
- •Пояснювальна записка
- •Календарно-тематичне планування
- •V. Вивчення нового матеріалу.
- •Vі. Засвоєння вивченого матеріалу.
- •Урок №2
- •Хід уроку
- •Урок №3
- •Хід уроку
- •Урок №4
- •Хід уроку
- •Урок №5
- •Хід уроку
- •Урок №6
- •Хід уроку
- •Урок №7
- •Хід уроку
- •Урок №8
- •Хід уроку
- •Урок №9
- •Хід уроку
- •Урок №10
- •Хід уроку
- •V. Домашнє завдання.
- •Урок №11
- •Хід уроку
- •Урок №12
- •Хід уроку
- •Урок №13
- •Хід уроку
- •Урок №14
- •Хід уроку
- •2. Простий танцювальний крок (для жінок і чоловіків)
- •3. Перемінний танцювальний крок
- •4. Боковий крок (для жінок і чоловіків)
- •Урок №16
- •Хід уроку
- •Урок №17
- •Хід уроку
- •Урок №18
- •Хід уроку
- •Урок №19
- •Хід уроку
- •Урок №20
- •Хід уроку
- •Урок №21
- •Хід уроку
- •Урок №22
- •Хід уроку
- •Урок №23
- •Хід уроку
- •Позиції ніг в українських народних танцях.
- •Положення ніг.
- •Підскоки, перескоки й стрибки, повороти і присядки.
- •V. Підбиття підсумків уроку
- •Vі. Домашнє завдання.
- •Урок №24
- •Херсонський гопак
- •V. Домашнє завдання.
- •Урок №25
- •Перший бал Урок №26
- •Хід уроку
- •Урок №27
- •Хід уроку
- •Урок №28
- •Хід уроку
- •Урок №29
- •Хід уроку
- •Урок №32
- •Хід уроку
- •Весела полька
- •Опис танцю
- •Урок №33
- •Хід уроку
- •Урок №34
- •Хід уроку
- •Урок №35
- •Хід уроку
- •Відлітають лелеки в тернисті шляхи Сценарій випуску з хореографічного ансамблю
- •Використана література:
V. Домашнє завдання.
Повторити та відпрацювати танець.
VІ. Уклін.
Урок №25
Тема. Український танець „ Херсонський гопак”.
Мета: розширити практичні знання уміння та навички учнів у вивченні українського народного танцю; активізувати пізнавальну діяльність учнів, розширювати їхній кругозір, розвивати відчуття ритму, відчуття простору, співпрацю колективу, як одного цілого; привернути увагу учнів до збереження та примноження традицій нашого народу.
Обладнання: музичний центр, записи народної музики, відеозаписи українських народних танців у виконання відомих танцювальних колективів.
Тип уроку: урок узагальнення та систематизація знань.
Хід уроку.
І. Організаційний момент.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
Уклін. Повторення народного тренажу та основних рухів притаманних гопаку. Повторення танцю під рахунок.
ІІ. Мотивація навчання школярів.
1. Оголошення теми, мети, завдань уроку.
2. Відпрацювання танцю.
Відпрацювання танцю. Образ у танці.
ІІІ. Закріплення вивченого матеріалу
Повторення рухів малюнка танцю декілька разів. Відпрацювання.
ІV. Підбиття підсумків уроку
Заключна бесіда.
Як виник гопак?
Чи сподобалося вам танцювати гопак?
V. Домашнє завдання. Відпрацювати танець. VІ. Уклін.
Р
озділ
ІІІ
Перший бал Урок №26
Тема. Вальсова доріжка.
Мета: формувати танцювальні знання та уміння; підвищувати культуру танцю, розкрити естетику і красу танцювальної форми; вироблення гарної ходи, вміння рівно сидіти за партою, правильно тримати корпус, руки, голову.
Обладнання: музичний центр, диски.
Тип уроку: вивчення та узагальнення знань.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
1. Уклін.
2. Техніка безпеки під час заняття.
3. Розминка по колу.
ІІ. Повторення вивченого матеріалу.
Повторення класичного екзерсису.
ІІІ. Вивчення нового матеріалу.
Танець Вальс побудовано на рухах, доступних для виконання дітьми 5-10 класів: вальсова доріжка, балансе, вальс у повороті.
Вся композиція виконується у темпі вальсу.
Вальсова доріжка
Вихідне положення – третя позиція ніг. Музичний розмір ¾. Виконується на один такт музики.
На «раз» - невеликий крок з правою ногою вперед на низькі півпальці.
На «два» - невеликий крок лівою ногою вперед на низькі півпальці.
На «три» - невеликий крок правою ногою вперед, одночасно ліву ногу ковзним рухом провести через першу позицію вперед. Коліно і підйом підтягнуті.
Рух продовжується далі, але починають його з лівої ноги.
ІV. Засвоєння вивченого матеріалу.
Виконувати вальсову доріжку по колу.
V. Домашнє завдання. Відпрацьовувати вальсову доріжку.
VІ. Уклін.
Урок №27
Тема. Балансе.
Мета: формувати танцювальні знання та уміння; підвищувати культуру танцю, розкрити естетику і красу танцювальної форми; вироблення гарної ходи, вміння рівно сидіти за партою, правильно тримати корпус, руки, голову.
Обладнання: музичний центр, диски.
Тип уроку: вивчення та узагальнення знань.