку.
- Сьогодні ми навчимося змінювати значення властивостей текстових символів, щоб презентація була більш цікава та приваблива.
V. Пояснення матеріалу з елементами демонстрування.
Дуже важливо під час створення презентації дібрати потрібний розмір літер, адже її демонструють, як правило, на великому екрані, і якщо літери будуть замалі, то глядачі не зможуть прочитати текст. Змінюємо розмір літер за допомогою кнопки:
- Також дуже важливо дібрати кольори для оформлення презентації – від них залежить, чи буде видно текст і яке враження справить на глядача кольорове оформлення. Для цього потрібно використати кнопку:
- Для текстових символів можна встановлювати накреслення (напівжирний текст)
- Зображення кожної літери придумують і малюють художники. Набір зображень усіх літер називається шрифтом. Кожен шрифт має свою назву, як правило англійською мовою. Ось кілька прикладів шрифтів та їх назв.
Times New Roman
