
- •«Колобок»
- •Хід заняття
- •Iіi. Заключна частина
- •«Котики»
- •II. Основна частина
- •«У зоопарку буде свято запросили й нас, малята»
- •Хід заняття
- •«Домашні птахи»
- •Хід заняття:
- •III Заключна частина
- •«Дружні хлопці»
- •Хід заняття
- •II Основна частина Основні види руху
- •III Заключна частина
- •«Подорож у квітник»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •«Мандрівка до лісу»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Веселі зайченята»
- •Хід заняття
- •II. Основна частина
- •«Подорож до лісу»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Звірята»
- •Хід заняття
- •III Заключна частина
- •«Пригоди Буратіно»
- •Хід заняття
- •II. Основна частина
- •«Веселі моряки»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Лисиця та Журавель»
- •Хід заняття
- •II. Основна частина
- •«Спорцмени»
- •Хід заняття
- •«В гості до ляльки Каті»
- •Хід заняття:
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«До нас цирк приїхав»
- •Хід заняття:
- •II Основна частина
- •«У гості до сонечка»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Спорцмени»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •«Допомога папузі»
- •Хід заняття
- •II Основна частина
- •III Заключна частина
- •9. "Дожени хвостик".
- •Фізкультурне заняття на тему: «Мавпочки»
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: "Дельфінчики»
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: «у пошуках Восьминіжки»
- •Хід заняття
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: «На лісовому болоті»
- •Хід заняття
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: "Подорож пташечки "(за змістом казки р.Кіплінга "Рікі-Тікі-Таві")
- •Хід заняття
- •Фізкультурне заняття на тему: «Фруктовий сад»
- •Хід заняття
«Звірята»
Мета: Розвивати спритність, швидкість, вміння орієнтуватися в просторі залу. Виховувати самостійність, творчість, інтерес до занять фізкультурою, дружні взаємини, любов до тваринного світу. Сприяти руховій активності, самостійності та творчості в процесі організації рухової діяльності. Сприяти встановленню дружніх взаємин з однолітками, виявленню чуйності, товариськість, уважність, доброзичливості та взаємодопомоги. Закріплювати знання дітей про живу природу, вчити в рухах наслідувати звичкам тварин. Продовжувати вдосконалювати рухові вміння та навички дітей. Розвивати рухові якості - швидкість, спритність, загальну витривалість, гнучкість і силу, сміливість та винахідливість, спонукати до їх виявлень; поліпшувати орієнтацію у просторі, відчуття рівноваги, вміння утримувати рівну поставу Вчити зберігати стійка рівновага і правильну поставу при ходьбі по обмеженій площі опори, закріплювати вміння повзати по лавці, спираючись на долоні і коліна, повторити стрибки з просуванням вперед. Вправляти в ходьбі і бігу, координуючи рухи рук і ніг, вчити ходити і бігати ритмічно. Формувати правильну поставу, попереджати плоскостопість.
Обладнання:4-5 конусів, 2 лавки, 4-5 обручів, кубик висотою 10 см, маска-шапочка вовка.
Хід заняття
І. Вступна частина
Шикування в шеренгу.
Здрастуйте, хлопці! Сьогодні ми з вами будемо веселими звірятами. А яких звірів ви знаєте? (Відповіді дітей). Молодці. Будемо наслідувати їх звичками.
Отже, тваринки, нагострив вушка, слухайте уважно. Зробимо всі рухи просто чудово.
Перестроювання в колону по одному поворотом праворуч.
Ходьба в колоні по одному. (25с)
Ходьба на носках, руки на пояс - «лисичка крадеться» (30с)
Ходьба на зовнішній стороні стопи - «ведмеді йдуть перевальцем» чергуванні з ходьбою звичайною. (20с)
Стрибки з просуванням вперед - «зайчики стрибають».( 16р)
Ходьба звичайна(20с)
Біг в колоні по одному - «вовк біжить підтюпцем». (45с)
Ходьба, ходьба і біг змійкою між конусами - «змія повзе».(30с) Шикування в коло.
Комплекс ЗРВ
«Ви чи готові до зими?»
За завалом, по ярах
Йшов ведмідь хазяйським кроком.
Відповідайте, звірі, мені:
Ви готові до зими?
1. «Рукавиці для лисиці»
В.п. стоячи ноги на ширині ступні. 1 - винести руки вперед, 2,3 - покрутити кистями, 4 - опустити. 5-6 разів.
- Так, відповіли лисиці,
Ми пов'язали рукавиці,
Рукавиці нові,
Теплі, пухові. Дозування — 6р
2. «Білка в дуплі»
В.п. - Те ж. 1 - піднятися на носки, руки вгору, 2 - в.п. 5-6 разів.
- Дивиться білка з дупла:
Я горішків припасла.
Високо моє дупло,
У ньому і сухо, і тепло.
Дозування - 5р
3.«Бобри рубають дрова»
В.п. стоячи ноги на ширині плечей, руки в замку. 1 - підняти руки вгору над головою,
2 - нахил вперед. 5-6 разів.
Крикнув бобер ведмедеві з річки:
Я Колю дрова для грубки,
Дай мені, Міша, тільки термін –
З труби піде димок.
Дозування - 8р
4. «А у їжачка - гриби»
В.п. стоячи ноги на ширині ступні, руки опущені. 1 - присісти, руки на підлогу, 2 - встати, в.п. 5-6 разів.
- Виліз їжачок з листя:
Про мене забули ви?
Тут у кущах моя хатинка,
А в хаті - грибів діжки.
Дозування - 6р
5. «Підземний хід»
В.п. лежачи на животі, руками підперти голову. 1-2-3-4 - базікати ногами вперед-назад.
- Ну а я, відповів кріт,
Під землею влаштував хід.
Там з діточками взимку
Будемо чай ми пити сім'єю.Дозування - 5р
6. «Валянки для зайченя»
В.п. стоячи, руки на поясі. Стрибки на місці в чергуванні з ходьбою на місці.
- А у нас є валянки
, Відповідали зайченя.
Що нам завірюха та хуртовину?
Хочеш, Мішенька, примір!
Обійшов ведмідь весь ліс
І в барліг спати заліз.
Дозування - 16р
Лапу в пащу засуне він
побачить солодкий сон.
Ходьба в колоні по 1, перестроювання в 2 ланки.
ІІ. Основна частина
1.Ходьба по лавці, переступаючи через кубик, руки на поясі.
- Іде лисиця по містку,
Виляє рудим хвостиком.
Прогулялася дуже мило,
І предмет не впустила.
2.Повзання по лавці рачки.
- Мишка косолапий по лісу гуляє,
За колоди спритно він переповзає. (Повзання)
Щоб спинці не хворіти,
Тут потягнеться ведмідь. (Випрямитися, піднявши руки).
3. Стрибки з обруча в обруч.
- За морквиною в город
Зайка стрибає вперед.
Рухлива гра «Зайці та вовк».