
- •«Колобок»
- •Хід заняття
- •Iіi. Заключна частина
- •«Котики»
- •II. Основна частина
- •«У зоопарку буде свято запросили й нас, малята»
- •Хід заняття
- •«Домашні птахи»
- •Хід заняття:
- •III Заключна частина
- •«Дружні хлопці»
- •Хід заняття
- •II Основна частина Основні види руху
- •III Заключна частина
- •«Подорож у квітник»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •«Мандрівка до лісу»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Веселі зайченята»
- •Хід заняття
- •II. Основна частина
- •«Подорож до лісу»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Звірята»
- •Хід заняття
- •III Заключна частина
- •«Пригоди Буратіно»
- •Хід заняття
- •II. Основна частина
- •«Веселі моряки»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Лисиця та Журавель»
- •Хід заняття
- •II. Основна частина
- •«Спорцмени»
- •Хід заняття
- •«В гості до ляльки Каті»
- •Хід заняття:
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«До нас цирк приїхав»
- •Хід заняття:
- •II Основна частина
- •«У гості до сонечка»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Спорцмени»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Допомога папузі»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •9. "Дожени хвостик".
- •Фізкультурне заняття на тему: «Мавпочки»
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: "Дельфінчики»
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: «у пошуках Восьминіжки»
- •Хід заняття
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: «На лісовому болоті»
- •Хід заняття
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: "Подорож пташечки "(за змістом казки р.Кіплінга "Рікі-Тікі-Таві")
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: «Фруктовий сад»
- •Хід заняття
II. Основна частина
Фізінструктор. Діти, ви гостинні й чемні. Правда ж? Тож приготуймо для Лисички та Журавля смачний обід. Ігрова вправа "Нагодуємо Журавля" Діти перешиковуються в колону по одному.
Перед ними стоїть відерце з муляжами овочів, далі — гімнастична лава, а за нею — глечик.
Малята по черзі беруть овоч, повзуть з ним по гімнастичній лаві і вкидають у глечик.
Ігрова вправа "Почастуй Лисичку" Перед дітьми — каструля з крупою, далі - смуга перешкод і стільчик з пустою тарілкою. Дошкільнятам роздають ложки й пропонують наповнити тарілку кашею. Діти по черзі набирають крупу в ложку і, тримаючи її в руках, проходять "змійкою" між "пеньочками" (кубиками). Потім висипають крупу в посудину.
Рухлива гра "Журавель і жабенята" На підлозі лежать обручі. Жабенята (діти) стрибають між ними. З'являється Журавель (вихователь). Фізінструктор
Ходить Журавель по болоту.
Чап-чап! Ловить Журавель жабеняток.
Хап-хап! Жабенята полякались.
Ква-ква! У водичку пострибали.
Раз-два!
Після слів "ква-ква" Журавель ловить жабенят, а ті стрибають в обручі й присідають. Гра повторюється тричі.
ПІ Заключна частина
По закінченні гри діти крокують по залі, виконуючи вправу на відмовлення дихання: підіймають руки через сторони вгору (роблять вдих) і опускають вниз (видих). Потім Журавель частує дітей
«Спорцмени»
Мета: Збагачувати знання дітей про власний організм та здоров'я; формувати потребу дбати про своє здоров'я та здоров'я людей, що навколо, систематично займатися фізкультурою, спортом, загартовуватися; дбайливо ставитися до свого тіла та організму, вміти його доглядати; сприяти усвідомленню зв'язків, що існують ц природі, їхньої ролі у житті людини, закономірностей змін у її організмі; формувати міцні рухові навички та забезпечувати якість її виконання; розвивати рухові якості - швидкість, спритність, загальну витривалість, гнучкість і силу, сміливість та винахідливість, спонукати до їх виявлень; поліпшувати орієнтацію у просторі, відчуття рівноваги, вміння утримувати рівну поставу; розвивати потребу в щоденній руховій діяльності; виховувати самостійність у рухливих іграх,виконанні правил гри, взаємодопомогу, коректне ставлення до своїх ровесників, співпереживання з приводу їхньої невдачі.
Розвивати уміння ходити по канату, покладеному прямо, приставляючи носок однієї ноги до п'ятки іншої, повзати вздовж канату на четвереньках, перестрибувати через канат, котитись вздовж канату, розвивати навички бігу у р/г «Чия команда швидше збереться»;виховувати дисциплінованість.
Матеріал: канат, червоні та зелені кульки за кількістю дітей
Хід заняття
І. Вступна частина
Шикування у колону за зростом.
Ходьба на носках, п'ятках, високо піднімаючи коліна.
Біг із зупинками (40с)
Ходьба «павучок»
Комплекс ЗРВ
1)Колові рухи руками (16-8 р)
- Діти, стали всі у вихідне положення, стійка : ноги нарізно. Піднімаємо руки вгору і виконуємо колові рухи руками 4 рази вперед, і 4 рази назад. Вправу почали.
2 )Піднімання на носки (6-8р)
- Діти, стали всі у вихідне положення у o.e.,при цьому пальці рук переплетені за спиною. На 1-2- піднімаємося на носки,енергійно відводячи руки назад до зведення лопаток(вдих); Вправу розпочинаємо. (Діти виконують вправу під мій рахунок)
Повороти тулуба (10-12р)
Стійка ноги нарізно, руки в сторони. Повороти тулуба вправо, вліво, не відриваючи п'яти від землі. 1,(3) поворот вправо(вліво), 2,4 повернення в о.с
Вправу почали (Діти виконують вправу під мій рахунок)
Нахили тулуба (10-12р)
В.п. стійка: ноги нарізно. Почергові нахили в сторони по одному разу. 1- Нахил уліво: ліва рука за спиною рухається вправо, права рука над головою рухається вліво. З - Нахил вправо: права рука за спиною рухається вліво, ліва рука над головою рухається вправо.. 2, 4 повернення в o.e. Тулуб при цьому не повертається.
Вправу виконувати починай. (Діти виконують вправу під мій рахунок)
Махаємо ніжками (10-15 р кожною ногою)
- Стоячи на одній нозі, іншою виконувати вільні махові рухи вперед- вгору - назад-вгору з максимальною амплітудою, не доторкаючись до землі. Намагатися зберігати рівновагу. За опору не триматись.
6) Нахили тулуба (б-8р)
- В. п. - стійка: ноги нарізно, руки внизу. Нахили вперед та назад, поступово збільшуючи амплітуду рухів. Нахил уперед: ноги в колінах не згинати, пальці рук тягнуться до землі. Нахил назад: руки відвести в сторони-вверх-назад, подивитися вверх.
7) Колові рухи ногою (8-Юр кожною ногою)
Стоячи на одній нозі, іншою виконувати колові рухи, не торкаючись підлоги, вправо та вліво, по 4 рази в кожну сторону. Вправу починай. (Діти виконують вправу під мій рахунок)
8) Лягли - піднялися (6-8р)
В. п. - o.с. 1 - упор присівши; 2 - упор лежачи; 3 - упор присівши; 4 - o.с. Вправу розпочали. (Діти виконують вправу під мій рахунок)
9.) «Млинок» (6 р у кожну сторону)
Стійка: ноги широко, нахилити тулуб уперед, руки в сторони. Виконувати повороти тулуба(млин)
ІІ Основна частина
Ходьба по канату (30с)
Повзання (25 с)
Стрибки через канат (15р)
Кочення вздовж канату потоковий спосіб по 1 разу
Рухлива гра «Чия команда швидше збереться» ( 2-3 рази)
ІІІ Заключна частина
Легкий біг (30с)
Ходьба (30с)