Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:

Вінчестер

.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
19.02.2016
Размер:
26.62 Кб
Скачать

«Мой первый документ»

Характеристика вінчестерів.

Обсяг диска. Першим і головним параметром будь-якого вінчестера є, звісно ж, кількість інформації, що спроможний берегти у своєму нутрі ваш вінчестер. Ще нещодавно ця ємність зберігалася в мегабайтах, проте реальний розмір сьогодні складає до сотні гегабайт! Сьогодні навряд чи варто купувати вінчестер обсягом меншим, ніж 10 Гбайт.

Швидкість читання даних і специфікація. Як не дивно, на цей параметр рідко звертають увагу при покупці-мов, швидкість практично будь-якого сучасного вінчестера великої ємності настільки висока, що різниця в один-два відсотка погоди не робить. Проте на ділі різниця доходить до 20% , що погодитеся, не так вже і мало. Середній сьогоднішній показник – біля 10-15 Мбайт/с.

Середній час доступу. Теж важливий і часто що враховується показник. Вимірюється в мілісекундах і позначає час, що необхідний диску для доступу до будь-якої обраної вами ділянки. Середній показник – 7-9 мс.

Швидкість обернення диска. Показник, що пов'язаний із швидкістю доступу і швидкістю читання даних. Купувати вінчестери зі швидкістю обертання 5400 об/хв. Просто не дає змісту, 200 об/хв.- сьогоднішній стандарт, ну а 10 000 об/хв.(планка вперше узята ІВМ)- це просто ідеал!

Розмір кеш-пам'яті. Кеш-пам'яті –швидка «буферна» пам'ять невеличкого обсягу, у якій комп'ютер поміщає найбільш часто використовуванні дані. Її розмір у сучасних моделей вінчестерів коливається в діапазоні від 512 Кбайт до 2 Ьбайт. Неважко зрозуміти, що чим кеш більше , тим швидше і стабільніше працює жорсткий диск.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.