Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:

конспект заняття 2

.docx
Скачиваний:
38
Добавлен:
24.02.2016
Размер:
20.05 Кб
Скачать

Тема. Виготовлення валентинок

Мета: навчити виготовляти вітальну листівку, творчо працювати; розвивати координацію рухів при склеюванні, логічне мислення, спостережливість, креативність,навички самостійно працювати; виховувати старанність, повагу до своїх близьких, рідних і друзів.

Обладнання: простий олівець, кольоровий папір, паперова смужка, клей, ручка, наклейки,ножиці.

Форма проведення: бесіда, практичне заняття.

Місце проведення: Мукачівська ЗОШ № 20

Хід заняття

І. Організаційна частина

Дзвоник всім нам дав наказ:

До роботи швидше в клас!

Біля парти станем чемно –

Плине час хай недаремно.

Будемо уважні всі.

Сядем на місця свої.

  • Добрий день, діти.

  • Сьогоднішнє заняття з вами проведу я, звати мене Ольга Степанівна.

ІІ. Основна частина

1. Вступна бесіда

  • Учні,яке у нас незабаром буде свято?(День Святого Валентина)

  • Що ви знаєте про це свято?(Висловлюються)

  • А що закохані дарують одне одному у цей день?(Валентинки)

  • Правильно.Але, валентинки можна дарувати не тільки тому, в кого ви закохані, їх можна дарувати близьким, рідним, друзям.

  • Тому сьогодні ми зробимо валентинки, і подаруємо їх своїм близьким.

  • Адже, річ або предмет, який зроблений своїми руками, отримувати набагато приємніше, купленої речі.

Отже, тема нашого заняття «Виготовлення валентинок».

2. Пояснення послідовності роботи.

  • Сьогодні ми будемо виготовляти ось таку валентинку(Показую).

  • Спочатку потрібно вирізати валентинку з кольорового паперу.

  • Ми виготовимо квітки, якими будемо прикрашати валентинки.

  • Для цього потрібно взяти в ручки простий олівець та смужку, яку я вам дала.

  • Потім притримуючи пальчиком, обгорнути кінчик олівця цією смужкою.

  • Вслід за цим обережно зняти смужку, закріпити її клеєм. Після цього ці квітки потрібно приклеїти на валентинку.

  • Також ми будемо прикрашати листівку різноманітними наклейками,а вкінці на ній можна написати приємні слова для близьких.

3. Повторення послідовності роботи.

  • Отже для того, щоб виготовити валентинку, потрібно вирізати листівку у формі серця з кольорового паперу, зробити квітки, якими прикрасимо її.

  • Всід за цим потрібно приклеїти наклейки та підписати листівку.

4. Повторення техніки безпеки.

  • Хто пам’ятає техніку безпеки з клеєм?(Висловлюються)

  • Молодці. Що ви знаєте про неї?( При потраплянні клею на одяг, його потрібно негайно змити водою, для притискання елементів і витирання рук треба користуватися серветкою, закінчивши роботу, клей потрібно щільно закрити).

  • А для того щоб використовувати ножниці потрібно пам’ятати, що вони повинні бути з заокругленими кінцями.Також їх не можна залишати в розкритому вигляді, і передавати їх слід лише в закритому вигляді, тримаючи їх кінцями до себе. Не розмахуй ножницями, під час різання не ходи, а також не підходь занадто близько до того, хто ними працює.

  • Ми повторили техніку безпеки, тому можемо починати виготовляти валентинки.

5. Робота учнів.

  • Беремо ножниці, і обережно вирізаємо листівку у формі сердечка.

  • Для того щоб виготовити квітку, яка буде прикрашати валентинку, потрібно взяти в ручки простий олівець та смужку, і притримуючи пальчиком, обгорнути кінчик олівця цією смужкою.

  • Вслід за цим обережно знімаємо смужку, закріплюємо її кінець клеєм, і отримуємо красиву квіточку. Такі квіточки ми можемо приклеїти по краям кольорового сердечка.

  • Після цього берем наклейки та прикрашаємо ними листівку.

  • Якщо хочете, то можете на них написати щось, ось у мене, наприклад, написано: «З любов’ю!», та «Для тебе!». Як ви думаєте, кому можна подарувати валентинку з такими словами?(Висловлюються)

  • Коли ви будете їх дарувати, то все, що захочете побажати напишіть вже всередині валентинки.

ІІІ. Підсумок заняття.

  • Зараз нагородимо учнів які були найбільш креативними,оригінальними та акуратними(Нагородження учнів).

  • Що ми сьогодні з вами робили?(Валентинки).

  • Вам сподобалось?(Так)

  • Для чого ми робили валентинки(Щоб подарувати близьким)

  • Кому саме ви їх подаруєте?(Висловлюються)

  • Мені було дуже приємно проводити з вами заняття, тому всі учні отримають емблемки до Дня Святого Валентина.

  • Дякую за увагу.До побачення.