- •Наказ №1 на поселення студентів в гуртожитки університету на 2013-2014н. Р.
- •Терміни поселення з 29.08.2014 р. По31.08.2014 р. Географічний факультет
- •Інститут мистецтв
- •Історичний факультет
- •Інженерно-педагогічний факультет
- •Інститут педагогіки та психології
- •Факультет іноземних мов
- •Факультет фізичного виховання
- •Фізико-математичний факультет
- •Філологічний факультет
- •Хіміко-біологічний факультет
Інститут мистецтв
1 |
Бас Ілона Павлівна |
2 |
Безпалько Ольга Андріївна |
3 |
Бойко Мирослава Мирославівна |
4 |
Бондарчук Олександра Андріївна |
5 |
Бугера Тетяна Павлівна |
6 |
Бучковська Юлія Русланівна |
7 |
Гаврас Павло Андрійович |
8 |
Галущак Назар Іванович |
9 |
Давлятян Олександр Артурович |
10 |
Довгань Наталія Вячеславівна |
11 |
Дутчак Людмила Іванівна |
12 |
Єрке Вікторія Вікторівна |
13 |
Качарай Тетяна Михайлівна |
14 |
Козак Вікторія Андріївна |
15 |
Конь Христина Іванівна |
16 |
Корнєва Галина Борисівна |
17 |
Корчак Володимир Анатолійович |
18 |
Косюк Олеся Ярославівна |
19 |
Мазко Анастасія Миколаївна |
20 |
Маційовська Анжеліка Іванівна |
21 |
Мельник Юлія Степанівна |
22 |
Метельська Ольга Петрівна |
23 |
Микичак Василь Васильович |
24 |
Панасюк Марія Володимирівна |
25 |
Прокопчук Світлана Анатоліївна |
26 |
Ригайло Тетяна Ігорівна |
27 |
Рудавський Олег Володимирович |
28 |
Сільман Віта Вікторівна |
29 |
Тарабан Юлія Віталіївна |
30 |
Ткачук Ольга Миколаївна |
31 |
Фестрига Роман Іванович |
32 |
Франчук Дмитро Сергійович |
33 |
Шерстій Уляна Ігорівна |
Історичний факультет
1 |
Барановська Христина Юріївна |
2 |
Безпалько Богдан Богданович |
3 |
Бернацька Ірина Василівна |
4 |
Гейда Руслана Сергіївна |
5 |
Гейнович Марина Петрівна |
6 |
Гнатюк Ганна Іванівна |
7 |
Гогалюк Любов Василівна |
8 |
Головня Дарія Володимирівна |
9 |
Горбатюк Дмитро Олегович |
10 |
Драбик Андрій Михайлович |
11 |
Дума Ольга Володимирівна |
12 |
Кам`янецька Уляна Василівна |
13 |
Климчук Наталія Василівна |
14 |
Копійковська Тетяна Олегівна |
15 |
Корчинська Оксана Сергіївна |
16 |
Крайник Мар'яна Григорівна |
17 |
Лагойда Володимир Валерійович |
18 |
Мазур Олександр Ігорович |
19 |
Матвійчук Христина Ігорівна |
20 |
Мелимука Тетяна Ігорівна |
21 |
Меньшикова Альона Володимирівна |
22 |
Павлище Юліанна Іванівна |
23 |
Паламар Оксана Богданівна |
24 |
Півторак Ярослав Миколайович |
25 |
Підлужний Василь Миронович |
26 |
Плитка Іван Іванович |
27 |
Процик Петро Володимирович |
28 |
Семеген Олег Михайлович |
29 |
Складанюк Олена Миколаївна |
30 |
Чернух Діана Віталіївна |
31 |
Якобчук Юрій Олексійович |
Інженерно-педагогічний факультет
1 |
Астрябський Ярослав Вікторович |
2 |
Баюра Іванна Миколаївна |
3 |
Баюра Олександра Миколаївна |
4 |
Божко Катерина Володимирівна |
5 |
Брелюс Ганна Михайлівна |
6 |
Велиган Іван Михайлович |
7 |
Водиляк Віктор Борисович |
8 |
Волянюк Володимир Петрович |
9 |
Галайда Тетяна Володимирівна |
10 |
Герасимчук Сергій Олександрович |
11 |
Гриб Сергій Юрійович |
12 |
Денисок Роман Русланович |
13 |
Дідула Оксана Ігорівна |
14 |
Доліба Віталій Романович |
15 |
Замороз Марія Петрівна |
16 |
Запорізька Наталія Василівна |
17 |
Карпало Андрій Ярославович |
18 |
Ключук Юрій Іванович |
19 |
Ковальчук Оксана Володимирівна |
20 |
Ковальчук Юлія Миколаївна |
21 |
Колісніченко Сергій Олександрович |
22 |
Корнят Микола Михайлович |
23 |
Костюк Олександр Анатолійович |
24 |
Куйбіда Іван Васильович |
25 |
Легенький Ярослав Мирославович |
26 |
Лещишин Василь Андрійович |
27 |
Макаревич Тарас Петрович |
28 |
Макогон Оксана Богданівна |
29 |
Макосій Олена Володимирівна |
30 |
Малиш Ігор Миколайович |
31 |
Мартинюк Степан Миколайович |
32 |
Нарок Михайло Іванович |
33 |
Опальчук Олександр Ярославович |
34 |
Паченко Неля Миколаївна |
35 |
Петровський Артур Едуардович |
36 |
Петручок Максим Сергійович |
37 |
Пех Людмила Валеріївна |
38 |
Ремешило Олексій Михайлович |
39 |
Рипюк Микола Володимирович |
40 |
Романишин Віктор Петрович |
41 |
Романов Олександр Миколайович |
42 |
Рудік Володимир Володимирович |
43 |
Сабох Андрій Михайлович |
44 |
Семенина Тарас Петрович |
45 |
Славський Андрій Михайлович |
46 |
Сулима Андріана Валеріївна |
47 |
Твердохліб Василь Михайлович |
48 |
Тимчук Андрій Тарасович |
49 |
Ткачук Дмитро Миколайович |
50 |
Ткачук Михайло Миколайович |
51 |
Топольніцький Степан Володимирович |
52 |
Турко Дмитро Миколайович |
53 |
Федик Назар Андрійович |
54 |
Федусь Віталій Петрович |
55 |
Ферелетич Назар Ярославович |
56 |
Цаль-Цалько Юрій Русланович |
57 |
Цвях Тетяна Володимирівна |
58 |
Чернецький Михайло Михайлович |
59 |
Шамук Олександр Анатолійович |
60 |
Швидченко Олександр Андрійович |
61 |
Шевчук Ірина Василівна |
62 |
Шумило Іван Вікторович |
63 |
Щур Мирослав Іванович |