Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:

готель / готель / Технологія / календарний план / Вибір методів виконання робіт,щсновних машин і механізмів

.docx
Скачиваний:
11
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
73.26 Кб
Скачать

3.1.2.Вибір методів виконання робіт,

основних машин і механізмів

До початку виконання основних будівельно-монтажних робіт виконуються підготовчі роботи, як зовнішньо так внутрішньо майданчикові. Перед початком влаштовується огородження майданчика тимчасовим дерев’яним парканом висотою 2м із металевої сітки по з/б стовпчикам.

Земляні роботи проводити відповідно вимог БніП 3.02.01. Грубе планування, відвід води в пониженні місця, зняття родючого шару грунту здійснюються бульдозером Д-271.

Копку траншей під стрічкові фундаменти передбачено виконувати екскаватором ЕО-302, з зворотньою лопатою згідно робочим кресленням.

Зворотня засипка пазух проводиться після виконання вертикальної обмазочної гідроізоляції зовнішньої поверхні фундаментів з ретельним ущільненням електротрамбовками. Зачистка дна котлованів і траншей проводиться вручну.

Далі влаштовується підготовка із бетону класу В 7,5 шаром 10см. Бетонні роботи виконуються згідно вимог БніП 3.03.01-87, розділ 2.Монтаж збірних з/б подушок і фундаментних блоків виконувати згідно вимог БніП 3.03.01-87 «Бетонні і з/б конструкції, збірні» краном КБ-403

Укладку бетонних блоків проводити на цементному розчині М.100. Як антисейсмічний захід проектом передбачено влаштування монолітних з/б поясів по периметру всіх стрічкових фундаментів із бетону класу В-15, розміром пояса 0,1х0,25м в міжповерховому перекритті і цокольній частині.

Цегляна кладка стін виконується із цегли М.100 на розчині марки 50 і у відповідності з вказівками БніП 3.03.01.-87. Подачу матеріалів для кладочних робіт передбачається виконувати краном РДГ-16. Цегла подається в пакетах і на піддонах. Мурування виконувати з інвентарних столиків. Розчин кладочний завозиться з бази підрядника по погодинному графіку. Можливий варіант приготування розчину на об’єкті. Система перев’язки швів ланцюгова.

Монтаж плит перекриття і покриття виконується після цегляної кладки стін на поверху. Шви між плитами ретельно заповнюються цементним розчином.. Стіни в кутах і при примиканнях армуються дротяними сітками, ∅3-4мм.

Перемички збірні з/б серійного виробництва (по серії 1.038.1-1; вип.1), монтуються по ходу виконання кладки з глибиною опирання на стіни 25см.

Покрівельні роботи виконуються згідно вимогам Сніп ІІІ.04.01.87. Покрівлю передбачено виконувати так: спочатку влаштувати плитний утеплювач товщиною 100мм із керамзиту, по утеплювачу влаштовується 3 шари руберойду нагріваючи його горілками.

Сток атмосферних вод з покрівлі проводиться через стічні воронки , які розташовані в центрі покрівлі і проходять у вентиляційних шахтах, з’єднуючись з центральною каналізацією.

Вікна передбачені деревинні , з хвойних порід із потрійним засклінням. Скління проводити 4мм склом з укладкою скла на П-образну гуму з прижимом штапіком із кутника і послідуючою закріплення .

Ворота виготовляються з кованої, з влаштуванням хвірток в воротних полотнах.

Пілоги передбачені бетонні, паркетні і керамічні. Виконувати їх згідно вимог БніП 3.04.01-87.. Бетон і паркетні дошки постачається на об’єкт з бази підрядника бетоновозами і залізничним транспортом до місця укладки.

Штукатурка внутрішніх стін розчином марки «25», шви на стелях заробляються розчином, а поверхні з/б поверхонь шпатлюються.

Стелі, стіни і з/б конструкції пофарбувати вапняним складом з добавкою водоемульсійної фарби.

Вікна і ворота пофарбувати масляною фарбою суріком на маслі.

Фасад забарвлюється горизонтальними смугами. Поверх вирівнюючого шару штукатурки наноситься три шари вапняно-крейдяний фарби. Цоколь - штучним каменем фірми «Ацтек» площею 963 м ².

Навкруги будівлі влаштовується асфальтове відмощування шириною 1м, а біля кожних воріт пандус 6х6м, виконується одночасно з благоустрієм. Благоустрій території виконується після прокладки всіх комунікацій згідно креслень.

Виконання санітарно-технічних, електромонтажних та слабострумних мереж здійснюється згідно календарного плану.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.

Соседние файлы в папке календарний план