- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
Қысқа мерзімдік жоспар
Сабақтың тақырыбы: Сыныптан тыс оқу Сабақтың мақсаты: Оқушыларға «Қыз Жібек» жырының мазмұны мен көркемдік ерекшелігін ұғындыру.
Сабақтың міндеті: Жырды мазмұндату, мазмұны мен құрылысын, көркемдік тәсілдерін талдату. Күтілетін нәтиже:Оқушылар топтасып жұмыс жасап, сыни тұрғыдан ойлана біледі, жырды жүйелі мазмұндай алады.
Сабақтың түйінді идеялары: Оқушылар жыр туралы өзіндік пікірін айта біледі, бір-бірінің пікірін құрметтей алады.
Сабақтың әдіс-тәсілдері: Топтық жұмыс, «Сұрақтар легі», «Жауапқа сұрақ» әдістерін қолдану.
Сыныбы: 8
Уақыты |
Сабақтың кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Оқыту үшін бағалау және оқытуды бағалау |
Қолданылатын ресурстар |
2 минут
20
10
8
3
2 |
Кіріспе
Негізгі бөлім
Қорытынды бөлім |
Ұйымдастыру кезеңі. Психологиялық дайындық. Оқушыларды өлең жолдарымен топқа бөлемін. Постерге топтық жұмыс жасату (Жыр мазмұны бойынша)
Жырдың өзіне ұнаған жерінен үзінді оқу.
«Жауапқа сұрақ» тәсілімен сұрақ тудыру. Берілген жауап: «Қыз Жібек» жыры Топ лидеріне критериалды бағалау парағын ұсынамын. Стикерлерге кері байланыс жаздырып аламын. |
Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады. Оқушылар топтарға бөлінеді. Берілген тапсырманы топтасып талқылап, постерге жұмыс жасайды, қорғап жауап береді. Оқушылар өз таңдауы бойынша жырдан үзінді оқиды. Берілген жауапқа өздері сұрақтар қояды.
Әр топ лидері топты бағалайды. Оқушылар сабақтан не түйгенін, пікірін ағаш суретіне жазып жабыстырады. |
Әр тапсырмадан кейін жақсы жұмыс жасаған оқушылар мен топтарды қол шапалақтап қолдау көрсету
Тапсырма критерийі: жырға дұрыс тілдік талдау жасай алуы, өз ойларын көркем тілмен ашық жеткізе білуі.
|
Жырдың толық нұсқасы, тапсырма жазылған плакат,стикерлер, постерлер. |
«Тексерілді»
Директордың оқу-
ісі жөніндегі орынбасары:
________
