Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Проектній аналіз.doc
Скачиваний:
2
Добавлен:
01.09.2019
Размер:
616.96 Кб
Скачать

Зведена відомість фонду заробітної плати працівників Таблиця 13

п/п

Категорії

Чисельність, чол.

Основний фонд ЗП, грн.

Додатковий фонд ЗП, грн.

Річний фонд ЗП, грн.

Відрахування на соцстрах, грн.

1

Основні робочі

6

70367.23

7036.7

77404

28639.5

2

Допоміжні

робочі

1

10401.95

1040.19

11442.14

4233.6

3

Фахівці

1

18000

1800

19800

7326

4

Службовці

1

12000

1200

13200

4884

Разом

9

110769,18

11076,89

121846,14

45083,1

2.5 Площа виробничої дільниці

Площа дільниці (Sд) складається з виробничої (Sв) та допоміжної (Sдоп) площі, тобто:

Sд= Sв+ Sдоп

Sв1пр2

Sд=Sскл+Sік+Sпоб+Sконт ,

де: Р1=75м2 – загальна площа всього обладнання;

Р2=6м2 – питома площа на проходи, проїзди на одиницю обладнання;

Sскл=0,35*6=2.1м2 – площа матеріального складу й складу напів-фабрикатів. Розраховується по кількості робочих місць, виходячи з норми на 1 верстат;

Sік=0,65*6=3.9м2 – площа інструментальної комори. Розраховується по кількості робочих місць, виходячи з норми на 1 верстат;

Sпоб=1,32*9=11,9м2 – побутова площа й площа конторських приміщень. Визначається виходячи з розрахунку 1,32 м2 на 1 людину в найбільшій зміні;

Sконт=6*1=6м2 – площа контрольного пункту, визначається виходячи з розрахунку 6м2 на одного контролера в найбільшій зміні.

Sв=75+6*6=111м2

Sдоп=2.1+3,9+11,9+6=23,9м2

Sд=111+23,9=134,9 м2

    1. Визначення вартості основних фондів

Основні засоби дільниці включають: будівлі, споруди дільниці, обладнання виробниче, енергетичне й підйомно-транспортне, інструмент й виробни чо-господарський інвентар.

Вартість споруд визначається за формулою:

Сдсп*V,

де: Ссп=350 грн. – вартість 1м3 виробничих споруд (будівель);

V – обсяг будівлі дільниці, м3.

V=Sд*Н=134,9*6=809,4м3,

де: Н=6м – висота будівлі

Сд=350*809,4=283290 грн.

Вартість обладнання:

а) вартість виробничого обладнання – 72000 грн., з урахуванням транспортно-заготівельних витрат та витрат на монтаж (15%) – 82800 грн.;

б) вартість енергетичного обладнання визначається виходячи з витрат 1кВт встановленої потужності й дорівнює 450 грн/кВт: 64*450=28800 грн.;

в) вартість підйомно-транспортного обладнання – 10% від вартості виробничого обладнання: 82800*0,1=8280 грн.;

г) вартість інструменту беруть у розмірі 15% від вартості обладнання: 82800*0,15=12450 грн.;

д) вартість виробничого та господарського інвентарю приймають в розмірі 1% від вартості обладнання: 82800*0,01=828 грн.

Результати розрахунків вартості основних виробничих засобів заносимо в таблицю «Основні фонди».

Основні фонди Таблиця 14

п/п

Найменування статей

Загальна вартість, грн.

1

Будівля

283290

2

Обладнання:

виробниче

енергетичне

підйомно-транспортне

82800

28800

8280

Разом по обладнанню

45480

3

Інструмент

12450

4

Виробничий та господарський інвентар

828

Разом основні фонди

461928