rating_magister_2014
.pdfХарківський національний університет радіоелектроніки
Список рекомендованих
Форма навчання: Денна |
|
|
|
|
|
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
Освітньо кваліфікаційний рівень: |
Спеціаліст |
|
|
||||||||
Структурний підрозділ: Телекомунікацій та вимірювальної техніки |
|
|
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
Шифр та назва напряму: 6.050903 |
телекомунікації |
|
|
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
Шифр та назва спеціальності: 7.05090301 |
інформаційні мережі зв’язку |
|
|
||||||||
Спеціалізація: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Хвиля: 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бюджет |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
За конкурсом |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
№пп |
|
№ особової справи |
|
|
ПІБ |
Конкурсний бал |
|||||
1 |
|
ТК-28 |
|
Бирька Олександр Владленович |
185,83 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
2 |
|
ТК-12 |
|
Кирко Денис Миколайович |
179,51 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
3 |
|
В30 ІМЗ |
|
Костенко Денис Юрійович |
173,9 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
4 |
|
ТК-51 |
|
Турчина Юлія Вячеславівна |
170,26 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
5 |
|
ТК-26 |
|
Чорняк Андрій Миколайович |
168,82 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
6 |
|
ТК-5 |
|
Альошин Володимир Олександрович |
168,19 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
7 |
|
ТК-14 |
|
Левченко Катерина Олексіївна |
168,08 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
8 |
|
ТК-21 |
|
Павленкова Вікторія Олександрівна |
166,5 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
9 |
|
в31 ІМЗ |
|
Ющенко Владислав Олегович |
162,53 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
10 |
|
ТК-11 |
|
Зачкевич Олександр Леонідович |
161,36 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
11 |
|
ТК-9 |
|
Голіцин Володимир Вадимович |
160,37 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
12 |
|
ТК-10 |
|
Дудік Вероніка Костянтинівна |
159,77 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
13 |
|
ТК-7 |
|
Брідун Богдан Сергійович |
159,75 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
14 |
|
ТК-39 |
|
Крівчіков Олександр Павлович |
159,38 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
15 |
|
В66 ІМЗ |
|
Будюков Юрій Олегович |
157,29 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
16 |
|
ТК-33 |
|
Дудник Анастасія Олексіївна |
156,86 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
17 |
|
ТК-47 |
|
Романов Костянтин Сергійович |
154,15 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
18 |
|
ТК-20 |
|
Ніколаєв Кирило Сергійович |
153,34 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
19 |
|
ТК-17 |
|
Назимко Ростислав Юрійович |
151,25 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
20 |
|
в29 ІМЗ |
|
Мєшканцев Дмитро Сергійович |
149,35 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
21 |
|
ТК-4 |
|
Алексеєв Гліб Максимович |
144,69 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
22 |
|
ТК-29 |
|
Брежнєв Дмитро Геннадійович |
141,24 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
23 |
|
ТК-27 |
|
Шовгеня Денис Романович |
140,55 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
24 |
|
ТК-37 |
|
Кіян Світлана Олександрівна |
140,54 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
25 |
|
ТК-18 |
|
Нестеренко Ірина Юріївна |
139,8 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
26 |
|
ТК-30 |
|
Гедз Євген Олександрович |
137,9 |
27 |
В64 ІМЗ |
|
Лисенко Антон Юрійович |
135,88 |
|
ТК-31 |
