Добавил:
Upload
Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз:
Предмет:
Файл:Перездача курсової.doc
X
- •Кафедра педагогіки та гендерної рівності
- •«Педагогічні ідеї Марії Монтессорі в сучасних дошкільних закладах»
- •1.1 Життєпис Марії Монтессорі
- •1.2 Педагогічна діяльність і теорія дошкільного виховання м. Монтессорі
- •2.1 Мета і завдання, педагогічні принципи і напрями виховання у педагогіці Монтессорі
- •2.2 Роль і функції педагога у сучасних дошкільних закладах
- •2.3 Особливості використання дидактичного матеріалу у системі Монтессорі
- •2.4 Сучасна практика шкіл м. Монтессорі
- •Розвиткова група «Разом з мамою» для дітей від 8 міс. До 3 років. Мета: забезпечити своєчасний розвиток, ранню соціалізацію дітей та їх адаптацію до вступу в дошкільні освітні установи.
- •Група для дітей 4 -6 років. Мета: підготовка до школи. Приклад уроку у додатку №1.
- •Висновки
- •Список використаних джерел
- •Методична розробка уроку (підготовчий клас)
- •Хід уроку
- •I. Організаційна частина. Привітання.
- •II. Повідомлення теми і мети уроку.
- •VI. Закріплення нового матеріалу.
- •Методична розробка уроку (3 клас)
- •Хід уроку
- •III. Повідомлення теми і мети уроку.
- •IV. Закріплення пройденого матеріалу.
- •V. Розвиток знань.
- •VII. Підсумок уроку.
V. Розвиток знань.
- Ось ми й допливли до острова Мрія і потрапили в За мок Знань. Виберіть собі завдання і виконайте його самос тійно. Хто справиться першим - отримає завдання-сюрприз (Діти самостійно працюють з Монтессорі-матеріалами, вчитель спостерігає, допомагає).
VII. Підсумок уроку.
- Барвінок дякує вам за те, що допомагали йому під час подорожі. Прочитайте слова, які вийшли при виконанні завдання-сюрприза ("молодець", "добре", "п'ять"). Ви були молодці, добре справлялися із завданнями.
Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]
