Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
управл. витратами.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.03.2025
Размер:
194.05 Кб
Скачать

10Повні витрати на одиницю продукції

Для визначення ціни на продукт необхідно розрахувати повні витрати, тобто до виробничої собівартості додати адміністративні витрати, витрати по збуту на одиницю продукції.

Визначаємо повні витрати у формі калькуляції:

Повні витрати відповідно розрахунку на 1тонну складають – 5080,79грн

Для встановленя ціни до повних витрат слід додати прибуток на одну тону продукції, який визначається як добуток повних витрат і рівня рентабельності.

Визначаємо прибуток на 1т.батона,якщо рівень рентабельності-13,2%

Прибуток = Повні витрати · Рентабельність / 100

Прибуток = 5080,79·13,2 /100 = 670,66грн

Оптова ціна підприємства 1т. батону Столовий = Повні витрати +

+ Прибуток = 5080,79 +670,66=5751,45грн

Ціна на 1кг= 5751,43/1000=5,75 грн

Оптова ціна 1-го виробу становить 5,75грн,а 300г=1,73грн

    • Оформлення калькуляції

  • Калькуляція 1 тонни виробу

№п/п

Статті калькуляції

Витрати на 1-цю продукції(грн)

1

Сировина і основні матеріали

1.1

Сировина-борошно

1679,21

1.2

Транспортно-заготівельні витрати на основну продукцію

7,8

1.3

Основні матеріали

528,16

1.4

Транспортно-заготівельні витрати на основні матеріали

47,32

Всього витрат по статті 1

2262,49

2

Реалізуємі відходи (від’ємна)

-0,45

3

Паливо на технологічні цілі

45,93

4

Електроенергія на технологічні цілі

28,5

5

Основна з/п виробничих робітників

200,65

6

Додаткова з/п виробничих робітників

202,86

7

Відрахування на соціальні заходи

150,34

8

Витрати по утриманню та експлуатації обладнання(ВУЕО)

255,51

9

Загально-виробничі витрати (ЗВВ)

935,13

10

Виробнича собівартість

4080,96

11

Адміністративні витрати (від виробничої с/в)

257,10

12

Витрати по збуту (від виробничої с/в)

742,73

13

Повні витрати на одиницю продукції

5080,79

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]