- •З педагогічної практики
- •1. Загальна частина
- •Характеристика навчального закладу.
- •1.1.1 Структура управління навчальним закладом і її короткий опис
- •1.1.2 Перелік професій, за якими ведеться підготовка в навчальному закладі .
- •1.2 Виховна та навчально-методична робота
- •2. Методична частина
- •2.1 Аналіз організаційно-змістовних та просторово-часових умов навчального процесу з теми
- •2.1.1 Аналіз професійної затребуваності фахівця
- •2.1.2 Аналіз професійної діяльності фахівця
- •2.1.3 Аналіз освітньо-професійної програми та навчального плану підготовки фахівця
- •2.1.4 Аналіз навчальної програми з дисципліни
- •2.1.5 Аналіз виробничо-технічної бази
- •2.2 Розробка дидактичного проекту заняття.
- •2.2.1 Визначення способів контролю і коректування базових знань
- •2.2.2 Аналіз навчальної літератури
- •2.2.3 Створення інформаційних (логіко-змістовних) матеріалів
- •2.2.4 Розробка дидактичного інструментарію проведення заняття
- •2.3 Аналіз занять викладачів і студентів-практикантів
- •2.4 Складання рекомендацій з удосконалення дидактичного проекту
- •3. Виховна частина
- •3.1 План виховної роботи групи студентів навчального закладу бази-практики
- •3.2 Щоденник педагогічних спостережень
- •3.3 Розробка виховного заходу №1
- •Хід заходу
- •3.4 Аналіз відвідуваного виховного заходу
- •3.5 Складання рекомендацій з удосконалення виховного заходу
- •3.6 Результати профорієнтаційної роботи з учнями навчального закладу – бази практики
- •3.7 Загальний висновок про проведену виховну роботу
- •Додаток а
3.2 Щоденник педагогічних спостережень
Педагогічні спостереження оформимо за допомогою листа індивідуальних спостережень.
Лист індивідуальних спостережень
Вид спостереження: вибіркове.
Мета спостереження: визначення загальних та особливих рис поведінки студента в різноманітних ситуаціях, визначення тенденцій його поведінки, рівня культурності та вихованості.
Прізвище :
Ім’я :
По батькові :
Число, місяць, рік народження :
Домашня адреса :
Телефон :
Адреса під час навчання :
Таблиця 3.2
Відомості про родину
Відомості: |
Батько |
Мати |
1 |
2 |
3 |
Прізвище, ім’я, по батькові |
|
|
Домашня адреса, телефон |
|
|
Місце роботи, посада, адреса, телефон |
|
|
Примітки: про проживання разом з родиною інших членів сім’ї |
- |
- |
Даний студент, являється старостою групи, відповідально відноситься до доручень, не має шкідливих звичок. Бере участь в усіх заходах групи та технікуму,займає І-ІІІ місця. Активний, прагне бути лідером, з повагою відноситься до дорослих; взаємовідносини з одногрупниками – доброзичливі. На критику та зауваження реагує адекватно.
3.3 Розробка виховного заходу №1
Розробку виховного заходу оформимо за допомогою наступної логічної структури.
Тема:«Козацькі розваги»
Мета: Поглиблення знань студентів про історію козаччини,побут і звичаї козаків, про місцеву козаччину. Виховання моральних почуттів, спрямованих на осмислення молоддю свого відношення до Батьківщини, суспільства, праці, до самого себе і людей.
Форма проведення :
Група, курс:
Робоча професія:
Місце, дата і час проведення:
Відповідальний за проведення:
Хід заходу
Підготовчий етап
Робота з підготовки приміщення щодо проведення заходу.
Приміщення повинно відповідати загальним гігієнічним і практичним нормам навчального закладу, приміщення потребує спеціальної підготовки (надувні кульки,плакати та ін..) Підготовка необхідного обладнання та технічних засобів.
Залучення учнів з визначенням завдань та мети підготовки до заходу. Залучаються учні, які повідомляють про історію виникнення козаччини,
Основний етап
План проведення заходу.
I. Вступне слово.
II. Повідомлення учнів про історію виникнення козаччини.
IІІ. Проведення конкурсів.
Відповідно до плану опис ходу заходу (розміщується в додатку А1).
Заключна частина
ІV. Поглибили знання студентів про історію козаччини,побут і звичаї козаків, про місцеву козаччину. Виховали моральні почуття, спрямовані на осмислення молоддю свого відношення до Батьківщини, суспільства, праці, до самого себе і людей.
Захід №2.
Тема: «Свята, звичаї, обряди»
Мета: Поглибити знання дітей про зимові свята нашої місцевості.
Розвивати образне мислення. Прищеплювати любов і повагу до нашого
народу, його традицій та обрядів. Розширити кругозір дітей, збагатити знаннями про видатних релігійних пророків Святого Миколая та Андрія. Розвивати пам'ять, увагу, творче мислення. Розкрити поняття любові до ближнього, добродійства. Відтворити обряди проведення свята Миколая та Андрія, показати їх красу, виховувати бажання впроваджувати і оберігати народні звичаї, розвивати усне мовлення, викликати у дітей бажання робити добро, виховувати почуття любові до традицій рідного краю.
Форма проведення: бесіда з елементами гри; Група, курс:
Робоча професія:
Місце, дата і час проведення:
Відповідальний за проведення:
