
- •Дз «луганський національний університет імені тараса шевченка»
- •Звіт з педагогічної практики
- •Індивідуальний план проходження практики
- •Від кафедри харчових технологій Сердюкова о.Я.
- •1. Загальна характеристика Луганського професійного торгово-кулінарного ліцею. Історичні данні
- •2. План-конспект заняття.
- •Хід заняття:
- •Організаційна частина:
- •Перевіряю пройдений матеріал:
- •3. Викладання нового матеріалу:
- •3. План-конспект уроку виробничого навчання
- •Хід уроку
- •4. Аналіз відвіданого теоретичного заняття
- •5. Виховна година тема: «спешите делать добро»
- •Песня «прекрасное далеко»
- •6. Самоаналіз виховного заходу
- •Психолого-педагогічна характеристика учня групи № 34
- •8. Психолого-педагогічна характеристика групи
- •Література
- •Педагогічний щоденник практики
- •Розклад дзвінків
- •Розклад занять група №34
- •Розклад занять
- •Список учнів групи № 34 за професією «Кухар»
- •Календарний план проходження практики
- •Психолого-педагогічна карта учня
- •Прояви у навчанні
- •2.Особливості учня, що виявляються в поведінці
- •3.Громадська активність
- •4.Характерологічні якості
- •5.Деякі специфічні особистісні особливості
- •6.Спеціальні можливості
- •7.Спілкування у сім’ї
- •Вимірювальна шкала
- •Картка оцінювання сформованості професійно-значущих якостей майбутнього інженера-педагога.
- •Оцінка утруднень в педагогічній діяльності
- •Методика аналізу рівня сформованості інтелектуальних умінь
2. План-конспект заняття.
Тема: Технологія приготування млинцевого тіста.
Мета заняття:
Розповісти студентам знання про млинцеве тісто, способи приготування та можливі вироби з нього.
Розвиток уваги та вмінь розв'язку виробничих завдань.
Виховання терплячості та самостійності.
Тип заняття: лекція
Методи заняття: словесний, наглядний.
Обладнання: схеми, технологічні картки.
Хід заняття:
Організаційна частина:
1). Перевіряю наявність учнів;
2). Перевірка наявності зошитів, підручників.
Перевіряю пройдений матеріал:
1). Перевірка знань по пройденому матеріалу:
3. Викладання нового матеріалу:
Тісто для млинців може бути самим різним, кожен готує його по своїй рецептурі, додаючи щось своє. Але скільки б не було рецептів, принципи приготування тіста для млинців практично завжди одні й ті ж.
Найпопулярнішою основою для замісу тіста є молоко або вода, але крім них багато хто використовує і інші кисломолочні продукти, такі як: кефір, сметана, молочна сироватка, кисле молоко, ряжанка, тан і т.д. Млинці на їх основі виходять нітрохи не гірше ніж на молоці, але тільки зі специфічними смаковими якостями. Деякі використовують для тіста і зовсім незвичайні рідини, такі як: пиво, розсіл, апельсиновий сік і т.д., які більше властиві іноземним рецептами, ніж класичним російським.
Приготування:
1. Просійте борошно з сіллю у велику миску і зробіть углубленіе.первий етап приготування млинців
2. Введіть у поглиблення яйця, влийте трохи злегка підігрітого молока (трохи тепліше, ніж кімнатна температура). Додайте цукор.
3. Віночком збийте яйця з молоком, поступово все більше і більше захоплюючи борошно і потроху додаючи молоко. Має вийти густе, як сметана, тісто. Збивайте, поки воно не стане однорідним.
4. Влийте в тісто рослинне масло.
5. Не припиняючи збивати, влийте залишок молока. Тепер тісто має нагадувати за густотою нежирні вершки.
6. Накрийте миску з тістом кришкою або харчовою плівкою і залишити на півгодини.
7. Розжарити сковороду і змастіть її, знявши з вогню, рослинним маслом або шматочком сала.
8. На змащену сковороду налийте невеликий ополоник тесту (кількість вливається тесту залежить від розміру сковороди). Переведіть сковороду в різні сторони, щоб тісто розподілилося по дну.
9. Поставте сковороду на вогонь і печіть блінчик близько 1 хвилини.
10. Обережно лопаткою переверніть млинець на іншу сторону і смажте до золотистого кольору.
11. Таким же чином зробите з рештою тіста.
Поради:
На початковій стадії замішування тіста, воно має бути густим - так легше уникнути утворення грудок.
3. План-конспект уроку виробничого навчання
Тема уроку: Вироби з вафельного тіста.
Мета уроку:
– Сформувати в учнів початкові вміння правильно і якісно виконувати прийоми і операції по виготовленні різноманітних виробів з вафельного тіста; виконувати правила санітарії та гігієни, технічні вимоги ОП.
– Виховати в учнів мотиви праці, добросовісне відношення до праці, дисциплінованість, естетичні смаки.
– Розвинути в учнів загально трудові вміння (вміння користуватися приладами і інструментами, вміння планувати, оцінювати результати виконаних дій, регулювати і контролювати свої дії), волю і самостійність (вміння долати труднощі, вміння володіти собою - витримка, самовладання)
Методи уроку: демонстрація, метод вправ.
Навчально-матеріальне оснащення уроку:
Устаткування (електропечі, духові шафи)
Інвентар: (робочі столи).
Інструмент: (ножі кухарські)
Сировина: (основна: мука пшенична, цукор, масло вершкове, яйця, сіль; допоміжне: молоко, дріжджі).