
- •«Колобок»
- •Хід заняття
- •Iіi. Заключна частина
- •«Котики»
- •II. Основна частина
- •«У зоопарку буде свято запросили й нас, малята»
- •Хід заняття
- •«Домашні птахи»
- •Хід заняття:
- •III Заключна частина
- •«Дружні хлопці»
- •Хід заняття
- •II Основна частина Основні види руху
- •III Заключна частина
- •«Подорож у квітник»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •«Мандрівка до лісу»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Веселі зайченята»
- •Хід заняття
- •II. Основна частина
- •«Подорож до лісу»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Звірята»
- •Хід заняття
- •III Заключна частина
- •«Пригоди Буратіно»
- •Хід заняття
- •II. Основна частина
- •«Веселі моряки»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Лисиця та Журавель»
- •Хід заняття
- •II. Основна частина
- •«Спорцмени»
- •Хід заняття
- •«В гості до ляльки Каті»
- •Хід заняття:
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«До нас цирк приїхав»
- •Хід заняття:
- •II Основна частина
- •«У гості до сонечка»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Спорцмени»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Допомога папузі»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •9. "Дожени хвостик".
- •Фізкультурне заняття на тему: «Мавпочки»
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: "Дельфінчики»
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: «у пошуках Восьминіжки»
- •Хід заняття
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: «На лісовому болоті»
- •Хід заняття
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: "Подорож пташечки "(за змістом казки р.Кіплінга "Рікі-Тікі-Таві")
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: «Фруктовий сад»
- •Хід заняття
Фізкультурне заняття на тему: "Дельфінчики»
Мета: вчити дітей вільно ходити і бігати, природньо координувати рухи рук і ніг. Вчити стрибати, енергійно відштовхуючись обома ногами і м'яко приземлятися (діти перестрибують з обруча в обруч, які розміщені один біля одного). Формувати у дітей рівновагу (проходити по доріжці, ширина 50см., по канату приставним кроком).Вчити підлізати під дугу, висота 50 см. з положення навпочіпки. Виховувати інтерес до фізичних вправ та рухливих ігор.
Обладнання: зображення дельфіна, дуги, мотузка,обручі.
Хід заняття
Ось ми і прийшли. Але до кого це ми потрапили у гості так до дельфіна? Дельфіни живуть в океані, в морі, вони дуже гарно плавають. Саша, хто тебе будить вранці? А дельфінів будить сонечко. Ви хочете дізнатися, як сонячні промінці будять дельфінів? Зараз я вас перетворю чарівною паличкою на дельфінів. А тепер лягаємо і пливемоу море, кому я скажу буде зупинятися. Ось так.
Уявимо собі, що кругом море, вода. Дельфіни сплять. Але ось сонечко встало, першими своїми промінчиками розбудило океан. Промінці ніби прошепотіли дельфінам: «Пора, вставати».
Вправа1.Вони відкрили очі, повернули голову в одну сторону, в іншу, привіталися один з одним.
В.п..Лежачи на спині.
Повороти в одну сторону
в.п.
3-4 -в інший бік.
Д.4р. |
Вправа 2. Але дельфінам не хочеться вставати, вони повернулися на животики, підставили свої голівки сонечку, і покрутили то в одну, то в іншу сторону. В.п.: лежачи на спині.
Вправа 3 Тепер треба розбудити плавнички. Опустимо їх вздовж тулуба ,піднімемо, знову опустимо.
В.п.: лежачи на спині,руки вздовж тулуба.
1-3піднімання рук вгору
в.п.
Д.4 р.
Вправа4. Дельфінам треба розбудити свою спинку. Діти сідають, нахиляються вперед, дістаючи руками носочки. В.п.: сидячи, руки опущені.
нахили вперед, дістаючи руками до носочків.
в.п.
Д.4 р.
Вправа5 А тепер дельфіни тягнуться до сонечка (діти присідають, стоячи на
колінах і тягнуть вверх руки).
В.п: Сидячи на колінах, руки вздовж тулуба.
піднімання рук вверх.
в.п.
Д.4р.
Вправа6. А ще дельфінам треба розім'яти світ хвостик (стрибки). В.п.: ноги злегка розведені, руки на поясі.
підстрибують.
в.п.
Д.4р.
Дельфінчики всі проснулися з сонячними промінцями і попливли на велику глибину (на майданчик). Наші дельфіни не прості, вони дресировані, тобто вони вміють виконувати багато цікавих рухів, розважають дітей, які
дивляться на них вони обпливли майданчик (оббігли), ніби познайомились і привітались. Вони вміють виконувати різні трюки:
Вправа7.Перестрибували з обруча в обруч (5 обручів) В.п.груки злегка відставлені назад, ноги разом.
1.3-В.п.
стрибки з обруча в обруч.
Д.4р.
Вправа 8-Потім пропливли під 3 дугами, висота 50 см,
В.п. навкарачки, спина прогнута.
1,3-ітідлізання під дугу.
2.4в.п. Д.4р.
Вправа 9. Тепер по мотузці приставним кроком. В.п.: ноги разом, руки розведені.
2.3відствляємо одну ногу в сторону
в.п.
Наші дельфіни стомилися, давайте відпочинемо. Попливемо по майданчику (звичайна ходьба), попливемо на хвостиках (ходьба на носочках), швиденько попливли. А тепер лягли на хвилі і погойдалися. Д.4р.
Відпочили? Закріпити з дітьми що робили на занятті.