1 Розрахунок вартості основних виробничих фондів
1.1 Розрахунок основних виробничих фондів 1 групи
Обсяг споруд приміщення Vзд, м3 , розраховується за
формулою:
Vсп = Fсп * h (1)
де Fсп – 40м2 - площа приміщення, м2;
h = 5 м- висота приміщення.[8]
Vсп=96*5=480 м3
Вартість приміщень та споруд Впр, грн розраховуються за
формулою:
Впр = Цзд * Vсп (2)
де Цзд – 365,2 грн вартість 1м3 приміщення для відділень і ділянок;[8]
Впр=365,2*480=175296 грн
1.1.3 Вартість споруд Всп, грн., розраховується за формулою
Всп=Цсп*Vсп (3)
де Цсп = 39,76 грн – вартість1м3 споруджень сантехніки, пром.
проводки;[8]
Всп=39,76*480=19084,8 грн
1.1.4 Вартість передавальних пристроїв Впп, грн.,розраховується за формулою:
Впп=(Впр+Всп)*Кпо 3 (4)
де Кпо3 = 0,15 – коефіцієнт, що враховує вартість передавальних пристроїв у загальній вартості основних засобів 3 групи;[8].
Впп=(175296+19084,8)*0,15=29157,12 грн.
1.2 Розрахунок вартості основних виробничих засобів 4 групи
1.2.1 Загальна вартість машин та устаткування Вму4, грн., розраховується за формулою:
Вму4=Взаг3*Кму (5)
де Кму=0,35-коефіцієнт,що враховує питому вагу машин та устаткування в загальній вартості виробничих засобів;[8].
Вму4=223537,92*0,35=78238,3 грн.
1.3 Розрахунок вартості основних виробничих засобів 6 групи
1.3.1 Загальна вартість інструментів,приладів,інвентаря Віпі6,грн., розраховується за формулою:
Віпі6=Вму4*Кімі (6)
де Кімі=0,35-коефіцієнт,що враховує питому вагу устаткування в загальній вартості виробничих засобів;[8].
Віпі6=78238,3*0,35=27383,4 грн.
1.4 Розрахунок вартості основних виробничих засобів 9 групи
1.4.1 Загальна вартість інших основних засобів Віз9, грн., розраховується за формулою:
Віз9=( Взаг3+ Вму4+ Віпі6)*Кі (7)
де Кі=0,15-коефіцієнт,що враховує питому вагу інших засобів в загальній вартості виробничих засобів. ;[8]
Віз9=(223537,92+78238,3+27383,4)*0,15=49373,94 грн.
1.5 Розрахунок загальної вартості основних виробничих засобів
1.5.1 1 Загальна вартість основних виробничих засобів Восн, грн., розраховується за формулою:
Восн= Взаг3+ Вму4+ Віпі6+Віз9 (8)
Восн=223537,92+78238,3+27383,4+49373,94=378533,56 грн.
2 Розрахунок чисельності ремонтних робітників
2.1 Фонд робочого часу Фрв, год розраховується за формулою
пл год
Фрв = Нрв – ( Nно + Nнув ) * Тнед (9)
пл год
де Нрч= 2001 – норма тривалості робочого часу на плануємий рік; [1]
Nно = 4 тижні – тривалість чергової відпустки; [1]
Nнув = 1 тиждень – середня тривалість відсутності робітника по
поважних причинах; [1]
Тнед = 40 час. – тривалість робочого тижня; [1]
Фрв=2001-(4+1)*40=1801 год
2.2 Кількість чисельності ремонтних робітників Nр.р. , чол
розраховується за формулою:
Тотд
Nр. р. = ---------------- (10)
Фрв * Кпп
де Кпп = 1,10 – коефіцієнт, що враховує рост продуктивності праці; [8]
Твід = 2804 чол-год – трудомісткість відділення або зони згідно
завдання.[9]
2804
Nр.р.= ------------- =1,41 чол
1801*1,10
3 Визначення собівартості робіт
3.1 Розрахунок фонду оплати праці
3.1.1 Середньочасова тарифна ставка ремонтних робітників
Сср, коп розраховується за формулою:
Сср= ( Счб - Счм ) * ( Рср – Рм ) + Счм (11)
де Счб – 1245,88 коп, годинна тарифна ставка більшого розряду від
середнього [3]
Счм – 1087,54 коп, годинна тарифна ставка меншого розряду від
середнього [3]
Рср – 3,6 середній тарифний розряд [5]
Рм – 3 менший тарифний розряд від середнього [5]
Сср=(1245,88-1087,54)*(3,6-3)+1087,54=1182,54 коп
3.1.2 Визначення основного фону заробітної плати ОЗП, грн
розраховується за формулою:
Тотд * Сср
ОЗП =--------------- (12)
100
Твід= 2804 чол-год трудомісткість робіт данного відділення.[8]
2804*1182,54
ОЗП=---------------------=33158,42 грн
100
3.1.3 Доплата за керівництво бригадою Дбр, грн розраховуєть
за формулою:
% Дбр * Фрв * Nбр * Сбр
Дбр = ---------------------------------=0 (13)
100 *100
Оскільки у відділенні працює один ремонтний робітник, то Дбр=0.
3.1.4 Доплата за час нічної роботи Дніч, грн розраховується
за формулою:
Др* Сср * % Дн * Nн * Тн *зм
Дніч = ----------------------------------------=0 (14)
100 *100
Оскільки ремонтний робітник працює в одну зміну, Дніч=0.
3.1.5 Доплата за шкідливі умови праці Дшу, грн розраховується за формулою:
ОЗП % * Дшу
Дшу =------------------- (15)
100
де %Ду=8% - відсоток доплати за шкідливі умови праці[3]
33158,42*8
Дшу=---------------------=2652,67 грн.
100
3.1.6 Доплата за фахову майстерність Дфм, грн розраховується за формулою:
ОЗП * % Дфм
Дфм =------------------- (16)
100
де %Дфм=12-відсоток доплати за фахову майстерність
33158,42*12
Дфм =-------------------=3979,01 грн
100
3.1.7 Доплата за суміщення обов’язків / якщо працює менше однієї
людини в підрозділі/ Дсов, грн розраховується за формулою :
% Дсум *ОЗП
Дсум = --------------------=0 (17)
100
Так, як Np*p=1чол
3.1.8 Премія ремонтним робітникам за якісне і своєчасне
виконання робіт Пр, грн розраховується за формулою:
ОЗП * % Пр
Пр = ------------------ (18)
100
де % Пр – 30% – відсоток премії[8]
33158,42*30
Пр= ------------------- =9947,53 грн
100
3.1.9 Оплата відпустки Ов, грн розраховується за формулою:
(ОЗП + Дбр + Дн + Дсов + Дшу + Дпм + Пр) * До *Квип
Ов = --------------------------------------------------------------------------------- (19)
366 – Дпразд.
де Дв – 28 дн – дні відпустки [1]