Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:

If I were a millionaire

.docx
Скачиваний:
9
Добавлен:
06.03.2016
Размер:
22.28 Кб
Скачать

Cабақ жоспары:

Тақырыбы: If I were a millionaire

Сынып: 9АӘ Сынып бөлмесі: №26

Күні:

Мақсаты: оқушыларға шартты райлы сөйлемдерді түсіндіре отырып, өзінің келешекте нені қалап, армандайтынына байланысты сөйлемдер құрауға үйрету.

Қолданылған модуль: «Білім беру және білім алудағы жаңа тәсілдер», «Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету», «Жас ерекшелігіне сәйкес білім беру және оқыту»

Қолданылған әдіс-тәсілдері: «Ой қозғау», «Топтастыру», «Ой қозғау», , «Үш оқушымен кеңес», «Әр сұраққа бір жауап» , «Инсерт», «Сәйкестік тесті»

Мұғалімнің іс-әрекеті:

Не істеймін?

Оқушының іс-әрекеті:

Ресурстар: осы іс-әрекет үшін қандай құралдар, кітаптар, компьютерлік жабдық және т.б қажет?

Топқа бөлу.

Оқушыларды тақырыпқа байланысты таратылған сөздерді таңдау арқылы топқа бөлу.

оқушылар таратылған сөздерді таңдау арқылы топқа бөлінеді.

қиынды қағаздардағы сөздер

Ой қозғау.

  • Сендердің армандарың бар ма?

  • Сендер нені aрмандайсыңдар?

  • Ол үшін не істеу керек?

оқушылар ой қозғау сұрақтарына жауап бере отырып сабаққа мақсат қоюға қатысады.

Оқу мақсатын алға қою

оқушыларға шартты райлы сөйлемдерді түсіндіре отырып, өзінің келешекте нені қалап, армандайтынына байланысты сөйлемдер құрауға үйрету.

оқушылар мақсат қоюға қатысады

Үй жұмысын сұрау.

үй жұмысын айтады.

Жаңа лексиканы енгізу

Лексиканы енгізу мақсатында оқушыларға жаңа сөздер беріледі.

Abroad dream enjoy meet try sightseeing make earn ordinary wear travel

жаңа сөздерді сөздікке жазады

сөздік, қалам

Жаңа тақырып түсіндіру.

First Conditional

Future Simple + if +Present Simple

I will go if I have time.

If it rains I’ll stay at home

The condition the result

Ex 3 To make sentences

Example: If she goes abroad, she’ll spend a lot money.

If she stays at home , she’ll be bored.

Оқушылар сөйлемдер құрайды

Мәтінмен жұмыс.

Bolat and his dream

Топ мүшелері мәтінді оқып қазақ тіліне аударады

оқулық

«Әр сұраққа бір жауап» әдісі

What would you do if …

- you won a lottery?

- you spoke English fluently?

-you failed your exam?

Топ мүшелері бір-біріне сұрақтар қояды

«Үш оқушымен кеңес» (диалог, әңгімелесу.

А-сұрақ қоюшы

В-жауап беруші

С-жазушы (жауапты жазып отырады)

Оқушылар қазіргі уақытта қандай іс-әрекетпен айналысып отырғандары жайлы сұрақтар қойып, оған болымды және болымсыз сөйлемдер арқылы грамматиканы қолданып, жауап береді, ал жазушы жазып отырады.

Оқулық, қағаз, қалам

Ex 10 Put the verb in brackets in the correct form, Past Simple or would.

Қорытындылау

а)Уәждеме

(мадақтау, ынталандыру)

Сабақ барысында бейресми бағалау түрін қолдану.

Қателесіп, не болмаса тапсырмаларды орындауда қиналған оқушыларды да ынталандыру.

Формативті бағалау әдісімен бағалау. Балалар өз білімдерін сабақтың әр кезеңі бойынша бағалайды. Қандай баға басым болса, сол бағаға ие болады.

Бағалау парақшасы

Үй жұмысы. Ех 10 A and B сөздер, етістіктер жаттау

Оқушылар үй жұмысын күнделікке жазады

күнделік

Рефлексия

Мұғалім стикерлер таратады.

Оқушылар сабақ барысында не ұнады, не ұнамады өз пікірлерін жазады.

Стикерлер

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]