
- •Практична робота (25 хв.)
- •Підведення підсумків уроку (1 хв.)
- •План конспект уроку на тему: Базові поняття програмування.
- •Підведення підсумків уроку (1 хв.)
- •План конспект уроку на тему: Підпрограми.
- •Вивчення нового матеріалу (35 хв.)
- •Підведення підсумків уроку (1 хв.)
- •План конспект уроку на тему: Поняття моделі даних. Бази даних.
- •Вивчення нового матеріалу (33 хв.)
- •Підведення підсумків уроку (3 хв.)
- •План конспект уроку на тему: Призначення форм.
- •Вивчення нового матеріалу (33 хв.)
- •Підведення підсумків уроку (1 хв.)
- •План конспект уроку на тему: Основи створення комп'ютерних публікацій.
- •Організаційна частина (2 хв.)
- •Актуалізація опорних знань та мотивація навчально-трудової діяльності учнів (3 хв.)
- •Повідомлення теми, мети і завдань уроку (1 хв.)
- •Вивчення нового матеріалу (11 хв.)
- •Практична робота (25 хв.)
- •Підведення підсумків уроку (3 хв.)
- •План конспект уроку на тему: Опрацювання мультимедійних даних.
- •Організаційна частина (2 хв.)
- •Актуалізація опорних знань та мотивація навчально-трудової діяльності учнів (2 хв.)
- •Повідомлення теми, мети і завдань уроку (1 хв.)
- •Вивчення нового матеріалу (37 хв.)
- •Підведення підсумків уроку (3 хв.)
Практична робота (25 хв.)
На сьогоднішньому занятті ми будемо створювати за допомогою програми Publisher вітальні листівки. Практична робота: "Створення листівки у Microsoft Office Publisher "
Підведення підсумків уроку (3 хв.)
Вчитель визначає кращі роботи. Повідомлення домашнього завдання. Загальна подяка учням за роботу. Оголошення про закінчення уроку.
План конспект уроку на тему: Опрацювання мультимедійних даних.
Мета уроку:
Навчальна:
навчити працювати з аудіо та відео файлами;
ознайомити учнів з поняттям про мультимедійні файли, форматами аудіо та відео файлів;
Розвиваюча:
розвивати розумову активність та цілеспрямованість учнів;
розвивати логічне мислення, пам'ять;
Виховна:
виховувати самостійність учнів;
формувати інтерес до вивчення предмету, повагу до вчителів і друзів;
виховувати вміння об'єктивно оцінювати свою роботу;
Профорієнтаційна:
формувати інтерес до професії дизайнера.
Обладнання: комп'ютери класу об'єднані в локальну комп'ютерну мережу мережу.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.
Структура уроку:
Організаційна частина (2 хв.)
Привітання, підготовка класу до занять, перевірка присутніх.
Актуалізація опорних знань та мотивація навчально-трудової діяльності учнів (2 хв.)
Актуалізуються знання за допомогою питань: Як ви вважаєте для чого потрібні аудіо та відео файли? Які існують програми для створення аудіо та відео файлів
Повідомлення теми, мети і завдань уроку (1 хв.)
Запишіть у зошит число та тему сьогоднішнього уроку: «Опрацювання мультимедійних даних». На уроці ми ознайомимось із роботою програми Microsoft Office Publisher 2007 та навчимося додавати до презентацій відео та аудіо файли.
Вивчення нового матеріалу (37 хв.)
Огляд аудіо- та відеофайлів. Додати звуки можна з файлів на комп’ютері, з мережі або з колекції кліпів (Microsoft). Також можна записати власні звукові ефекти для презентації або використати музичний компакт-диск. Вбудувати можна лише звукові файли wav — усі інші типи медіафайлів є зв’язаними. За промовчанням звукові файли wav більше 100 кілобайт (Кбайт) автоматично зв’язуються з файлом презентації, а не вбудовуються в нього.
Медіапрогравач Windows – це цифровий медіапрогравач і застосунок медіатеки, призначений для відтворення аудіо- та відеофайлів і перегляду зображень на персональному комп’ютері під керуванням операційної системи Microsoft Windows, а також на кишенькових ПК і пристроях на базі операційної системи Windows Mobile.
Для запобігання можливих проблем із посиланнями перед додаванням звукових ефектів до презентації рекомендовано копіювати звуки в одну папку із презентацією.
Підведення підсумків уроку (3 хв.)
Повідомлення домашнього завдання. Загальна подяка учням за увагу. Оголошення про закінчення уроку.
Субботін О.І.