|
Гречкін Єгор Миколайович |
|
28 |
|
135,08 |
||
|
ТК-50 |
|
Торохтій Станіслав В`ячеславович |
|
29 |
|
135,05 |
||
|
ТК-75 |
|
Бєлко Станіслав Ігорович |
|
30 |
|
134,56 |
||
|
ТК-49 |
|
Стрюк Артем Анатолійович |
|
31 |
|
132,63 |
||
|
в50 ІМЗс |
|
Кабаков Антон Сергійович |
|
32 |
|
131,47 |
||
Контракт |
|
|
|
|
|
|
|
За конкурсом |
|
|
|
|
|
|
№пп |
№ особової справи |
|
ПІБ |
Конкурсний бал |
1 |
ТК-36 |
|
Зіманов Іван Володимирович |
130,67 |
|
ТК-43 |
|
Омельяненко Андрій Вадимович |
|
2 |
|
128,06 |
Харківський національний університет радіоелектроніки
Список рекомендованих
Форма навчання: Денна |
|
|
|
|
|
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
Освітньо кваліфікаційний рівень: |
Магістр |
|
|
||||||||
Структурний підрозділ: Прикладної математики і менеджменту |
|
|
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
Шифр та назва напряму: 6.040302 |
інформатика |
|
|
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
Шифр та назва спеціальності: 8.04030201 інформатика |
|
|
|||||||||
Спеціалізація: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Хвиля: 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бюджет |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
За конкурсом |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
№пп |
|
№ особової справи |
|
|
ПІБ |
Конкурсний бал |
|||||
1 |
|
ІНФм-7 |
|
Куценко Оксана Володимирівна |
300,05 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
2 |
|
ІНФм-1 |
|
Балганбаєв Сергій Арстанбекович |
296,59 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
3 |
|
ІНФм-3 |
|
Бурдєєва Анастасія Олександрівна |
278,65 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
4 |
|
ІНФм-17 |
|
Бескорсова Тетяна Олександрівна |
276,14 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
5 |
|
ІНФм-26 |
|
Шевляков Дмитро Олександрович |
268,84 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
6 |
|
ІНФм-23 |
|
Руденко Сергій Володимирович |
267,69 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
7 |
|
ІНФм-13 |
|
Угреватов Євген Ігорович |
267,63 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
8 |
|
ІНФм-10 |
|
Сахабудінов Марат Рінатович |
263,57 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
9 |
|
ІНФм-8 |
|
Михайлова Олександра Андріївна |
257,83 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
10 |
|
ІНФм-9 |
|
Румянцев В`ячеслав Валерійович |
252,06 |
||||||
Контракт |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
За конкурсом |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
№пп |
|
№ особової справи |
|
|
ПІБ |
Конкурсний бал |
|||||
1 |
|
ІНФм-4 |
|
Золотарьов Олександр Олександрович |
273,54 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
2 |
|
ІНФм-18 |
|
Бондаренко Маргарита Романівна |
248,6 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
3 |
|
ІНФм-6 |
|
Костенко Євген Андрійович |
243,97 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
4 |
|
ІНФм-11 |
|
Соболь Андрій Андрійович |
237,96 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
5 |
|
ІНФм-21 |
|
Капорін Ігор Олександрович |
220,8 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
6 |
|
ІНФм-19 |
|
Гончаров Ігор Едуардович |
214,44 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
7 |
|
ІНФм-16 |
|
Яковлев Олександр Анатолійович |
211,38 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
8 |
|
ІНФм-14 |
|
Шепілов Сергій Ігорович |
210,68 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
9 |
|
ІНФм-24 |
|
Тагієв Денис Андрійович |
210,01 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
10 |
|
ІНФм-15 |
|
Яковенко Юрій Володимирович |
209,91 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
11 |
|
ІНФм-12 |
|
Талащук Михайло Ігорович |
186,52 |
Харківський національний університет радіоелектроніки
Список рекомендованих
Форма навчання: Денна |
|
|
|
|
|
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
Освітньо кваліфікаційний рівень: |
Спеціаліст |
|
|
||||||||
Структурний підрозділ: Прикладної математики і менеджменту |
|
|
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
Шифр та назва напряму: 6.040302 |
інформатика |
|
|
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
Шифр та назва спеціальності: 7.04030201 |
інформатика |
|
|
||||||||
Спеціалізація: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Хвиля: 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бюджет |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
За конкурсом |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
№пп |
|
№ особової справи |
|
|
ПІБ |
Конкурсний бал |
|||||
1 |
|
ІНФс-20 |
|
Філатов Євгеній Олегович |
161,75 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
2 |
|
В12 ІНФ |
|
Глазун Сергій Олександрович |
160 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
3 |
|
В51 ІНФс |
|
Андрєєв Андрій Володимирович |
149,84 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
4 |
|
ІНФс-13 |
|
Гопко Віктор Юрійович |
148,93 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
5 |
|
ІНФс-1 |
|
Борисов Дмитро Сергійович |
146,7 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
6 |
|
В56 ІНФс |
|
Берестовський Антон Євгенійович |
143,11 |
||||||
Контракт |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
За конкурсом |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
№пп |
|
№ особової справи |
|
|
ПІБ |
Конкурсний бал |
|||||
1 |
|
ІНФс-22 |
|
Щиковський Дмитро Ігорович |
128,19 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
2 |
|
ІНФс-15 |
|
Лисаков Дмитро Володимирович |
124,23 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
3 |
|
ІНФс-18 |
|
Свистільний Микола Володимирович |
122,21 |
Харківський національний університет радіоелектроніки
Список рекомендованих
Форма навчання: Денна Освітньо кваліфікаційний рівень: Магістр
Структурний підрозділ: Комп'ютерних наук Шифр та назва напряму: 6.050101 комп’ютерні науки
Шифр та назва спеціальності: 8.05010101 інформаційні управляючі системи та технології Спеціалізація:
Хвиля: 1
Бюджет
За конкурсом
№пп |
№ особової справи |
|
ПІБ |
Конкурсний бал |
1 |
КН-45-1 |
|
Федоренко Олег Сергійович |
317,2 |
|
КН-43-1 |
|
Керносова Марина Едуардівна |
|
2 |
|
298,64 |
||
|
КН-39-1 |
|
Іванова Юлія Олегівна |
|
3 |
|
292,32 |
||
|
КН-36-1 |
|
Зибіна Катерина Вікторівна |
|
4 |
|
286,82 |
||
|
КН-30-1 |
|
Соловйова Катерина Ігорівна |
|
5 |
|
269,27 |
||
|
КН-41-1 |
|
Канзюба Ірина Ігорівна |
|
6 |
|
265,35 |
||
|
КН-42-1 |
|
Караберов Олександр Віталійович |
|
7 |
|
260,8 |
||
Контракт |
|
|
|
|
|
|
|
За конкурсом |
|
|
|
|
|
|
№пп |
№ особової справи |
|
ПІБ |
Конкурсний бал |
1 |
КН-32-1 |
|
Бойцова Олена Дмитрівна |
274,33 |
|
КН-38-2 |
|
Водолажська Ксенія Валеріївна |
|
2 |
|
241,58 |
||
|
КН-35-1 |
|
Забелін Євген Юрійович |
|
3 |
|
241,02 |
||
|
КН-37-2 |
|
Зоріна Катерина Валеріївна |
|
4 |
|
236,32 |
||
|
КН-23-1 |
|
Коркуц Максим Сергійович |
|
5 |
|
231,34 |
||
|
кн-33-1 |
|
Грімов Дмитро Ігорович |
|
6 |
|
230,85 |
||
|
КН-31-1 |
|
Тіщенко Дмитро Вікторович |
|
7 |
|
230,73 |
||
|
КН-47-1 |
|
Юренко Ігор Олександрович |
|
8 |
|
224,27 |
||
|
КН-17-1 |
|
Акімов Дмитро Вікторович |
|
9 |
|
224,05 |
||
|
КН-29-1 |
|
Самохін Денис Олександрович |
|
10 |
|
223,69 |
||
|
КН-25-1 |
|
Лигін Юрій Олександрович |
|
11 |
|
220,96 |
||
|
КН-28-1 |
|
Русаков Валерій Олександрович |
|
12 |
|
219,56 |
||
|
в23 ІУСТ |
|
