Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
завершена курсова логістика самар.doc
Скачиваний:
25
Добавлен:
28.02.2016
Размер:
616.45 Кб
Скачать

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту україни

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Факультет «Транспортних та інформаційних технологій»

Кафедра «Транспортного права і логістики»

Курсова робота з дисципліни «Логістика» на тему: «Оцінка пріорітетностей за методом аналізу ієрархій»

Виконав:

ст. гр. УТ III-1

Самар Андрій

Перевірила:

Воркут Т.А.

Київ – 2012 р.

Зміст

1. Вступ

2. Опис підприємств, що розглядаються

3. Якісна модель проблеми

4. Висновки до першого розділу

5. Визначення пріоритетності об’єктів дослідження

6. Матриці оцінок

7. Визначення рангів об’єктів дослідження

8. Висновок

9. Використана література

Вступ

Документ «Правила від 20.08.2001  542» Мінтрансу України визначає, що являється дрібними відправленнями вантажів в Україні.

Наявність великої кількості автоперевізників значно загострила конкуренцію на ринку автотранспортних послуг, що змушує власників автотранспорту шукати нові конкурентні переваги, а це в свою чергу, обумовлює необхідність пошуку нових конкурентних переваг. На думку ряду дослідників, конкурентні переваги у сфері автомобільних перевезень сьогодні – це підвищення якості і зниження фінансових витрат від неефективно організованих перевезень, надання великого спектру послуг, поліпшення обслуговування клієнтури, своєчасне реагування на зміну транспортних послуг. Підвищенню ефективності доставки вантажів сьогодні приділяється недостатня увага не дивлячись на те, що доля транспортних витрат, що враховуються при формуванні цін на кінцеву продукцію, доходить до 50%. Дрібнопартіонні перевезення переважно доводяться на транспортні системи великих і середніх міст, які накладають ряд серйозних технічних обмежень, що ускладнюють процес організації перевезень дрібнопартіонних вантажів: обмеження за швидкістю і напряму руху, обмеження за часом та інші. Організація дрібнопартіонних перевезень в транспортних системах міст пов'язана з аналізом великих масивів даних (число постачальників, число перевізників, число вантажоодержувачів, кількість і вантажопідйомність автомобілів, об'єм попиту по кожному вантажоодержувачеві). Крім того, в транспортних системах міст велика роль випадкових чинників зовнішнього середовища, які дуже складно враховувати заздалегідь при плануванні (моделюванні) вантажоперевезень, наприклад, – аварії, автомобільні пробки і тому подібне.

В даній роботі для порівняння будуть представлені три компанії, що надають послуги кур’єрської доставки вантажів. Даними компаніями являються САТ, Ін Тайм та Гюнсел.

1. Гюнсел

У 1997 році почала своє існування компанія «Гюнсел».

Свій шлях компанія почала з надання послуг пасажирських автобусних перевезень, але незабаром зуміла розширити список своїх можливостей. Завдяки високому професіоналізму своєї команди, відпрацьованим схемам роботи та наявності найновішої технічної бази компанія зайняла лідируючі позиції також і в сфері вантажних перевезень; додала до списку можливих сервісів послугу експрес доставки поштових відправлень по всій Україні.

Компанія «Гюнсел» неодноразово нагороджувалася дипломами і грамотами Міністерства транспорту України та Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників за розвиток транспортної інфраструктури України та високий рівень обслуговування.

Послуги:

  • Автобусні перевезення пасажирів

  • Надання нижче наведених послуг з перевезення багажу, в містах, де знаходяться наші представництва:

  • Експрес доставка;

  • Доставка в наше представництво;

  • Послуга відстеження вантажу;

  • Попередній розрахунок вартості перевезення та інших платежів;

Надання інформації про вантаж.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.