
- •«Колобок»
- •Хід заняття
- •Iіi. Заключна частина
- •«Котики»
- •II. Основна частина
- •«У зоопарку буде свято запросили й нас, малята»
- •Хід заняття
- •«Домашні птахи»
- •Хід заняття:
- •III Заключна частина
- •«Дружні хлопці»
- •Хід заняття
- •II Основна частина Основні види руху
- •III Заключна частина
- •«Подорож у квітник»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •«Мандрівка до лісу»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Веселі зайченята»
- •Хід заняття
- •II. Основна частина
- •«Подорож до лісу»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Звірята»
- •Хід заняття
- •III Заключна частина
- •«Пригоди Буратіно»
- •Хід заняття
- •II. Основна частина
- •«Веселі моряки»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Лисиця та Журавель»
- •Хід заняття
- •II. Основна частина
- •«Спорцмени»
- •Хід заняття
- •«В гості до ляльки Каті»
- •Хід заняття:
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«До нас цирк приїхав»
- •Хід заняття:
- •II Основна частина
- •«У гості до сонечка»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Спорцмени»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Допомога папузі»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •9. "Дожени хвостик".
- •Фізкультурне заняття на тему: «Мавпочки»
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: "Дельфінчики»
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: «у пошуках Восьминіжки»
- •Хід заняття
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: «На лісовому болоті»
- •Хід заняття
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: "Подорож пташечки "(за змістом казки р.Кіплінга "Рікі-Тікі-Таві")
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: «Фруктовий сад»
- •Хід заняття
«Спорцмени»
Мета: Виховувати звичку доводити розпочату справу до кінця, отримувати кінцевий результат своїх трудових зусиль, долати труднощі на шляху до мети; учити домагатися високого результату якості, контролювати проміжні та кінцевий результати, виправляти помилки, вносити корективи; спонукати до творчої активності, збалансувати тенденції до споживання і творення, формувати потребу дбати про своє здоров'я та здоров'я людей, що навколо, систематично займатися фізкультурою, спортом, загартовуватися; дбайливо ставитися до свого тіла та організму, вміти його доглядати; сприяти усвідомленню зв'язків, що існують ц природі, їхньої ролі у житті людини, закономірностей змін у її організмі; формувати міцні рухові навички та забезпечувати якість її виконання; розвивати рухові якості - швидкість, спритність, загальну витривалість, - гнучкість і силу, сміливість та винахідливість, спонукати до їх виявлень; поліпшувати орієнтацію у просторі, відчуття рівноваги, вміння утримувати рівну поставу; розвивати потребу в щоденній руховій діяльності; виховувати самостійність у рухливих іграх,виконанні правил гри, взаємодопомогу, коректне ставлення до своїх ровесників, співпереживання з приводу їхньої невдачі;
створити умови для заняття дітьми атлетичними вправами, враховуючи їхні індивідуальні особливості. Вправляти у якісному виконанні вправ, розвивати м'язи рук, ніг, спини, шиї, виховувати почуття ритму, зацікавленість, бажання займатись спортивними вправами.
Хід заняття
І Вступна частина
Ходьба звичайним кроком по периметру залу(20с)
Ходьба у напівприсіді (30с)
Ходьба високо підіймаючи коліна (25с)
Ходьба випадами (30с)
Біг звичайний (40с)
Біг із захистом ніг(40с)
Ходьба. Шикування у колони.
Комплекс ЗРВ
В. п. — ноги на ширині ступні, руки з палицею опущені вниз. Підняти руки з палицею вгору, відвести ліву-праву ногу назад. Дозування - 9р
В. п. — таке саме.
Повороти тулуба ліворуч-праворуч, палиця покладена на плечі за
головою.
Дозування - 8р
В. п. — ноги разом, палиця в руках на рівні живота. Коліном кожної ноги почергово дістати до палиці, піднести палицю до попереку. Повернутися вправо-вліво
Дозування - Юр
«Рибка». В. п. — лежачи на животі, палицю тримаємо двома руками перед собою.
Прогинання з підніманням рук з палицею. Дозування - 8р
В. п. — сидячи на підлозі «по-турецьки».
Нахил вперед, покласти палицю на підлогу, повернутися у в. п. Нахилитися, взяти палицю, повернутися у в. п. Дозування - 8р 6)В. п. — покласти палицю з правого боку на підлогу. Стрибки через палицю.
Дозування - 9р
7)Вправи на відновлення дихання.
II Основна частина
Група дітей ділиться на дві підгрупи: хлопчиків та дівчаток. Хлопчики виконують вправи з гантелями, дівчата працюють на «граціях». Вправи з гантелями для хлопчиків.
1 .В. п. — сісти на лаву, перекинути одну ногу на другий бік лави («верхи»), кисті рук з гантелями звисають. Дозування — 9р
Кисті з гантелями підняти, але передпліччя рук не відривати від колін.
В. п. — те ж саме. Колові оберти кистей рук з гантелями в один і другий бік.
Дозування — 7р
Покласти гантелі біля ніг, струсити руки — розслаблення.
В. п. — взяти гантелі й піднести руки з гантелями до плечей. Руки з гантелями підняти вгору. Повернутися у в. п.
Дозування - 8р
В. п. — руки з гантелями розвести в сторони. Зведення прямих рук з гантелями вперед. Повернутися у в. п.
Дозування - 9р
Розслаблення. Вправи з гантелями для дівчат,
В. п. — взяти гантелі й піднести руки з гантелями до плечей. Руки з гантелями підняти вгору. Повернутися у в. п.
Дозування - 9р
В: п. — те ж саме. Відведення другої руки в сторону.
Дозування - 7р
З .Розслаблення.
В. п. — руки з гантелями поперед тулуба. Розвести прямі руки з гантелями в сторони. Повернутися у в. п.
Дозування - 8р
Розслаблення.
В. п. — руки з гантелями на грудях. Відведення прямих рук з гантелями в сторони. Повернутися у в. п.
Дозування — 7р
Розслаблення.
Дівчата виконують вправи з гантелями, хлопчики працюють на тренажерах. Вправи для дівчат на «граціях».
В. п. — стійка біля гімнастичної стінки обличчям до неї, обхват прямими руками рейки.
Дозування - 7р
Півоберта ліворуч-праворуч, інтенсивно розвертаючи нижню частину тулуба.
В. п. — те ж саме. Розвертаннянижньої частини тулуба, почергово на лівій та на правій ногах. .
Дозування - 9р
В. п. — сидячи, руки в упорі за спиною, ноги зігнуті у колінах. Зігнуті ноги покласти ліворуч-праворуч на підлогу.
Дозування - 6р
В. п. — те ж саме. Прямі ноги витягнути вперед. Відведення почергово лівої-правої ноги в сторону, повертаючись на «грації» в той же бік.
Дозування - 8р
Підтягування до гімнастичної стінки. Один кінець мотузки прив'язаний до гімнастичної стінки, інший лежить на підлозі. Діти сідають на підлогу та руками підтягують себе до гімнастичної стінки.