Камлук Катерина Андріївна |
|
13 |
|
217,15 |
||
|
КН-22-1 |
|
Козаков Олександр Володимирович |
|
14 |
|
203,5 |
||
|
КН-34-1 |
|
Дигало Євген Миколайович |
|
15 |
|
197,59 |
Харківський національний університет радіоелектроніки
Список рекомендованих
Форма навчання: Денна Освітньо кваліфікаційний рівень: Спеціаліст
Структурний підрозділ: Комп'ютерних наук Шифр та назва напряму: 6.050101 комп’ютерні науки
Шифр та назва спеціальності: 7.05010101 інформаційні управляючі системи та технології Спеціалізація:
Хвиля: 1
Бюджет
Поза конкурсом
№пп |
№ особової справи |
|
|
ПІБ |
Конкурсний бал |
1 |
в22 ІУСТ |
|
Онищенко Богдан Валерійович |
|
142,5 |
|
в38 ІУСТ |
|
Позняков Сергій Георгійович |
|
|
2 |
|
|
137,85 |
За конкурсом
№пп |
№ особової справи |
|
|
ПІБ |
Конкурсний бал |
1 |
В9 ІУСТ |
|
Воронін Олександр Олександрович |
|
165,1 |
|
в11 ІУСТ |
|
Садік Дарія Геннадіївна |
|
|
2 |
|
|
153,81 |
||
|
КН-44-3 |
|
Тризна Сергій Володимирович |
|
|
3 |
|
|
150,56 |
||
|
КН-21-1 |
|
Горчаков Ігор Юрійович |
|
|
4 |
|
|
145,25 |
||
|
КН-40-1 |
|
Іщенко Світлана Борисівна |
|
|
5 |
|
|
138,78 |
||
|
в24 ІУСТ |
|
Луник Віталій Михайлович |
|
|
6 |
|
|
128,23 |
||
|
в19 ІУСТ |
|
Краснов Роман Олександрович |
|
|
7 |
|
|
125 |
Харківський національний університет радіоелектроніки
Список рекомендованих
Форма навчання: Денна |
|
|
|
|
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
Освітньо кваліфікаційний рівень: |
Спеціаліст |
|
|
|||||||
Структурний підрозділ: Телекомунікацій та вимірювальної техніки |
|
|
||||||||
Шифр та назва напряму: |
|
|
|
|
|
|
||||
Шифр та назва спеціальності: 7.18010010 |
якість, стандартизація та сертифікація |
|
|
|||||||
Спеціалізація: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Хвиля: 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бюджет |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
За конкурсом |
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
№пп |
|
№ особової справи |
|
ПІБ |
Конкурсний бал |
|||||
1 |
|
ОТ-05-4 |
Долгополова Аліна Олегівна |
174,76 |
||||||
|
|
|
|
|
||||||
2 |
|
В88 ЯССс |
Бородіна Галина Євгенівна |
171,58 |
||||||
|
|
|
|
|
||||||
3 |
|
В 85-ЯССс |
Коваленко Віктор Олексійович |
165,19 |
||||||
|
|
|
|
|
||||||
4 |
|
ТК-62 |
Михайленко Олег Станіславович |
164,99 |
||||||
|
|
|
|
|
||||||
5 |
|
УБ-16 |
Яцків Владислав Віталійович |
160,34 |
||||||
|
|
|
|
|
||||||
6 |
|
ТК-42 |
Новічков Денис Володимирович |
158,93 |
||||||
|
|
|
|
|
||||||
7 |
|
в32 ЯСС |
Гальцов Дмитро Юрійович |
157,94 |
||||||
|
|
|
|
|
||||||
8 |
|
ТК-25 |
Субботенко Микита Дмитрович |
157,13 |
||||||
|
|
|
|
|
||||||
9 |
|
МіІВТ-10 |
Батозська Яна Едуардівна |
150,66 |
||||||
|
|
|
|
|
||||||
10 |
|
МСС-12 |
Плісак Роман Сергійович |
130,71 |
Харківський національний університет радіоелектроніки
Список рекомендованих
Форма навчання: Денна |
|
|
|
|
|
|
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
Освітньо кваліфікаційний рівень: |
Спеціаліст |
|
|
|||||||||
Структурний підрозділ: Електронної техніки |
|
|
|
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
Шифр та назва напряму: 6.051004 |
оптотехніка |
|
|
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
Шифр та назва спеціальності: 7.05100402 |
лазерна і оптоелектронна техніка |
|
|
|||||||||
Спеціалізація: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Хвиля: 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бюджет |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
За конкурсом |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
№пп |
|
№ особової справи |
|
|
|
ПІБ |
Конкурсний бал |
|||||
1 |
|
ОТ-15-3 |
|
Завозєєва Ірина Геннадіївна |
180,68 |
|||||||
|
|
|
|
|
|
|||||||
