
- •Міністерство освіти і науки України Харківський індустріально-педагогічний технікум
- •Загальні відомості про навчальний заклад і закріплену групу
- •Історія навчального закладу
- •Характеристика матеріально-технічної бази
- •Характеристика інженерно-педагогічного складу
- •Характеристика організації методичної роботи
- •Список групи
- •Педагогічна характеристика групи №
- •Психолого-педагогічна характеристика учня хпЕтЛ
- •Психолого-педагогічна характеристика учня хпЕтЛ
- •Анкетування групи і його результати на виховному заході учням було запропоновано анкету «Пізнай себе»
- •Аналіз уроку виробничого навчання
- •Аналіз уроку виробничого навчання
- •План уроків виробничого навчання
- •Виховної роботи з учнями професійно-технічного навчального закладу
- •Аналіз виховного заходу
- •Аналіз виховного заходу
- •План-конспект виховного заходу
- •План-конспект виховного заходу. Бесіда про естетичне виховання учнів. «Сприйняття краси»
- •Аналіз уроку теоретичного навчання
- •Аналіз уроку теоретичного навчання
- •Протокол обговорення відкритого уроку професійно технічного циклу.
- •Висновок
- •Література
Аналіз уроку теоретичного навчання
Предмет фізика
Тема: «Електричний струм»
Мета уроку: повторити, узагальнити й систематизувати набуті учнями знання з теми: « Електричний струм»
Дата проведення уроку:
Група: ТУ-1
Кількість учнів по списку: 25
Урок розпочався своєчасно. Лабораторія прибрана, світла і суха. Викладачем була організована перевірка домашнього завдання. Після опитування була організування перевірка домашнього завдання. Після опитування були виставлені оцінки. Потім була оголошена тема і навчальна мета уроку. Викладач пов*язував цей матеріал з раніше вивченим, використовував словесний та наочний методи навчання.
Матеріал уроку викладався доступно, рідною мовою. Після викладення матеріалу уроку викладач провів закріплення матеріалу теми методом зворотнього зв*язку. В кінці уроку було видано домашнє завдання. Поставлена мета була досягнута.
Аналіз уроку теоретичного навчання
Предмет: Українська мова
Тема: «Види складних речень. Основні пунктограми в складносурядному реченні»
Мета: Забеспечити умови для узагальнення і систематизації знань про види складних речень, зокрема про складносурядне речення та його пунктуацію; формувати ключові компетентності, а саме – компетентність саморозвитку й самоосвіти; розвивати вміння правильно ставити розділові знаки у складносурядному реченні, розвивати логічне мислення, мовлення, виховувати уважність, зосередженість, любов до природи.
Дата проведення уроку:
Група: ТУ-1
Кількість учнів по списку: 25
Урок розпочався своєчасно. Кабінет прибраний, світлий і сухий. Викладачем була організована перевірка домашнього завдання. Після опитування були виставлені оцінки. Потім була оголошена тема і навчальна мета уроку. Викладач пов*язував цей матеріал з раніше вивченим, використовував словесний та наочний методи навчання. Матеріал уроку викладався доступно, рідною мовою. Після викладення матеріалу уроку викладач провів закріплення матеріалу теми методом зворотнього зв8язкую В кінці уроку було видано домашнє завдання. Поставлена мета була досягненню Матеріал викладено в повному обсязі.
План конспект відкритого уроку в\н
Професія: Електромонтажник по освітленню та освітлювальним мережам. Електромонтажник силових мереж та електроустаткування.
Група ТУ-1
Дата:
Тема: Опилювання металу
Мета уроку: Придбання вмінь і удосконалення знань по даній темі
Хід уроку. 1. Організаційна частина (5 хвилин) 2. Вступний інструктаж (30 хвилин) 2.1. Перевірка знань і навичок учнів з питань і завданням опитати 4-5 учнів за типами і призначенням напилків, продемонструвати установку лещат по висоті і робочу позу при обпилювання; -Назвати ознаки, контролюючі якість обпилювання; -Перерахувати заходи безпеки при роботі; -Розповісти про підготовку розробленої поверхні для розмітки і як розмітити заготовку від центровий лінії. 2.2. Постановка навчальної мети уроку. 2.3. Бесіда про технології виготовленні молотка з квадратним бойком. 2.4. Демонстрація прийомів поперечного і перехресного обпилювання площин. Вивчити спосіб виявлення шлюбу за характером, одержувані перехресним обпилюванням. 2.5 Демонстрація прийомів контролю обпилювання паралельних площин. 2.6. Показ прийомів контролю обпилювання паралельних площин. 2.7. Бесіда про розмітку гострого бойка молотка. 2.8. Демонстрація прийомів обпилювання та контролю площин переміщаються під гострим кутом. 2.9. Контроль кожної обпиляної грані. 3. Самостійна робота і поточний інструктаж.
Режим роботи: обпилювання 5 хвилин і відпочинок 2 хвилин, перерва по 10 хвилин через кожні 45 хвилин. Проведення цільових обходів робочих місць для перевірки: прийомів і якості обпилювання першої площини під лінійку. Обробки суміжних площин під косинець і торця молотка під косинець, паралельності граней молотка і заданого розміру перетину. Додаткове інструктування по розмітці і обпилювання суміжних площин під гострим кутом. Приймання роботи та робочих місць. При кутових обходах разом з перевіркою проводять індивідуальне, а при необхідності і загально-групове інструктування. 4. Заключний інструктаж (5-8 хвилин) 4.1. Проведення підсумків уроку. 4.2. Виявлення позитивних моментів і недоліків у роботі учнів 4.3. Оголошення оцінок. 4.4 Видача домашнього завдання