Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
план-конспект. Наталії Кузь.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.05.2025
Размер:
1.96 Mб
Скачать

План- конспект уроку Учитель: Кузь н. В.

Клас: 10

Предмет: Інформатика.

Тема: Текстовий процесор.

Урок №5

Тема уроку: Текстовий процесор Microsoft Office Word 2007.

Мета уроку: полягає в наступному

Навчальна Ознайомитись із системами обробки тексту та середовищем текстового процесора Microsoft Office Word 2007. Сформувати поняття про призначення та основні можливості систем обробки текстів; розглянути класифікацію програм для роботи з текстом; з’ясувати формати файлів, що обробляються текстовим процесом; ознайомитись з середовищем текстового процесора; вивчити основні меню, панелі інструментів, лінійки та смужки прокрутки у вікні текстового процесора; навчитись створювати, відкривати й зберігати документи в середовищі текстового процесора та використовувати його довідкову систему.

Виховна виховувати старанність, увагу, сприяти самостійній роботі за комп’ютером, виховувати культуру користувача ПК.

Розвиваюча розвивати логічне мислення, пам'ять, швидкість виконання на комп’ютері, інтерес до інформатики.

Обладнання: зошити, учнівські робочі ком’ютери із завчасно встановленими відповідним додатковим матеріалом, аркуші із завданнями, файли з розробленими тестами в середовищі знаходяться у папці на робочому столі в папці додатковий матеріал.

Тип уроку: : урок систематизації, закріплення знань, умінь та навичок.

 Компетенції учнів на уроці:

Основні поняття

Основні знання

Основні уміння

Текстовий редактор.

Текстовий процесор.

Форматування тексту.

Форматування тексту.

Знати основні функції текстового редактора, текстового процесора.

Знати формати файлів, що обробляються текстовим процесором.

Створювати, відкривати й зберігати документи в середовищі текстового процесора

Основні етапи уроку:

Етап

К-сть хв.

I.

Організаційна частина

1 хв.

II.

Повідомлення теми і мети уроку.

2хв.

III.

Перевірка домашнього завдання.

2 хв.

IV.

Перевірка знань і умінь учнів з пройденного матеріалу.

6 хв.

V.

Актуалізація опорних знань учнів.

10 хв.

VI.

Виконання практичних завдань. Фізкультхвилина.

20хв.

VII.

Підбиття підсумків уроку.

2 хв.

VIII.

Домашнє завдання.

2 хв.

Хід уроку:

 Етап I. Організаційний етап.

Що робить учитель

Що роблять учні

Вітається з учнями.

Вітаються з вчителем.

Відмічає відсутніх.

Готуються до уроку.

Форми навчання на цьому етапі: колективна.

Методи навчання на цьому етапі: словесний.

Засоби навчання на цьому етапі: учительський журнал.

Етап II . Повідомлення теми і мети уроку.

Що робить учитель

Що роблять учні

Матеріал сьогоднішнього уроку буде базуватись на тих знаннях, які ви отримали вивчаючи тему «Текстовий процесор Word». Програма Microsoft Word являє собою могутній текстовий процесор, який використовується для створення і редагування документів, вставки і видалення тексту, а також створення графічних зображень. Програма є складовою частиною пакету сервісних програм Microsoft Office, створеного для задоволення різних професійних і інших запитів. Основна мета даного уроку полягає в тому, щоб дати вам змогу перевірити свої знання з теми Microsoft Word та наскільки ви готові самостійно виконувати практичні завдання. Поряд з цим, не менше значення має те, що працюючи в MS Word, ви одночасно придбаєте досвід роботи за комп'ютером й опануєте прийоми і навички спілкування із сучасним програмним продуктом

Відкривають зошити, записують тему та уважно слухають.

Форми навчання на цьому етапі: фронтальне навчання.

Методи навчання на цьому етапі: пояснювальний.

Засоби навчання на цьому етапі: в учнів-зошит і ручка, в учителя- фломастер і дошка.