Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
kontrolna_finansi.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.05.2025
Размер:
15.78 Кб
Скачать

Розвʼязання:

  • Доходи =5?7+2,1+1,4+5,6=14,8 тис.грн.

  • Податкове зобов’язання = 5,7/6 = 0,95 тис.грн.

  • Скоригований дохід = 14,8 – 0,95 = 13,85 тис.грн.

  • Витрати = 1,1+2,1 = 3,2 тис.грн.

  • Податковий кредит = 1,1/6 = 0,18 тис.грн.

  • Скориговані витрати = 1,1 – 0,18 = 0,92 тис. грн.

  • Податок до оподаткування = 13,85 – 0,92 = 12,93 тис.грн.

  • Сума податку на прибуток = 12,93*0,19 = 2,4567 тис. грн..

  • Децентралізовані фінансові ресурси = 12,93 – 2,4567 = 10,4733 тис.грн.

  • Централізовані фінансові ресурси = 2,4567+0,95 – 0,18 = 3,2267 тис. грн.

 Задача 2. На основі наведених даних визначити суму податків і зборів, що сплатить підприємство до бюджету та  державних цільових фондів за рік.

Таблиця 2

Вихідні дані для розрахунку, тис.грн.

№  

Показники  

Варіант

6

1

Витрачено на придбання сировини (з ПДВ)

9,8

2

Витрачено на придбання матеріалів ( без ПДВ)

11,8

3

Нараховано ЗП

11,6

4

Балансова вартість автомобіля

46,3

5

Площа земельної ділянки, що перебуває в користуванні, га

0,4

6

Виручка від реалізації продукції (з ПДВ)

59,7

 Додаткові дані:

1. Об”єм циліндрів двигуна автомобіля:

1-5 варіанти – 1600 куб. см;

2. Амортизація на автомобіль нараховується прямолінійним методом.

3. Грошову оцінку земельної ділянки не встановлено. Кількість населення в населених пунктах, де розташована земельна ділянка

1-5 варіанти – 2 тис. чол.;

Розвʼязання:

Дохід = 59,7 тис.грн.

ПЗ = 59,7/6 = 9,95 тис. грн.

Скоригований дохід = 59,7 – 9,95 = 49,75 тис грн.

Витрати = 9,8 + 11,8 + 11,6 + (11,6 *0,036) = 33,6 тис. грн.

ПК = 9,8/6 = 1,6 тис. грн.

Скориговані витрати = 33,6 – 1,6 = 32 тис. грн.

Податок до оподаткування = 49,75 – 32 = 17,75 тис. грн.

Сума податку на прибуток = 17,75*0,19 = 3,37 тис. грн.

ПДВ до сплати = 9,95 – 1,6 = 8,35 тис. грн.

Сплата ЄСВ = 11,6*0,036 = 0,4176 тис. грн.

Земельний податок = (0,5*0,28)=0,14

Задача 3. Визначити суму дивідендів, яку слід виплатити власникам простих і привілейованих акцій.

Таблиця 3

Вихідні дані для розрахунку

№  

Показники  

Варіант

6

1

 Кількість випущених акцій, тис.шт.

50

2

 Акціонерний капітал,  тис. грн.

550

3

 Кумулятивні привілейовані акції, тис.  шт.

5,0

4

 Фіксований дивіденд по привілейованих акціях, %

10

5

 Період попередньої несплати дивідендів, роки

1

6

 Прибуток за звітний період, тис. грн.

65,6

7

 Доля прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів, %

90

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]