- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
Қысқа мерзімдік жоспар
Сабақтың тақырыбы: Дулат Исабеков «Әпке»драмасы Сабақтың мақсаты: Оқушыларға Д.Исабековтың өмірі мен «Әпке» драмасының мәнін ұғындыру.
Сабақтың міндеті: Оқушыларға оқулықта берілмеген драманы іздендіру, өз беттерінше ой қорыту, сыни ойландыру. Күтілетін нәтиже: Оқушылар «Әпке» шығармасының мазмұны, құндылығы туралы білетін болады.
Сабақтың түйінді идеялары: Оқушылар ізденімпаздыққа ұмтылады.
Сабақтың әдіс-тәсілдері: Топтық жұмыс «Эссе», «Кездесу», «Жауапқа сұрақ» әдістерін қолдану.
Сыныбы: 8
Уақыты |
Сабақтың кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Оқыту үшін бағалау және оқытуды бағалау |
Қолданылатын ресурстар |
2 минут
15
15
8
2-сағат 3
2 |
Кіріспе
Негізгі бөлім
Қорытынды бөлім |
Ұйымдастыру кезеңі. Психологиялық дайындық. Оқушыларды өлең жолдарымен топқа бөлемін. Дәптерлеріне жеке жұмыс ретінде эссе жазуды тапсырамын. «Әпке» «Кездесу» әдісі бойынша 4 тақырыпта(4 кезең) жұптық жұмыс жасату. «Жауапқа сұрақ» тәсілімен жауапқа сұрақ тудыруды айт-н. Жауап: Д.Исабеков Әр топқа схналық қойылым дайындауды тапсырамын Оқушыларға өздеріне өздері баға қоюды тапсырамын. Стикерлерге кері байланыс жаздырып аламын. |
Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады. Оқушылар топтарға бөлінеді. Берілген тапсырманы топтасып талқылап, жауап береді, ортақ ой қорытып эссе жазады. Оқушылар сағат тілімен 4 тақырыпта жұптық жұмыс жасайды. Берілген жауапқа өздері сұрақтар қояды. Оқушылар сахналық қойылым қояды. Әр топ көрші топты бағалайды. Оқушылар сабақтан не түйгенін, пікірін смаликтер арқылы көрс-і. |
Топтар бір біріне қол шапалақтап қолдау көрсету
Тапсырма критерийі: өз ойларын көркем тілмен ашық жеткізе білуі, берілген тақырып бойынша бірнеше сұрақтар тудыра алуы, тақырып бойынша қосымша мәліметтер білуі, ойын эссе түрінде көрсете алуы, рольге ене білуі.
|
Өлең шумақтары, тапсырма салынған плакат,стикерлер, постерлер. |
«Тексерілді»
Директордың оқу-
ісі жөніндегі орынбасары:
________