2 |
|
ОТ-07-3 |
|
Бабаєв Вадим Анатолійович |
174,66 |
|||||||
|
|
|
|
|
|
|||||||
3 |
|
ОТ-06-3 |
|
Заславський Владислав Аркадійович |
171,43 |
|||||||
|
|
|
|
|
|
|||||||
4 |
|
ОТ-16-3 |
|
Кошеленко Олексій Сергійович |
170,61 |
|||||||
|
|
|
|
|
|
|||||||
5 |
|
ОТ-04-1 |
|
Головко Анастасія Андріївна |
160,99 |
|||||||
|
|
|
|
|
|
|||||||
6 |
|
ОТ-03-3 |
|
Босий Антон Юрійович |
158,37 |
|||||||
Контракт |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
За конкурсом |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
№пп |
|
№ особової справи |
|
|
|
ПІБ |
Конкурсний бал |
|||||
1 |
|
ОТ-09-3 |
|
Козлова Зоя Михайлівна |
158,14 |
|||||||
|
|
|
|
|
|
|||||||
2 |
|
ОТ-11-3 |
|
Лазарєв Дмитро Олександрович |
151,66 |
|||||||
|
|
|
|
|
|
|||||||
3 |
|
ОТ-02-1 |
|
Беспалов Максим Владиславович |
144,04 |
|||||||
|
|
|
|
|
|
|||||||
4 |
|
ОТ-18-1 |
|
Таровський Дмитро Михайлович |
139,22 |
Харківський національний університет радіоелектроніки
Список рекомендованих
Форма навчання: Денна |
|
|
|
|
|
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
Освітньо кваліфікаційний рівень: |
Магістр |
|
|
|
|||||||
Структурний підрозділ: Телекомунікацій та вимірювальної техніки |
|
|
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
Шифр та назва напряму: 6.051003 |
приладобудування |
|
|
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
Шифр та назва спеціальності: 8.05100201 |
метрологічне забезпечення випробувань та якості продукції |
|
|
||||||||
Спеціалізація: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Хвиля: 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бюджет |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
За конкурсом |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
№пп |
|
№ особової справи |
|
|
ПІБ |
Конкурсний бал |
|||||
1 |
|
МСС-6 |
|
Корчакова Ангеліна Станіславівна |
309,78 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
2 |
|
МСС-2 |
|
Байбак Ірина Андріївна |
295,62 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
3 |
|
МСС-11 |
|
Нєчаєва Оксана Михайлівна |
269,5 |
Харківський національний університет радіоелектроніки
Список рекомендованих
Форма навчання: Денна |
|
|
|
|
|
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
Освітньо кваліфікаційний рівень: |
Спеціаліст |
|
|
||||||||
Структурний підрозділ: Телекомунікацій та вимірювальної техніки |
|
|
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
Шифр та назва напряму: 6.051002 |
метрологія, стандартизація та сертифікація |
|
|
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
Шифр та назва спеціальності: 7.05100201 |
метрологічне забезпечення випробувань та якості продукції |
|
|
||||||||
Спеціалізація: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Хвиля: 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бюджет |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
За конкурсом |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
№пп |
|
№ особової справи |
|
|
ПІБ |
Конкурсний бал |
|||||
1 |
|
МСС-7 |
|
Кудряшова Тетяна Андріївна |
180,57 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
2 |
|
МСС-5 |
|
Завада Катерина Миколаївна |
175,53 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
3 |
|
МСС-8 |
|
Лубяна Яна Олександрівна |
171,13 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
4 |
|
МСС-4 |
|
Єрьоменко Тетяна Володимирівна |
158,93 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
5 |
|
МСС-3 |
|
Гаврушев Євген Олександрович |
145,99 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
6 |
|
МСС-10 |
|
Морозова Вероніка Сергіївна |
129,5 |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
7 |
|
МСС-9 |
|
Маслак Юлія Миколаївна |
123,8 |